Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 16:52:37
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zrusenie radia fm  (Prečítané 10161 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« kedy: 12. Október , 2010, 15:31:33 »

http://kultura.sme.sk/c/5590335/zrusenie-radia-fm-normalny-napad.html   kua este to malo co sa da pocuvat z eteru idu zrusit a to som myslel ze krajcer je jeden z mala co rosmysla.boze kam speje tato krajina-kde rusia fm radia-a MV3-ka sa za 200e  predava.ta posledna veta je pokus o vers a vtip Fuuha zíram
« Posledná zmena: 12. Október , 2010, 15:37:59 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #1 kedy: 12. Október , 2010, 15:37:31 »

Ja som len zvedavy ake reformy spravi "Krajci" v STV  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 12. Október , 2010, 15:40:26 »

a slovo predava sa rymuje s ktorym slovom?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #3 kedy: 12. Október , 2010, 15:41:39 »

a slovo predava sa rymuje s ktorym slovom?  Bavím sa skvele
krajina a predava to je snad jasne :)  no akoze prvy a stvrty Bavím sa skvele a inac na fm-ku som pocul prvykrat kopec dobrych kapiel a to som pred dvoma rokmi nepocuval skoro nist navnadil ma na to jeden bicman som to zacal v aute pocuvat
« Posledná zmena: 12. Október , 2010, 15:45:46 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #4 kedy: 12. Október , 2010, 15:42:57 »

No čo vidim na FB na walle tak vela ludi je nespokojnych, aj ich trocha chapem ale mne to je jedno ja počúvam Aligator alebo CDčko, takže FM mi chýbať moc nebude. Keby radšej Europu 2 zrušili p*či človek ide do hocijakeho podniku v BA a všade hraju to iste  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 12. Október , 2010, 15:44:04 »

krajina a predava to je snad jasne :)  no akoze prvy a stvrty Bavím sa skvele

ak sa krajina a predava rymuju, tak, treba ist spat do zakladnej skoly  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #6 kedy: 12. Október , 2010, 15:48:39 »

ak sa krajina a predava rymuju, tak, treba ist spat do zakladnej skoly  Bavím sa skvele
kua kolko ,sak ber to trochu punkovo /mne sa aj toto trochu rymuje/ :)sak som neni nejaky profi textar a mozno casom sa to aj tebe zacne rymovat Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #7 kedy: 12. Október , 2010, 15:48:48 »

No čo vidim na FB na walle tak vela ludi je nespokojnych, aj ich trocha chapem ale mne to je jedno ja počúvam Aligator alebo CDčko, takže FM mi chýbať moc nebude. Keby radšej Europu 2 zrušili p*či človek ide do hocijakeho podniku v BA a všade hraju to iste  Bavím sa skvele
Zrusenim Europy 2 by aspon zastavili pokles inteligencie v istych spodinach.... ale len mierne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 12. Október , 2010, 15:49:03 »

ak sa krajina a predava rymuju, tak, treba ist spat do zakladnej skoly  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 12. Október , 2010, 15:49:09 »

az sa mi to zacne rymovat, pojdem do svajciarska na eutanaziu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #10 kedy: 12. Október , 2010, 15:50:31 »

FM je predsa radio pre zakomplexovane kapely ktore neuspely ako komercne popove kapely a teraz sa snazia sebe a celemu svetu nahovorit ze komercia je napicu, ale to len preto ze by samy chceli byt komercny len su privelke nuly na to aby to dokazali. Takze preto treba pocuvat fun a europa 2, pretoze tam hraju veci na ktore sa tie z FM chcu len podobat.. myslim ze uz to tu bolo vysvetlene tak nechapem preco to neberete ako fakt
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 12. Október , 2010, 15:52:53 »

FM je predsa radio pre zakomplexovane kapely ktore neuspely ako komercne popove kapely a teraz sa snazia sebe a celemu svetu nahovorit ze komercia je napicu, ale to len preto ze by samy chceli byt komercny len su privelke nuly na to aby to dokazali. Takze preto treba pocuvat fun a europa 2, pretoze tam hraju veci na ktore sa tie z FM chcu len podobat.. myslim ze uz to tu bolo vysvetlene tak nechapem preco to neberete ako fakt
Nejak som na vazkach, to ma byt ironia, ze?  Popiskujem si Teda nie zeby som bol fanusikom FMka...
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #12 kedy: 12. Október , 2010, 15:53:12 »

az sa mi to zacne rymovat, pojdem do svajciarska na eutanaziu  Bavím sa skvele
ty kokso a vies kolko mam takychto textou no asi milion a nejde o to ci sa rymuju ale ci sa na nich nasmejem a nic v zlom ale treba vediet aj RECITOVAT s velkym T,vies tie pauzy a podobne
« Posledná zmena: 12. Október , 2010, 15:56:10 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
yeah
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 12. Október , 2010, 15:54:05 »

ty kokso a vies kolko mam takychto textou no asi milion a nejde o to ci sa rymuju ale ci sa na nich nasmejem
Uz prestan prosim  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 12. Október , 2010, 15:55:04 »

kratky test :D  rymuje sa ti nasledovne?


........Halina Pawlowska
.....letistna hala cislo 4


lebo mne aj ked su to synonima tak vobec
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.