Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 14:20:59
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zrusenie radia fm  (Prečítané 10153 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #75 kedy: 19. Október , 2010, 09:24:47 »

az sa mi to zacne rymovat, pojdem do svajciarska na eutanaziu  Bavím sa skvele
kua to som si teraz vsimol a je je  dobre
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #76 kedy: 20. Október , 2010, 16:22:10 »

Je mi to uplne jedno. Ak sa to zoberie cisto po hudobnej stranke a nebudeme sa opijat filozofickymi konsipraciami ako utrpi alternativno-pseudointelektualna scena, tak je to radio naozaj iba vysada skupiny ludi, ktori maju podobny vkus a vedu si vlastne radio, ktore vysiela na vlnach SlovRozhlasu. Primarne sa tam hrava stale to iste, resp. mainstreamovejsi tok isteho undergroundoveho zanru.  Bavím sa skvele Ja osobne nevidim dovod, preco by sa nieco podobne malo financovat statom a vysielat cez Slovensky rozhlas.

Zhrnute.

Na elektro indie sa da ist v Bratislave tancovat pomaly kazdy piatok, alternativne gitarovky hraju zadarmo v kazdej pici  a novy klub LOFT poskytuje aj fajn hip-hop diskoteky.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #77 kedy: 21. Október , 2010, 09:44:51 »

Najprv ma to sralo ale potom som si urobil štatistiku..skutočne to rádio počúvam? odpoveď je - nie. Rádio nepočúvam vobec žiadne...Zaujímalo by ma koľko ľudí čo o tom toľko polemizuje, skutočne to rádio pravidelne počúva. Z iného pohľadu by mali skôr robiť veci s stv, pretože slovenský rozhlas podľa vecí čo som čítal hospodári dobre, a nepre*ebáva nad rozpočet...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #78 kedy: 21. Október , 2010, 11:32:10 »

Pekne to napisali v tom SME, mne sa tiez skor javi FM_ko ako normalne radio nez alternativne... staci mi naladit nejaku napr. europa 2 a pod. to sa neda pocuvat proste vobec Nezahrávaj sa A to nehovorim len o "hudbe" co tam hraju..no proste des  Fuuha zíram  FM-ko pocuvam velmi casto a nemozem povedat na toto radio nic zle...je to jedine pocuvatelne radio na slovensku teda aspon pre mna. Ked si zoberiete, ake asi peniaze sa tocia okolo komercnych radii -reklamy, najnovsie pausaly a co ja viem co este... a inak preco by chceli zrusit radio, ktore bolo 3. najpocuvanejsie z pomedzi 6tich okruhov sl. rozhlasu ?? nevidim dovod, nech sa staraju radsej o televiziu a nechaju aspon nieco co funguje na pokoji.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.