Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 07:24:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem vox ad30vt  (Prečítané 749 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marhula4
nováčik
*
Príspevkov: 7


« kedy: 12. Október , 2010, 19:47:16 »

zdravim, mam dlhodoby problem s kombom vox ad30vt, po niekolkych minutach od zapnutia a pri prestavovani ampov(tweed, numetal...) mi zacne vydavat hluk podobny kopaniu, a aj akysi oneskoreny zvuk tremola,
je nahrany tu:http://www.ulozto.sk/6176388/problem-voxad30vt-mp3 po prevzati suboru prepiste jeho  priponu na mp3:)
ked prestavujem znova iny amp, tak je to v poho a potom zase znova ten isty hluk,
pocas zavadneho hluku som otacal vsetkymi potenciometrami a zmena hluku na normal nastala len otacanim potenciometra zmeny ampov, tak mi ho odbornik vymenil za uplne novy, ale chyba ostala, vylucil som aj chybu elektronky, lebo to by sa asi v kuse kazil zvuk a nie bez prerusenia, a reprak takisto.
hladal som na viacerych zahranicnych forach aj voxamps.com, aj druhi mali podobni problem, len tam nie je riesenie alebo vymenili potenciometer ale nie pre ampy ale power, len ten mi nereaguje pri vydavani toho hluku z komba, tak tam asi tiez nieje chyba
chcem sa spytat, kto ma/mal podobny problem, ako ho riesil? dik
Zaznamenané
marhula4
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #1 kedy: 28. Október , 2010, 22:39:31 »

takže, kto má podobné problémy s kombom ako ja, tak to môže byť spôsobené, ako v mojom prípade zvýšením napätia v elektrickej sieti na trafe v obci, napätie je 245V a kombo znesie 230V, tento rozdiel mi narušil prácu aparátu,  vyrieši to stabilizátor napätia
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.