Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 21:34:18
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HELP !!! IBANEZ S07LTD  (Prečítané 4567 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
F1rst
nováčik
*
Príspevkov: 28

Support Music not Rumors *Chuck Schuldiner


« Odpoveď #30 kedy: 17. Október , 2010, 10:58:18 »

Som nevedel ze ta Stealth neni barytonova , lebo som si o nej zatial nic nezistoval. Hraval na nej Chuck Schuldiner a ten hral v Dckovom ladeni.....tak som bol v tom ze to je barytonova. A neviem o co ti ide ze tu stale do mna hustis a pindas..... toto je snad gitarove forum....cakal som tu normalne reakcie ( niektorym za ne dakujem :) ) ale ty tu nemas co robit, chod na nejake emo forum kde si budes s ostatnymi rozumiet.... nechapem ta. A ked sme pritom tak Stealth sa robi aj v 7strunova verzia a ajtak sa neponahlam s kupou, to som iba napisal ze by som chcel tu stealth  ( co neznamena ze ju budem mat )
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 17. Október , 2010, 10:59:13 »

emodotcom .. tam som ja adminom.. dojdi ... odpovede si dostal uz vcera laska, fakt.. nie nechcem ti spravit zly den ale ked vidim poloautonomnych ludi tak zacinam mat hitlerovske navyky.. aby ti nahodou nedosiel listok na vlak do polska raz..
« Posledná zmena: 17. Október , 2010, 10:59:39 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 17. Október , 2010, 11:00:14 »

Hej , ta Stealth neni barytonova nahodou ? Lebo ona je v tom ladeni v akom zvyknem hrat / Dckovom a este ju aj osadzaju 9 strunami. Takze musi mat vacsiu menzuru. Ci ?

Nie, nie je barytonova.
Btw, podla mna to je kram a nie dobra gitara, ale tak to je moj osobny nazor.
Vobec ma netrapi ze na tom hraval Chuck (aj ked vynikajuci muzikant), alebo Buck, alebo Fuck, proste je to kram.
« Posledná zmena: 17. Október , 2010, 11:01:11 od Semish » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 17. Október , 2010, 11:02:39 »

Nie, nie je barytonova.
Btw, podla mna to je kram a nie dobra gitara, ale tak to je moj osobny nazor.
Vobec ma netrapi ze na tom hraval Chuck (aj ked vynikajuci muzikant), alebo Buck, alebo Fuck, proste je to kram.

chuck na tom nehraval  :) hraval na gitarach z produkcie BC Rich ktore nemaju nic s tym co robi dnesna firma BC a to je fakt.. boli asi tak o 4 levely vyssie..
a hlavne.. jeho zvuk spravis aj s bossom GT 10 do koncaku marshalla AVT
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 17. Október , 2010, 11:04:50 »

chuck na tom nehraval  :) hraval na gitarach z produkcie BC Rich ktore nemaju nic s tym co robi dnesna firma BC a to je fakt.. boli asi tak o 4 levely vyssie..
a hlavne.. jeho zvuk spravis aj s bossom GT 10 do koncaku marshalla AVT

Ok, potom beriem spat. BC Rich sa snazi len zarobit na tom ze spravia hroznu gitaru s tvarom gitary na ktorej hraval Chuck.

Najskor si ten nastroj vyskusaj , predtym ako to kupis.


Inak ktory model Stealth si chces kupit?  Na webe vidim tri rozne (a podla specifikacii nevyzeraju tak zle, akurat si pamatam ze ked som to raz mal niekde vyskusat tak to bola dost hruza co sa tyka ergonomie hrania).
A sedmicku z tohto modelu veru nikde nevidim.
« Posledná zmena: 17. Október , 2010, 11:07:41 od Semish » Zaznamenané
F1rst
nováčik
*
Príspevkov: 28

Support Music not Rumors *Chuck Schuldiner


« Odpoveď #35 kedy: 17. Október , 2010, 11:06:45 »

Viem ze nejsom Chuck a je mi jasne ze tieto seriove modeli urcite niesu jak ta co mal on.... ale kazdy si plnime iste "detske" sny a ta gitara je mojim snom... A zas myslim ze je lepsia nez tato ibaneza co mam zatial. A ak neni ta stealth barytonova , tak potom je ta 7strunova verzia ktora sa mi tiez pozdava.
Zaznamenané
F1rst
nováčik
*
Príspevkov: 28

Support Music not Rumors *Chuck Schuldiner


« Odpoveď #36 kedy: 17. Október , 2010, 11:08:17 »

Ok, potom beriem spat. BC Rich sa snazi len zarobit na tom ze spravia hroznu gitaru s tvarom gitary na ktorej hraval Chuck.

Najskor si ten nastroj vyskusaj , predtym ako to kupis.
Vzdy kupujem nastroj ze si ho sam odskusam :) Uz mi preslo rukami vela nastrojov, no ale bohuzial naucil som sa len hrat a nie ich nastavovat.....
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 17. Október , 2010, 11:09:18 »

Viem ze nejsom Chuck a je mi jasne ze tieto seriove modeli urcite niesu jak ta co mal on.... ale kazdy si plnime iste "detske" sny a ta gitara je mojim snom... A zas myslim ze je lepsia nez tato ibaneza co mam zatial. A ak neni ta stealth barytonova , tak potom je ta 7strunova verzia ktora sa mi tiez pozdava.

No uz som ju nasiel : http://www.bcrich.com/stealth_Pro_Marc_Rizzo_Signature_7_String.asp

Marc Rizzo signature, to s povodnou Stealth ma spolocny akurat tak tvar :)
Zaznamenané
F1rst
nováčik
*
Príspevkov: 28

Support Music not Rumors *Chuck Schuldiner


« Odpoveď #38 kedy: 17. Október , 2010, 11:12:40 »

No uz som ju nasiel : http://www.bcrich.com/stealth_Pro_Marc_Rizzo_Signature_7_String.asp

Marc Rizzo signature, to s povodnou Stealth ma spolocny akurat tak tvar :)
Hej to je ona, podla mna uplna kraska a takisto aj skvely hardware ma osadeny  :)
Zaznamenané
F1rst
nováčik
*
Príspevkov: 28

Support Music not Rumors *Chuck Schuldiner


« Odpoveď #39 kedy: 17. Október , 2010, 11:15:42 »

Len som uz troska davnejsie nasiel na nete video s Marcom a on na nej pouzival tu Chuckckovu stealthku a ne tu svoju 7dmicku. Check
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #40 kedy: 17. Október , 2010, 11:42:38 »

ak ti to drnci pri krku tak proste musis uvolnit pnutie v krku. Potocis srobou co je pri hlave a mas to Žmurk Tremolom mozes hybat kolko chces, to neovplyvni ci ti to drnci pri krku alebo nie.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 17. Október , 2010, 13:13:01 »

A ja ze ten Marc Rizzo hrava v reale na tych Peavey Custom Shopoch gitarach. Aspon na koncertoch vacsinou tie mava. Inak pekne gitarky, ale len v USA realne zohnatelne.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.