Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 10:23:28
Strán: [1] 2 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: laco deczi interview  (Prečítané 6445 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« kedy: 17. Október , 2010, 17:24:20 »

krasne interview som nasiel - uz je starsie, ale obsahovo nadcasove. a sekundarne som aj zvedavy, ci bude flame  Bavím sa skvele

http://www.czsk.net/svet/clanky/osobnosti/deczi.html
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 17. Október , 2010, 17:40:08 »

... a sekundarne som aj zvedavy, ci bude flame  Bavím sa skvele

...

urcite si myslel tu pasaz o Sosokovi  Popiskujem si lebo tam suhlasim - bol to saso  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 17. Október , 2010, 19:14:43 »

nemozem si pomoct ale z toho interview mam pocit, ze je buran, egocentrik a ze si od momentu kedy splodil syna nezasunul..  Bavím sa skvele a taktiez ze ma univerzalny recept na pravdu
a taktiez poslednu otazku by som preformuloval na: 'Co by ste si este chceli fuknut?'
« Posledná zmena: 17. Október , 2010, 19:15:14 od kaolko » Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #3 kedy: 17. Október , 2010, 19:32:52 »

Z interview mi pripomína dôchodcu nadávajúceho na pravicovú vládu... :-D
ale inak restecp :-D
« Posledná zmena: 17. Október , 2010, 19:33:17 od killo » Zaznamenané

Captain SEXXX !!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #4 kedy: 17. Október , 2010, 19:55:12 »

ja tam suhlasim uplne so vsetkym, az na toho kennyho G, decziho som videl nedavno v ziari nazivo, vydrzal som to pocuvat asi 36 sekund  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yeah
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 17. Október , 2010, 23:00:30 »

- Hocaká krava sa naučí tri pesničky, melie ich stále dokola, najme si producenta, ktorý dostane do televízie jej klipy, a ľudia si potom kupujú jej platne. No a taká krava ako Britney Spearsová potom za rok zarobí 300 miliónov dolárov.

 facepalm ozaj fundovane
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 17. Október , 2010, 23:04:31 »

- Hocaká krava sa naučí tri pesničky, melie ich stále dokola, najme si producenta, ktorý dostane do televízie jej klipy, a ľudia si potom kupujú jej platne. No a taká krava ako Britney Spearsová potom za rok zarobí 300 miliónov dolárov.

 facepalm ozaj fundovane
Nikto netvrdí, že jazzový hudobník sa musí správať a vyjadrovať fundovane. Môže to byť sedlák celým telom aj dušou. Aj Charlie Parker sa v podniku kde hral vyčúral do rohu miestnosti plného ľudí, ale majiteľ mu nemohol povedať ani slovo, lebo keby Parkera vyhodil tak ho tí ľudia zlynčujú...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yeah
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 17. Október , 2010, 23:08:29 »

Nikto netvrdí, že jazzový hudobník sa musí správať a vyjadrovať fundovane. Môže to byť sedlák celým telom aj dušou. Aj Charlie Parker sa v podniku kde hral vyčúral do rohu miestnosti plného ľudí, ale majiteľ mu nemohol povedať ani slovo, lebo keby Parkera vyhodil tak ho tí ľudia zlynčujú...
A co ma spolocne s tym, ze je jazzovy hudobnik? Aj Konyka zo Zony A keby vyhodili tak majitela zlyncuju... ide o to, ze ma velke vyjadrenia a mozno jedna z tych krav ma viac muzikalnosti nez on. Lebo okolo jeho trubky sa toci cely svet.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #8 kedy: 17. Október , 2010, 23:32:31 »

dobre povedal  Som frajer
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #9 kedy: 18. Október , 2010, 00:07:12 »

uplne zle - pride mi ako ukomplexovany a podla neho nedoceneny, zazerajuci na cely svet ..
Ja sa venujem aj Jazzovej hudbe ako posluchac, ale kto je prosim Vas Laco Deczi, ze kritizuje vsetko co sa okolo neho pohne
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 00:08:51 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #10 kedy: 18. Október , 2010, 07:50:38 »

s tou Britney ale ma pravdu. Dobre som sa zasmial na odhalenom brusku a dyme :D
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #11 kedy: 18. Október , 2010, 08:45:25 »

ide o to akym stylom to povedal, keby to povedal inac a rozumejsie ma to 100x lepsi osoh
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #12 kedy: 18. Október , 2010, 08:49:36 »

ide o to akym stylom to povedal, keby to povedal inac a rozumejsie ma to 100x lepsi osoh
ved OK, ak by to mal byt nejaky supervazny rozhovor...myslim, ze z toho kontextu vyplyva, ze az taky vazny nebol. Ale prechadzajuca sa "spevacka" s polonahym bruskom, za nou dym...to bola trefa za 100 bodov :)
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 08:50:05 od yngwinier » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 18. Október , 2010, 09:20:44 »

on je hlavne velky srandista. v jeho veku si na mlade hviezdy moze dovolit povedat cokolvek a ja osobne v tom nikdy nebudem vidiet stipku zavisti... ma svoj pohlad na vec a ma svoj vyjadrovaci slovnik... ze na neho v Piane nikto nepride znamena asi tolko, ze nikto by do Piana a ani nikde podobne neprisiel ani na trebars Lee Ritenoura, co je ovela znamejsie meno... faktom je, ze sa mu podarilo odist do Ameriky a tam sa seriozne zivit ako trubkar a nech si k tomu uz "mudruje" ako len chce... :)

inak v tomto filme si trochu zahral - http://www.csfd.cz/film/1528-kalamita/
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #14 kedy: 18. Október , 2010, 09:49:40 »

Chytilovej filmy moc nemusim, ale podla tych odoziev to nemusi byt zle :) Inac, suhlas s tvojim nazorom
Zaznamenané
Strán: [1] 2 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.