Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 00:49:48
Strán: 1 [2] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: laco deczi interview  (Prečítané 6447 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 18. Október , 2010, 11:14:29 »

on je hlavne velky srandista. v jeho veku si na mlade hviezdy moze dovolit povedat cokolvek a ja osobne v tom nikdy nebudem vidiet stipku zavisti... ma svoj pohlad na vec a ma svoj vyjadrovaci slovnik... ze na neho v Piane nikto nepride znamena asi tolko, ze nikto by do Piana a ani nikde podobne neprisiel ani na trebars Lee Ritenoura, co je ovela znamejsie meno... faktom je, ze sa mu podarilo odist do Ameriky a tam sa seriozne zivit ako trubkar a nech si k tomu uz "mudruje" ako len chce... :)

inak v tomto filme si trochu zahral - http://www.csfd.cz/film/1528-kalamita/
Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #16 kedy: 18. Október , 2010, 13:21:43 »

Mne sa jeho muzika celkom pozdáva.Na rozdiel od mnohých jazzových hviezd... :)
Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #17 kedy: 18. Október , 2010, 13:39:16 »

mne sa nepozdava ta hrubka v nazve clanku  Bleee
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 18. Október , 2010, 14:21:39 »

A co ma spolocne s tym, ze je jazzovy hudobnik? Aj Konyka zo Zony A keby vyhodili tak majitela zlyncuju... ide o to, ze ma velke vyjadrenia a mozno jedna z tych krav ma viac muzikalnosti nez on. Lebo okolo jeho trubky sa toci cely svet.
Lenže on je narozdiel od Konyka hudobník. Možno je Deczi veľkohubý srandista, ktorý nemá vyberané spôsoby, možno je to buran, narcis, magor, imbecil, tlčhuba, ale v tej Amerike sa presadil to sa mu musí nechať a tá jeho muzika sa dá počúvať. Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #19 kedy: 18. Október , 2010, 15:04:50 »

On nehral nahodou aj v tomto filme, toho mileho pana na zaciatku?
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 18. Október , 2010, 16:50:28 »

Lenže on je narozdiel od Konyka hudobník. Možno je Deczi veľkohubý srandista, ktorý nemá vyberané spôsoby, možno je to buran, narcis, magor, imbecil, tlčhuba, ale v tej Amerike sa presadil to sa mu musí nechať a tá jeho muzika sa dá počúvať. Na zdravie! Zdravíčko
Vsak ty si zacal s tym lyncovanim ci co... uplne od veci  Na zdravie! Co muzika je len o jazze ci co? Mne napriklad konkretne on nic nehovori, zaujal ma iba svojim priblblym nazorom. Ale vsak kazdy mame svoje vzory  Popiskujem si
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 18. Október , 2010, 17:03:41 »

Vsak ty si zacal s tym lyncovanim ci co... uplne od veci  Na zdravie! Co muzika je len o jazze ci co? Mne napriklad konkretne on nic nehovori, zaujal ma iba svojim priblblym nazorom. Ale vsak kazdy mame svoje vzory  Popiskujem si
laco bez servitky priamo a jasne formuluje veci, ktore kazdy kto ma trochu vkusu a prehladu chape. akurat nas svet praje priblbemu relativizmu, v ktorom kvitnu nazory ako je ten tvoj.

a fakt, ze namiesto toho, aby si svoj nazor nejak podkladal utocis na ludi, ktori formuluju nazory, ktore sa ti nepacia, vobec nenahrava tebe ako diskutujucemu.

priznavam, ze moja reakcia sa urovnou (az na formu) nejak od tej tvojej nelisi, ale ja si to narozdiel od teba uvedomujem.  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 18. Október , 2010, 17:10:11 »

Iggy mne nieco tak nejak vravelo ze ten Laci ti bude sympaticky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 18. Október , 2010, 17:13:45 »

laco bez servitky priamo a jasne formuluje veci, ktore kazdy kto ma trochu vkusu a prehladu chape. akurat nas svet praje priblbemu relativizmu, v ktorom kvitnu nazory ako je ten tvoj.

a fakt, ze namiesto toho, aby si svoj nazor nejak podkladal utocis na ludi, ktori formuluju nazory, ktore sa ti nepacia, vobec nenahrava tebe ako diskutujucemu.

priznavam, ze moja reakcia sa urovnou (az na formu) nejak od tej tvojej nelisi, ale ja si to narozdiel od teba uvedomujem.  Cmuk chlapci

forma Ti drzi pokope len s velkym prizmurenim oci  Žmurk
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 18. Október , 2010, 17:15:41 »

Skôr by som povedal, že Iggy je tomu Deczimu čo sa priamosti vyjadrovaniu dosť podobný  Žmurk  Beeee

Vsak ty si zacal s tym lyncovanim ci co... uplne od veci  Na zdravie! Co muzika je len o jazze ci co? Mne napriklad konkretne on nic nehovori, zaujal ma iba svojim priblblym nazorom. Ale vsak kazdy mame svoje vzory  Popiskujem si
A ty si zas vôbec nepochopil, čo som chcel povedať, ale nechajme to tak.  Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yeah
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 18. Október , 2010, 17:18:55 »

laco bez servitky priamo a jasne formuluje veci, ktore kazdy kto ma trochu vkusu a prehladu chape. akurat nas svet praje priblbemu relativizmu, v ktorom kvitnu nazory ako je ten tvoj.

a fakt, ze namiesto toho, aby si svoj nazor nejak podkladal utocis na ludi, ktori formuluju nazory, ktore sa ti nepacia, vobec nenahrava tebe ako diskutujucemu.

priznavam, ze moja reakcia sa urovnou (az na formu) nejak od tej tvojej nelisi, ale ja si to narozdiel od teba uvedomujem.  Cmuk chlapci
Aha pan na to ide analyzou mojej osobnosti ako diskutujuceho  Bacha na vec kamo!

V pohode, to co ty nazyvas relativizmom ja nazyvam uhlom pohladu. Moj uhol pohladu je taky, ze za zasluhy nebudem nikomu privierat ocko. V konecnom dosledku jemu to moze byt srdecne jedno a aj je.

Este vysvetlim preco teda je podla mna prvoplanova sprostost to co sa tu rozobera. Keby kazda spevacka - krava zarobila 300 mil. dolarov len preto, ze sa postavi na podium a pustia na nu paru, tak to by bolo sveta zit. Lenze to tak nie je a top dosiahne slaby zlomok. Ten clovek si nevazi robotu druhych a zufalo sa takymito vyjadreniami dozaduje aby si druhi vazili tu jeho.

Este si neodpustim, ked si uz tak zacal... Tvoj pripevok zase neukazuje nic ine, iba to, ze ti je take jednanie sympaticke a pravdepodobne by sme sa docitali o podobnych pravdach keby si dostal tiez nejaky medialny priestor  Bravooo

edit: a este k tomu si sa sam pasoval za cloveka s prehladom a vkusom  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 17:24:09 od Pablo Woozy » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 18. Október , 2010, 17:42:55 »

...Ten clovek si nevazi robotu druhych a zufalo sa takymito vyjadreniami dozaduje aby si druhi vazili tu jeho. ...

to si v tom rozhovore fakt nasiel, ze sa zufalo snazi, aby si druhi ludia vazili jeho pracu ? :)
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 18. Október , 2010, 17:47:21 »

to si v tom rozhovore fakt nasiel, ze sa zufalo snazi, aby si druhi ludia vazili jeho pracu ? :)
okej nechal som sa trochu uniest  Bavím sa skvele v tom zmysle, ze proste ked niekto nadava na nieco musi mat motivaciu... co je jeho motivacia neviem naisto, ale mam z takych negativne ladiacich ludi cudny dojem  Na zdravie!
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #28 kedy: 18. Október , 2010, 19:13:04 »

on je hlavne velky srandista. v jeho veku si na mlade hviezdy moze dovolit povedat cokolvek a ja osobne v tom nikdy nebudem vidiet stipku zavisti... ma svoj pohlad na vec a ma svoj vyjadrovaci slovnik...

...rasto to uplne presne vystihol  Zdravíčko ...deczi mal vzdy svojsky vyjadrovaci jazyk a vobec si nedaval servitku pred usta ani za komosov ...kedze bol v tych casoch v ceskoslovensku najlepsi, tak mu to vzdy niekto vyzehlil ...v sedemdesiatych rokoch tak isto otvorene a sarkasticky drbal kolegov muzikantov ...z jeho ust pochadza aj perla "...rockovy muzikant ? ...to znamena ze hra rok na nastroji"
...ja ho beriem ako perfektneho remeselnika (trubkara) a velkeho dobrodruha, ktory ma este vo svojom veku zdravu potrebu robit v muzike nieco podla svojej chuti (napr. namiesto isteho fleku a prachov v dakom  orchestri)
...a to ze je "crazy" je jasne aj z toho jak odisiel na "blind" do ameriky ...v new yorku sa ozenil s cinankou a synovi dal meno "dzingischan"  Bavím sa skvele
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 18. Október , 2010, 20:58:30 »

Laco Déczi: Jazzový muzikanti sú ľudia, ktorí riskujú

a pekna hrubka v nadpise

« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 20:58:56 od mario bross » Zaznamenané

Strán: 1 [2] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.