Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Marec , 2024, 05:24:51
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ondreee a jeho Mrakoplaš  (Prečítané 24629 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #60 kedy: 23. Február , 2016, 11:13:40 »

nakopni to OD808 a nemusis makat pravackou  Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #61 kedy: 23. Február , 2016, 11:16:00 »

DUAL je vyborny a vsestranny Amp, na mna az moc zvukovo dokonaly a mohutny  Na zdravie!
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #62 kedy: 23. Február , 2016, 11:54:04 »

Pre vsetkych. Len tomu treba porozumiet a pochopit, ze tento amp razi vopred. Jak v kapele, tak v mixe.
čojávííím. Jasné, každý má iné preferencie a vkus. Každopádne ja som vlastnil dosť dlho roadster head, a nebol som teda očarený. Priznávam že growl to malo neskutočný a nezameniteľný, ale to bolo asi tak všetko čo ma bralo. Na kilá super, inak docela chcíplé, veľmi tvrdý a nepoddajný zvuk (hlavne na čistom mi to neskutočne vadilo). A celú dobu som si furt hovoril že ježiš márjá, šak to je legendárny dual, to sa mi predsa musí lúbiť. Furt som špekuloval s ekvalizérmi v slučke, boostami, tung sol a podobne hovadiny do V1... Nakoniec som to poslal do hája, zaobstaral Triamp mk2 a bol som najšťastnejší človek na svete  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #63 kedy: 23. Február , 2016, 11:56:59 »

čojávííím. Jasné, každý má iné preferencie a vkus. Každopádne ja som vlastnil dosť dlho roadster head, a nebol som teda očarený. Priznávam že growl to malo neskutočný a nezameniteľný, ale to bolo asi tak všetko čo ma bralo. Na kilá super, inak docela chcíplé, veľmi tvrdý a nepoddajný zvuk (hlavne na čistom mi to neskutočne vadilo). A celú dobu som si furt hovoril že ježiš márjá, šak to je legendárny dual, to sa mi predsa musí lúbiť. Furt som špekuloval s ekvalizérmi v slučke, boostami, tung sol a podobne hovadiny do V1... Nakoniec som to poslal do hája, zaobstaral Triamp mk2 a bol som najšťastnejší človek na svete  Bavím sa skvele
Mal som Roadster par rokov, hral trochu inak ako ten stary dvojkanal - konkretne ten co ma teraz Ondreee. Na stary sa hralo lahsie, lepsie tahal, Roadster bol viac tvrdy.
« Posledná zmena: 23. Február , 2016, 11:58:49 od Majo Fero » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #64 kedy: 23. Február , 2016, 12:02:22 »

čojávííím. Jasné, každý má iné preferencie a vkus. Každopádne ja som vlastnil dosť dlho roadster head, a nebol som teda očarený. Priznávam že growl to malo neskutočný a nezameniteľný, ale to bolo asi tak všetko čo ma bralo. Na kilá super, inak docela chcíplé, veľmi tvrdý a nepoddajný zvuk (hlavne na čistom mi to neskutočne vadilo). A celú dobu som si furt hovoril že ježiš márjá, šak to je legendárny dual, to sa mi predsa musí lúbiť. Furt som špekuloval s ekvalizérmi v slučke, boostami, tung sol a podobne hovadiny do V1... Nakoniec som to poslal do hája, zaobstaral Triamp mk2 a bol som najšťastnejší človek na svete  Bavím sa skvele
Vsak v poriadku. Je to vec vkusu. Ja len tvrdim, ze Dual ma najlepsie zrno z vsetkych tych metalovych ampov. A specialne musim vyzdvihnut jediny amp, ktory prekonal aj posrany Dual je Semishova 6505ka.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale prave len ta jeho, upravena HOTom.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #65 kedy: 23. Február , 2016, 13:55:19 »

nech sluzi ten Dusanov Dual je fasa  Na zdravie! ked sa nieco nelubi, tak TS pred to a je to nebicko v bednicke  Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 23. Február , 2016, 18:21:53 »

nech sluzi ten Dusanov Dual je fasa  Na zdravie! ked sa nieco nelubi, tak TS pred to a je to nebicko v bednicke  Bavím sa skvele

Ta asi tak. Konkretne dany kus je najlepsi amp, co som kedy pocul, kym som si podobny nemusel zohnat  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 23. Február , 2016, 20:55:50 »

Vsak v poriadku. Je to vec vkusu. Ja len tvrdim, ze Dual ma najlepsie zrno z vsetkych tych metalovych ampov. A specialne musim vyzdvihnut jediny amp, ktory prekonal aj posrany Dual je Semishova 6505ka.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale prave len ta jeho, upravena HOTom.


:), dik moc, len skoda ze ta vytunena 6505+ tak nejak zapada prachom ...
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #68 kedy: 25. Február , 2016, 18:35:37 »

Tak sa o tu moje Ex pekne staraj,mali sme spolu kraaasny dlhorocny vstah   :)
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #69 kedy: 27. Február , 2016, 22:36:59 »

nakopni to OD808 a nemusis makat pravackou  Bavím sa skvele

Bez Jankovho TSka si to ani neviem predstavit. ale aj tak sa pravacka namaka :)
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #70 kedy: 29. Február , 2016, 13:10:24 »

Bez Jankovho TSka si to ani neviem predstavit. ale aj tak sa pravacka namaka :)

starnes.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.