Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Marec , 2024, 09:50:19
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ondreee a jeho Mrakoplaš  (Prečítané 24634 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 27. Október , 2010, 18:04:33 »

ondrik a hra ti to teda lepsie jak si to mal predtym?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 27. Október , 2010, 18:08:17 »

vies ako by Semiho potesilo, keby dostal ban? kokso.. uz viem co mu kupim na vianoce! kilo banov!

Mam mu ho teda dat?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 27. Október , 2010, 18:10:36 »

Mam mu ho teda dat?  :)


Jasne, daj mu ho hajzlovi :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 27. Október , 2010, 18:14:25 »


Jasne, daj mu ho hajzlovi :)

Fakt? Ak teraz potvrdis, mas ho. Som frajer Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #19 kedy: 27. Október , 2010, 18:19:17 »

vsetkym treba dat ban! aspon tri! :D
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #20 kedy: 27. Október , 2010, 18:21:53 »

ondrik a hra ti to teda lepsie jak si to mal predtym?

a vies ze neviem? ja som si na chlpatenie toho HOTika za tie roky zvykol.. ten orange mu je dost podobny ale nieco mu ide lepsie a nieco horsie.. uz som sa pohraval s myslienkou dvojhlaveho draka ale to uz by ma vsetci ukamenovali za tu horu kejsov, co vsade vlacime. hlavne by to bolo nenazvucitelne.. velmi som bol zvedavy na reakcie ludi z fora po nasom koncerte.. ale tusim len kaolko sa vyjadril (nie velmi pochvalne) ze je to akesi granulozne.

Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #21 kedy: 27. Október , 2010, 18:23:38 »

vsetkym treba dat ban! aspon tri! :D
za kazdu orange bednu jeden. Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 27. Október , 2010, 18:29:22 »

...pripadne gitarovym amaterom.  Zdravíčko
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #23 kedy: 27. Október , 2010, 18:29:53 »

Pekné, jednoduché riešenie..super... Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 27. Október , 2010, 18:29:58 »

a vies ze neviem? ja som si na chlpatenie toho HOTika za tie roky zvykol.. ten orange mu je dost podobny ale nieco mu ide lepsie a nieco horsie.. uz som sa pohraval s myslienkou dvojhlaveho draka ale to uz by ma vsetci ukamenovali za tu horu kejsov, co vsade vlacime. hlavne by to bolo nenazvucitelne.. velmi som bol zvedavy na reakcie ludi z fora po nasom koncerte.. ale tusim len kaolko sa vyjadril (nie velmi pochvalne) ze je to akesi granulozne.




no hej Smútim mne sa proste tvoj HOTik lubil asi viac.. resp mozno este ked pokrutis knoflikmi tak to zapadne lepsie mozno casom.. na koncerte som stal tak v stredolavej casti.. takze som pocul primarne skor teba a mal som pocit ze to nie az tak dobre zapadne do celkoveho zvuku kapely a ze to trochen tak nejak vytrca.. ale rad sa na dalsom koncerte presvedcim o opaku :)
ja som si na ten tvoj HOT asi fakt tiez zvykol heh... dufam, ze si ho nechas.. vlastne teraz si mozes zalozit dalsiu kapelu uz mas dva ampy  Bavím sa skvele mozete si s.. hmm.. napriklad semishom zalzit konecne nejaku normalnu kapelu
.. nejaku uz konecne cisto homosexualnu
« Posledná zmena: 27. Október , 2010, 18:32:48 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 27. Október , 2010, 18:33:35 »

Tak ten orange RV neni primarne aparat na metal, aj ked Slipknot na tom hrava, to je ale skor nejaka vynimka, ze "aj na to sa to da". Rockerverb ma super crunch a je skor do kapiel anglickeho stylu.
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #26 kedy: 27. Október , 2010, 18:34:55 »

ano presne to mam v plane.. uz sme so semim vymysleli novy nazov : geriatry oligarcha .. budeme hrat monometal.. zasadne od Hcka  Som metlak

hota si iste necham.. take ampy len tak hocikde nenechas..
co sa pomaranca tyka, tak som od par znamych zo susednych ciech pocul, ze si davali do slucky nastalo zapnuty EQ. comu som nachylny uverit, lebo mi tam chyba trooosinku vysok. ale skor presence chakteru ako potakoveho.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 27. Október , 2010, 18:35:34 »

Tak ten orange RV neni primarne aparat na metal, aj ked Slipknot na tom hrava, to je ale skor nejaka vynimka, ze "aj na to sa to da". Rockerverb ma super crunch a je skor do kapiel anglickeho stylu.

rust 2 dust je kapela anglickeho stylu.. na obed zeru fish'n'chips, zacali byt priamociarejsi, maju sedemstrunne gitary s bindingom, pocuvaju 60s hudbu a hraju na zosikoch co vychadzaju z 'plexiny'..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 27. Október , 2010, 18:37:33 »

ondreee.. vies predsa ze zvuk je v rukach.. budes musiet rukami zahrat  viac presencu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #29 kedy: 27. Október , 2010, 18:38:01 »

Tak ten orange RV neni primarne aparat na metal, aj ked Slipknot na tom hrava, to je ale skor nejaka vynimka, ze "aj na to sa to da". Rockerverb ma super crunch a je skor do kapiel anglickeho stylu.

nemozem s tebou suhlasit Branko.. ano je to aj do kapiel ang. stylu (co je podla mna uplne ze zle) ale nakrutis tam vyborny metalovy zvuk.. akurat ze potrebuje byt trosku vykureny.. pod trojkou to hra trosku blatovo.. Smútim co som dost smutil na poslednom koncerte..
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.