Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 07:53:53
Strán: [1] 2 3 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162079 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« kedy: 27. Október , 2010, 20:02:56 »

Ahoj kolegové s SK ....
otázka máte doma na Slovenku nějaké výrobce kytarových zesilovačů které se mohou srovnávat se světovými značkami  neb tady v CZ už je par značek u kterých člověk nemusí mít strach že by to nehrálo alespon zmíním ty nejvýraznější kousky na které už hrají i profi kolegáčci

HOT
ESH
Rockwell
Dord

jak je to u vás  jsou tam taky Slovenské ikony
« Posledná zmena: 25. August , 2011, 22:02:14 od Krtko » Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 27. Október , 2010, 20:03:32 »

ja dam ruku do ohna za Valwatt   Cmuk chlapci

« Posledná zmena: 01. Máj , 2011, 12:01:26 od rastis » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 27. Október , 2010, 20:05:40 »

ja dam ruku do ohna za Valwatt   Cmuk chlapci


jop zatial som pocul dva a pacili sa mi oba fakt velmi..
tiez treba spomenut JT Amps, dokonca ani neviem ci mu moze niekto zvukovo z CR konkurovat, vacsina aparatov ceskej vyroby co som pocul nemala nejaky typicky charakter, proste, hralo to, ale.. nijak na posratie, HOt sa mi paci myslim ta rocker seria rock star ci ako sa to vola
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #3 kedy: 27. Október , 2010, 20:55:07 »

tiez treba spomenut JT Amps
ja dam zase ruku do ohna za jjaannkkaa a jeho robotu. sice neviem ako su na tom so spolahlivostou, ale tak janko a zopar jeho znamych koncertuju na tych hlavach a neboli ziadne problemy a kedze viem, ako janko pracuje a kolko casu, energie a piplania vie obetovat takej prkotine ako je elektrika v gitare, tak verim, ze tie ampy a krabky robi rovnako poctivo. dizajn ma tiez vychytany a zvukovo je to na urovni znaciek mesa, ... (s tym sme to aj porovnavali, kedze je to akoze predloha z ktorej janko vychadza). fakt to hra,ze kua dobre  Na zdravie!
« Posledná zmena: 27. Október , 2010, 20:55:59 od styrioci » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #4 kedy: 27. Október , 2010, 21:08:58 »

no ,pokial si das tu namahu danu vec zodpovedne spravit ,kupis do toho vsetky suciastky v top kvalite ,tak by sa na aparate nemalo nic zasadne dosrat....ale aj ta cena je niekde inde tak,jak ju maju seci ludia za domorobo zafixovanu.
Ja vyrabam Valwatty s takmer dozivotnou arukou a tak aby som sa k nim uz nemusel vracat ich robim poctivo.
Kazdy kto to vie ocenit a aj zaplatit je urcite stastny majitel hocijakeho robenaka,no ked si da niekto hoci postavit za 5 korun,tak potom to aj tak vypada.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #5 kedy: 27. Október , 2010, 21:40:28 »

Nezabúdať na VALLAMP  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 27. Október , 2010, 22:29:27 »

A nezabudat na majstra FFAmpa,  p. Kovaca z Roznavy a zaregistroval som aj Konstant.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #7 kedy: 27. Október , 2010, 22:29:46 »

Kazdy kto to vie ocenit a aj zaplatit je urcite stastny majitel hocijakeho robenaka,no ked si da niekto hoci postavit za 5 korun,tak potom to aj tak vypada.
amen
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #8 kedy: 27. Október , 2010, 22:39:35 »

p. Kovaca z Roznavy

a to je kto
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 27. Október , 2010, 22:41:03 »

a to je kto

on urcite myslel p. Kovaca z Ruzinova (BA), co robil aparaty Beck. a ako vzdy to cele doplietol  Popiskujem si
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 27. Október , 2010, 22:43:44 »

a to je kto

Pan Kovac z Roznavy.

PS: Rastis si mimo ako obycajne  Cmuk chlapci http://www.musicreport.sk/musicreport-session-3/ - hned prva fotka Kovac a jeho ampy Toneblower
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #11 kedy: 27. Október , 2010, 22:44:29 »

on urcite myslel p. Kovaca z Ruzinova (BA), co robil aparaty Beck. a ako vzdy to cele doplietol  Popiskujem si

Ved preto, v Roznave nikto neletuje aparaty, tam ludia iba piju palenku a pichaju sa nozmi do brucha.


http://www.musicreport.sk/musicreport-session-3/ - hned prva fotka Kovac a jeho ampy Toneblower

V zivote som toho chlapa v tejto diere nevidel, ani o nom nepocul. Kvalitne presadza svoje produkty- robi vsetko pre to, aby sa o nom nikto nedozvedel?
« Posledná zmena: 27. Október , 2010, 22:49:00 od Krtko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #12 kedy: 27. Október , 2010, 22:55:41 »

Kvalitne presadza svoje produkty- robi vsetko pre to, aby sa o nom nikto nedozvedel?
myslim, ze Robo si to letuje hlavne z pasie a pre vlastne potesenie ako pre nejaky biznis..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 27. Október , 2010, 22:59:37 »

Chcel som napiat ze zaujimava tema a ze pridajte aj fotky, ale ktovie co by tu teraz prislo ked ste zacali uz aj organy vytahovat  Bavím sa skvele

Tak niektori vedia znechutit kazdu temu, kazdopadne JT Amps aj Toneblower su vizualne pekne ampy, ktore velmi nezaostavaju za regulernymi boutique znackami. Napr. p. Kovac urobil svojho casu kombo na baterky, ktore malo prepinacov jak Roadking v peknom kremovom sasi. A uplne najviac sa mi lubil jeden amp z Kosic, 4oci bude vediet meno letovaca. Taka baba tam bola...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #14 kedy: 27. Október , 2010, 23:02:31 »

myslim, ze Robo si to letuje hlavne z pasie a pre vlastne potesenie ako pre nejaky biznis..

Jaj.. som si myslel, ze to robi na zakazky, kedze je to v teme vyrobcov ampov, nie hobby letovacov a aj to, ze si vymyslel nazov (toneblowjober) evokovalo, ze tam su ambicie na biznis
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.