Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 11:10:01
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: matodrummer - moja hudba  (Prečítané 16380 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #45 kedy: 08. November , 2012, 22:53:37 »

A co je na tom kopaku na 1:13? :-)

Inak pocitvo pracujem na novej muzike a musim povedat ze aspon ja som spokojny. A to som velmi narocny. Ma to silu stredne velkeho tornada :-)

pridal som kratku ukazku z novej skladby na www.bandzone.cz/matodrummer

Spokojnost. Zaciatok stagnacie  Žmurk
Zaznamenané
Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #46 kedy: 08. November , 2012, 23:05:51 »

Contact je ppci
Zaznamenané
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 09. November , 2012, 09:57:13 »

Co myslis tym zaciatok stagnacie?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 09. November , 2012, 10:02:48 »

fajn napad.. len je to tak prehulene ze pocujem grcat len basy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #49 kedy: 09. November , 2012, 20:25:24 »

Co myslis tym zaciatok stagnacie?

Ale nič v zlom :) Myslel som to tak, ze clovek by nikdy nemal by prilis spokojny...treba ist stale dopredu :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #50 kedy: 09. November , 2012, 20:27:57 »

Ale nič v zlom :) Myslel som to tak, ze clovek by nikdy nemal by prilis spokojny...treba ist stale dopredu :)

to je pravda, ja napriklad zasadne stagnujem nasraty a nestastny
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 10. November , 2012, 11:19:50 »

Ale nič v zlom :) Myslel som to tak, ze clovek by nikdy nemal by prilis spokojny...treba ist stale dopredu :)

Aha, no tak ja som to myslel ze som spokojny vramci toho ze citim urcity pokrok. Ale chcel by som aby ta hudba znela, tak ako mi znie v hlave. Na to ale este asi nemam. Cize v tomto som nespokojny. Je to pravda ze sa da posuvat vzdy dalej a aj o to sa snazim. Dalsie vec je, ked si predstavim ze si to vypocuje maximalne par desiatok ludi, tak naco z toho vlastne robit, nejaku "bombu". Aj ked sa snazim maixmalne ako viem, a vsetko co vypustim chcem, aby som sa za to nemusel hambit. Sem tam sa dostavam do situacie ze ani neviem ako by to malo zniet. A vlastne.. pre koho...  :) Tak diky za tvoj a komentar
Zaznamenané

Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #52 kedy: 11. November , 2012, 12:40:57 »

Aha, no tak ja som to myslel ze som spokojny vramci toho ze citim urcity pokrok. Ale chcel by som aby ta hudba znela, tak ako mi znie v hlave. Na to ale este asi nemam. Cize v tomto som nespokojny. Je to pravda ze sa da posuvat vzdy dalej a aj o to sa snazim. Dalsie vec je, ked si predstavim ze si to vypocuje maximalne par desiatok ludi, tak naco z toho vlastne robit, nejaku "bombu". Aj ked sa snazim maixmalne ako viem, a vsetko co vypustim chcem, aby som sa za to nemusel hambit. Sem tam sa dostavam do situacie ze ani neviem ako by to malo zniet. A vlastne.. pre koho...  :) Tak diky za tvoj a komentar

na to sa vyser..bavi ta to tak to robis..ja to robim tak isto. Keby vsetko co som kedy zacal a urobil znelo tak, ako to mam v hlave tak som niekde inde si myslim  ha ha ha Bohuzial to bud neviem - teda nie bud - alebo sa mi nechce. Preto to konci ako rozrobeny polotovar.
a naco? No nato. Pretoze citis ze je to lepsie ako hocico ine co je uspesne, a predsa to nikam nedotiahnes. Ja tak isto :)
Zaznamenané
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 09. Apríl , 2013, 10:16:29 »

Tak som teda nahral novu skladbu, ale zda sa nikto nema vobec zaujem aspon o jediny koment. Hm a to som sa tak snazil...

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,95961.0.html

https://soundcloud.com/fractal-evolution/demo

http://bandzone.cz/matodrummer
« Posledná zmena: 08. Máj , 2013, 09:01:48 od matodrummer » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #54 kedy: 09. Apríl , 2013, 10:29:14 »

Nazdar.

Popočúval som trochu. Snaha je naozaj vidieť a počuť. Žmurk
Dalo to určite roboty. Trošku sa mi to zdá miestami až moc natlačené zvukovo /počul som to len na slúchatká/.

Je to fajn, ale žiada sa mi k tomu nejaký obraz. Na samostatné počúvanie mi tam niečo chýba. Možno väčší život a cit v gitare, je strašne plochá a nudne zahratá v tých melódiach, aj keď zvuk je veľký a hutný.

Ale celkovo naozaj slušná práca.   Na zdravie!
Zaznamenané

matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 09. Apríl , 2013, 10:31:28 »

No hura, konecne ktosi. Dik za koment. Plocha a nudna gitara? A ako sa to da ozivit?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #56 kedy: 09. Apríl , 2013, 10:49:56 »

celkom fajn, zo zaciatku  ma to trochu nudilo, ale potom sa to rozbehlo a boli tam fajn momenty.. zvukovo mi to tiez pride trochu prilis natlacene, ale inac fajn  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #57 kedy: 09. Apríl , 2013, 11:00:54 »

podobny nazor ako pitu mam.. kym sa to ako tak rozbehlo tak uz som ani nedufal.. ono to tak nejak postrada dynamiku a gradaciu trochu.. robota ale paradna.. fakt ze klobuk dole.. inak sa mi zda ze starsie veci ma zaujali viac
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #58 kedy: 09. Apríl , 2013, 11:28:25 »

mne sa to paci mato..

akurat by som z toho asi spravil radsej tri kratsie samostatne kompozicie..

vazne je tam par zaujimavych napadov a citit tu slabost pre harmonicke stupnice :-)

jedine co mne vadi je to klasicke symfonicko metalove slakovanie gitarovanie.. ale to je vecou vkusu ze jo..
Zaznamenané

matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 09. Apríl , 2013, 11:43:04 »

Ako by to ale znelo bez toho orchestra? Som chcel aby tam navodil taku natural atmosferu. Bez neho by to asi bolo ako vela inych veci. No je to dlhe, chcel som z toho taky epicky koloss. Ja mam strasne rad velke epicke veci, ja som megaloman  ha ha ha
Inak, tato skladba ma vyjadrovat vznik vesmiru  :) Dalsia ma byt Evolucia, potom Pociatok ludstva atd... Je tazke zhudobnit taketo abstraktne veci. Nuz keby som nerobil tuto hudbu, tak uz neviem co by som robil. Vazim si kazdy vas koment. Diky
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.