Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 09:32:08
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara vs. Posilnovania  (Prečítané 4434 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Henrieta
nováčik
*
Príspevkov: 17



« kedy: 15. November , 2010, 11:54:17 »

Ahojte
chelba by som sa Vás opýtat či može človek posilnovat ked hra na gitare.Či sa mu nezhorší cit a celkovo hra na gitaru..Napr..myslím všobecne nie len na ženy ale aj na mužov.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1 kedy: 15. November , 2010, 11:57:52 »

je vela skvelych nabuchanych gitaristov, takze asi sa to da sklbit jedno s druhym...
Zaznamenané
Henrieta
nováčik
*
Príspevkov: 17



« Odpoveď #2 kedy: 15. November , 2010, 11:59:40 »

Napr?..Zakka nerataj
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #3 kedy: 15. November , 2010, 11:59:45 »

Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Henrieta
nováčik
*
Príspevkov: 17



« Odpoveď #4 kedy: 15. November , 2010, 12:03:07 »

Prave to,,nietorý ked výdu s posilky tak nemaju ten jemný cit..ked chytia vajíčko do ruky ..ho rozmačknu v rukach ani to nechceli.,
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #5 kedy: 15. November , 2010, 12:05:01 »

Prave to,,nietorý ked výdu s posilky tak nemaju ten jemný cit..ked chytia vajíčko do ruky ..ho rozmačknu v rukach ani to nechceli.,

to myslis vazne toto?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Henrieta
nováčik
*
Príspevkov: 17



« Odpoveď #6 kedy: 15. November , 2010, 12:06:20 »

čítala som to pred chvílou na posilnovanie.sk :-)
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 15. November , 2010, 12:07:39 »

hnerietuš
vyskusaj a uvidis. Ked budes drvit prstami klavesnicu na PC, tak uz bude zle.
Ono, treba vediet aj, ako posilovat. Treba pouzivat aj strecing, nie len valit zeleza  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Henrieta
nováčik
*
Príspevkov: 17



« Odpoveď #8 kedy: 15. November , 2010, 12:09:48 »

Počuj ked praskneš vajíčko uchopené prstami na výšku tak ti kupim modre z neba  Zdravíčko
to sa nedá..vravim normalne v dlani:-)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #9 kedy: 15. November , 2010, 12:11:22 »

čítala som to pred chvílou na posilnovanie.sk :-)

ahaaa, tak ti dam jednu radu..never vsetkemu, co si precitas na nete  Bavím sa skvele


ja cvicim dlhe roky s cinkami a popri tom aj dost vela rokov hram na gitare (teraz uz ovela menej, ako kedysi) a nevidim v tom vobec problem, jedine hned ked pridem z posilky, tak ked chytim gitaru do ruky, neni to uplne ono, ale po cca hodine sa to vrati do normalu.

Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #10 kedy: 15. November , 2010, 12:21:54 »

aj napr. slash je dost nabity a myslim, ze nema problem s hranim
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. November , 2010, 12:33:48 »

treba vedeť, čo posiluvať a ako. Aj prilišnym hranim na gitare sa daju preťažiť šlachy, takže treba vedeť mjeru. A polla mňa posiluvaňje s čimkami pre baby neni nič vhodne, stači s vahou vlastneho tela...a polla teho, ako sa pytaš, tak s posiluvanim nemaš žádne skúsenosťi, takže ty si možeš ublížiť aj keť budeš posiluvať len tak ledabolo šelijako, ani nije moc...to je šecko o znalosťách, nije len o tom, dvíhať kusy železa nad hlavu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 15. November , 2010, 13:01:25 »

Inak.. co sa tyka posilnovania. Je to opat individualne... Mam kamosa, ktory cvici pravidelne v posilke a nie je schopny zahrat nic s citom. Rube do gitary jak ...
Ja osobne posilujem prsty, predlaktie, hlavne roztahovanie sliach od prstov po celu ruku - rameno. Ovela lepsie nez posilnovat, teda.. co sa gitary tyka.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 15. November , 2010, 13:03:32 »

takze podme postupne

- si fakt zena?   ano/nie
- chces posilovat na objemy?? ano/nie


ak si odpovedala na druhu otazku 'ano' potom ani dalej nejdem zabiehat, lebo ked si sa tu regla na forum vravim si ze - super, asi rekyu mlada baba, aspon ukaze babam ze aj zeny vedia hrat, nie? .. ale ja baby co posiluju na objemy a tlacia zeleza moc za zeny nepovazujem cize v tom pripade bude moja rada:

pocuj bracho, normlane kup gainer, tribulus, nalej sa kazdy den kakaovym praskom, s proteinom, alebo anabolika rulez, 4 krat tyzdenne v posilke intenzivny trening aspon 5 krat denne hlavne jedlo z kurata a budes popici velika/y

ak si baba co si chce formovat postavu, tak sa ta nejake skracovanie sliach asi moc ani netyka lebo sak kardio a nejake cvicenie na spevnenie chrbta, zadku a stehien tam je to fajn tam toho moc nenaberies takze sa vobec neboj a tie vajca proste chytaj pevne, ony nepuknu..

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 15. November , 2010, 13:04:26 »

Inak.. co sa tyka posilnovania. Je to opat individualne... Mam kamosa, ktory cvici pravidelne v posilke a nie je schopny zahrat nic s citom. Rube do gitary jak ...
Ja osobne posilujem prsty, predlaktie, hlavne roztahovanie sliach od prstov po celu ruku - rameno. Ovela lepsie nez posilnovat, teda.. co sa gitary tyka.
tvoj kamarat by tak mozno hral aj keby do posilky nechodil  Žmurk  vyborny priklad su inak chalani z kapely crypt.. ti tie vajcia aj zvyknu rozbijat v tych kozenych obleckoch
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.