Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 14:52:20
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARO 6604  (Prečítané 5549 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #15 kedy: 23. Január , 2011, 13:48:19 »

nevedeli by ste mi poradit ....prerabam bednu a chcem tam hodit nejaku 10 alebo 12 reprak nieco take co by bolo dobre na el.akustiku nieco okolo minimum 60W/4ohm.....dakujem  Zdravíčko
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #16 kedy: 23. Január , 2011, 14:01:28 »

rozmyslal som nad niecim takymto 2x8ohm paralelne http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=83&catit=186&l=1&catg=27
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #17 kedy: 24. Január , 2011, 08:45:44 »

Aby sa ti to ako tak oplatilo s tym srat,tak zabudni na hentie TVMka a kup si tam daky Celestion
Zaznamenané
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #18 kedy: 24. Január , 2011, 21:53:19 »

Aby sa ti to ako tak oplatilo s tym srat,tak zabudni na hentie TVMka a kup si tam daky Celestion

asi mas pravdu ....
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #19 kedy: 24. Január , 2011, 22:09:30 »

Aby sa ti to ako tak oplatilo s tym srat,tak zabudni na hentie TVMka a kup si tam daky Celestion
este sa chcem spytat ake by malo byt idealne prenosove pasmo ....je to u el.akustiky asi trochu ine ako u elektriny ci nie ? takze od kolko Hz do kolko kHz?
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #20 kedy: 26. Január , 2011, 15:56:59 »

este sa chcem spytat ake by malo byt idealne prenosove pasmo ....je to u el.akustiky asi trochu ine ako u elektriny ci nie ? takze od kolko Hz do kolko kHz?
To ti nepoviem ,ale v katalogoch byvaju tie nastrojove repraky zadelenepodla uplatnenia,tak ze skus pozriet podobne a vycitas v akom pasme chodia ,no nemyslim si ze ti to bude na nieco platne ,lebo u rapraku je hlavne dôlezita char citlivost a frekvencna charakteristika.snat secky selejsny idu od 70Hz do 7kHz ,ale kazdy hra inac,tak ze skôr by som si to vyberal podla nastrojovej specifikacie a nie podla udavanych nameranych parametrov.
Ja som si volakedy chcel postavyt tu velku Ampeg bednu 8x10 a spekuloval som s reprakmi,hladal kadetade ,daval si merat origos repraky a na koniec som sa nasral,kupil si novu vonavu bednu a mozem srat cele charakteristiky a picoviny.
Pokial nenatrafis na blana co navyrabal za urcitym cielavedomim uspechom XY bedni s XY reprakov ,tak cely vyber je iba metoda pokus omyl a na to si asi neni dost bohaty ,aby si si to mohol dovolit.

Treba kuknut niekomu do komba,ktore sa ti paci ako hra a taky reprak si kupit a na ziadne parametre sa ani nepozeraj ,lebo zvuk nastrojoveho zosilovaca/komba neni vôbec o nejakych meratelnych parametroch.
Zaznamenané
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #21 kedy: 27. Január , 2011, 16:22:52 »

To ti nepoviem ,ale v katalogoch byvaju tie nastrojove repraky zadelenepodla uplatnenia,tak ze skus pozriet podobne a vycitas v akom pasme chodia ,no nemyslim si ze ti to bude na nieco platne ,lebo u rapraku je hlavne dôlezita char citlivost a frekvencna charakteristika.snat secky selejsny idu od 70Hz do 7kHz ,ale kazdy hra inac,tak ze skôr by som si to vyberal podla nastrojovej specifikacie a nie podla udavanych nameranych parametrov.
Ja som si volakedy chcel postavyt tu velku Ampeg bednu 8x10 a spekuloval som s reprakmi,hladal kadetade ,daval si merat origos repraky a na koniec som sa nasral,kupil si novu vonavu bednu a mozem srat cele charakteristiky a picoviny.
Pokial nenatrafis na blana co navyrabal za urcitym cielavedomim uspechom XY bedni s XY reprakov ,tak cely vyber je iba metoda pokus omyl a na to si asi neni dost bohaty ,aby si si to mohol dovolit.
Treba kuknut niekomu do komba,ktore sa ti paci ako hra a taky reprak si kupit a na ziadne parametre sa ani nepozeraj ,lebo zvuk nastrojoveho zosilovaca/komba neni vôbec o nejakych meratelnych parametroch.
ja to robim proste len pre potesenie na domace hranie nic extra nepotrebujem len nech to ako tak uhra zosik (cele je to zaverecna maturitna praca)....
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.