Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:39:06
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21290 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #150 kedy: 29. December , 2010, 21:01:03 »

vies o co mi ide? ze budem mat s novym autom relativne klud a nevytiahne to zo mna dalsie prachy minimalne 5 rokov :) preto nechcem jazdene auto.. a kia su male sunty, potrebujem fakt nieco kde aj veci odveziem a nie ze omg mam kufor na 2 nakupne tasky  Bavím sa skvele

a tej prvej vete fakt veris? hlavne v suvislosti s tou daciou?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #151 kedy: 29. December , 2010, 21:01:51 »

sprav si ako chces, ale aby Ti ta dacia aj vydrzala 5 rokov, nemyslim motoricky, ale napr riadenie a pod. si z BA a tam ked mas jazdit po el. pasoch, jamy, zapchy, tam dostane auto najviac zabrat... ale myslim si, ze pri audi budes mat klud a vybavovo aj bezpecnostou a vsetkym to bude lepsie...a kufor taky, ze tam mozes aj spavat a kuchynsku linku vozit
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #152 kedy: 29. December , 2010, 21:03:02 »

peklo? 10l zeru oktavky s 1.8 benzinom a polovicnym vykonom, bez klimy :)

Presne tuto Oktavku v plnej vybave (asi najhorsie sedacky ake som mal, aj na Favorite asi lepsie boli) s nacipovanym motorom som vlastnil par rokov. 10 litrov som na tom nerobil sice ani priblizne, ale aj tak zrala na moj vkus dost.

a s akou dvojnasobnou hmotnostou? co jazdis na tuaregu? ja mam 1700kg auto nenalozene :)

Na trosku mensom ako poslal obrazok Johnzo.

ja jazdim rychlo, cas su peniaze a ja nikdy nemam cas, takze idem ako cesta dovoli, niekde aj 180-200, dialnica 170 tempomat, mesto podla toho ake mam nervy :D

To mi pride bezohladne voci ostatnym taka rychlost. Mna dialnice nebavia, ist po tom 1000 km je morda. Ked sa chcem zabavit, tak idealne cesta so zatackami v snehu (pozdravujem Janka  Zdravíčko). Celkom zabava, ked sa ti vozi v zatacke zadok na mikrobuse.

PS: Miso. Ako vies, ze Ta vyjdu nahradne diely lacnejsie, ked si pisal, ze ziadne si nepotreboval doteraz? Ci si preventivne zistoval?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #153 kedy: 29. December , 2010, 21:04:36 »

aj tka to budem riesit az v priebehu roka, dovtedy sa vela veci moze pomenit :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #154 kedy: 29. December , 2010, 21:05:09 »

PS: Miso. Ako vies, ze Ta vyjdu nahradne diely lacnejsie, ked si pisal, ze ziadne si nepotreboval doteraz? Ci si preventivne zistoval?


sak menil rozvody a capy a pod. to su nahradne diely a dost bezne, cize tam sa to da pekne posudit
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #155 kedy: 29. December , 2010, 21:06:23 »

Presne tuto Oktavku v plnej vybave (asi najhorsie sedacky ake som mal, aj na Favorite asi lepsie boli) s nacipovanym motorom som vlastnil par rokov. 10 litrov som na tom nerobil sice ani priblizne, ale aj tak zrala na moj vkus dost.

Na trosku mensom ako poslal obrazok Johnzo.

To mi pride bezohladne voci ostatnym taka rychlost. Mna dialnice nebavia, ist po tom 1000 km je morda. Ked sa chcem zabavit, tak idealne cesta so zatackami v snehu (pozdravujem Janka  Zdravíčko). Celkom zabava, ked sa ti vozi v zatacke zadok na mikrobuse.

PS: Miso. Ako vies, ze Ta vyjdu nahradne diely lacnejsie, ked si pisal, ze ziadne si nepotreboval doteraz? Ci si preventivne zistoval?


mam v pici co si kto o mne mysli, aj na ceste aj tu  Cmuk chlapci

za nahradne diely pocitam capy, ramena, tycky riadenia, brzdy, kotuce, platnicky atd.

a samozrejme, aj som zistoval, mame 3 bavoraka po sebe a nie je to rok a mam uz z toho celkom maniu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #156 kedy: 29. December , 2010, 21:06:42 »

vies o co mi ide? ze budem mat s novym autom relativne klud a nevytiahne to zo mna dalsie prachy minimalne 5 rokov :) preto nechcem jazdene auto.. a kia su male sunty, potrebujem fakt nieco kde aj veci odveziem a nie ze omg mam kufor na 2 nakupne tasky  Bavím sa skvele

Aj ja jááááááááááj :D Ok v pohode, ja som sa len spýtal, prípadne chcel kamarátovi dohovoriť. Inak Kia ma aj viac model ako malé šunty. Lebo nie je Dacia čo má 3 či 4 :). Ok pohoda. Ja len že Karol sú aj iné automobilky vážne :) Ale v konečnom dôsledku je to na tebe. Každopádne ak by si potreboval poradiť, prípadne by si si rozmyslel jazdenku stále sa to dá ako som to hore napísal :) Bože mňa tak nebaví sa hádať :D
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #157 kedy: 29. December , 2010, 21:07:12 »

sak menil rozvody a capy a pod. to su nahradne diely a dost bezne, cize tam sa to da pekne posudit

rozvody som nemenil, inznieri s bmw pouzivaju rozvodovu retaz so zivotnostou cez 500 tis km
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #158 kedy: 29. December , 2010, 21:08:53 »

rozvody som nemenil, inznieri s bmw pouzivaju rozvodovu retaz so zivotnostou cez 500 tis km

ano sorry, neskor som si uvedomil, tam som chcel poukazat, ze si uz nieco menil
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #159 kedy: 29. December , 2010, 21:16:10 »

Tak na fore to je samozrejme, ale na dialnici v 180 km/h mas v ruke nebezpecnu ZBRAN, to mi pride bezohladne. Ked v konecnom dosledku az tak vela casu neuhras, napriklad ked mas problem s prostatou alebo fajcenim a musis zastat na zdravotnu prestavku. Pripadne fajnova zapcha v Ziline az po Krpelany cestou na Oravu.

Inak sa tu celkom bavim na tej teme, ale radsej by som uz isiel domov z prace  Na zdravie!

Aha. To som ja nikdy neriesil.

Tomu chapem. Ja som na Hondu takto zatazeny.

rovnako nebezpecnu zbran ma nedelny vodic iduci 60  Žmurk

a zdravotne problemy nemam, zapcham sa predvidavo vyhybam a ver tomu, ze vela vela casu usetrim.
Zaznamenané

stoka!
udry
Hosť
« Odpoveď #160 kedy: 29. December , 2010, 21:30:59 »

Ked sa tu písalo o tej spotrebe,tak pre zaujímavost: magazín autobild porovnával spotrebu udávanu vyrobcom a v testoch /tabulka je dole/  http://www.topky.sk/cl/7/213605/Aka-je-skutocna-spotreba-vasho-auta- 
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #161 kedy: 29. December , 2010, 21:46:14 »

...Zdravotne problemy pridu. Pockaj 10 rockov.
Myslim, ze za ten cas bude Misa vozit niekto iny.   Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #162 kedy: 29. December , 2010, 23:40:38 »


co ja viem, ja sa ako socka  citit nebudem tak ci tak.. ty este stale snivas chlapcensky sen o autach co maju 200 HPS a viac ktore ked zaparkujes v nedelu vedla kostola tak 4 pobozne jebtisky naskocia dnu ze 'kedy ideme natacat pecko'.. ty mas deficit socialneho statusu a riesis si ho tymto vlastne :)
ja rozmyslam inak trochu, nemam 18 rokov uz.. nepotrebujem aby malo auto popici look, ani aby mi ho niekto mal zavidiet v dedine ze co ti jebe ty mas BMW z 92eho ty si uplny phan, mozem ta vyjebat na zadnych sedadlach? fuj co to tam je zaschnute?potrebujem aby to jazdilo, bolo to nove, malo to mega kufor a mal som klud s tym ze ma nepojde jebnut od nepricetnosti az dojdem do servisu a povedia mi ze no, to mate nemca, to nahradne diely su drahe, pripadne taliana.. pripadne japoncika..  Zdravíčko




 Bavím sa skvele Bavím sa skvele

teraz si dobru kokotinu udrel  Bavím sa skvele teda, ono to je kokotina v spojeni s mojou osobou  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #163 kedy: 30. December , 2010, 06:31:52 »

A na rozpravky o autach s 200 000 km bez generalky som uz stary.

To potom tou Tvojou hospodarnou a vyrovnanou jazdou tie auta nejako rychlo nicis. 200 tisic vydrzali bez problemov aj Feldy, maximalne si musel riesit rozvody, pripadne tlmice.
« Posledná zmena: 30. December , 2010, 06:45:49 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #164 kedy: 30. December , 2010, 06:38:17 »

inak len tak btw kamaratkina mama ma medak, asi 6  rocny zacal sa jebat hned jak skoncila garancka ... a je v servise kazdy treti tyzden, maju vzdy pre nu pripravene nahradne auto, naposledy sa jej vyplo na nadjazde smerom na pristavny most v BA, rad bol az po tunel sitina :) uz som jej spominal ze je dost mozne ze tam dojde s jednou zavadou a naschval jej sposobia dalsiu ze z nej prachy tahaju...  pravidelne vyjebe aj 2000e zfleku, si povedia ze prachata nurka tak prachy potecu.. a prave preto nechcem nic jazdene lebo uz ani notoricky zname vychytane znacky nie su garanciou spolahlivosti  

Tak o medakoch uz koluju legendy posledne roky, ako su nespolahlive. Tie "skoncili" zhruba po roku 2000.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 22 otázok.