Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 20:26:39
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21777 krát)
0 užívateľov a 26 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 29. December , 2010, 14:46:20 »

kolega ma logan tiez.. asi 4 rocny a dnes uz pokukuje po tom novom MCVcku s vacsim kufrom..

k tomu PS2 - a robis to preto lebo chces mat klud ze? dnes sa uz nerobia veci jak kedysi ze jazdi cela rodina 10 rokov a ked je problem tak sa to da aj na meiste opravit hned.. vsetko je zaliate dnes uz, clovek akonahle saha dnu tak straca zaruku

Keby som potreboval kupit, tak nad Sanderom vazne pouvazujem (a to mam doma CRVecku :-D). V plnej vybave 15 litrov, to konkurencia ma mozno lepsie spracovanie, ale stoji s tym istym 2-3 tolko. Mas zaruku 5 rokov, potom to kludne dzignes do priekopy a zoberies dalsieho v plnej vybave. Aj ked diezlak bude jazdit dlho a nema sa tomu co stat.

Ale to je moj pohlad, ze uz mi netreba sportove auto. Mna zaujima, aby som nemusel skladat kocik alebo bajk do kufra. Uz som trosku starsi a aj tak je ovela vacsia zabava je urobit v zatackach BMW s mikrobusom  Som metlak.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #91 kedy: 29. December , 2010, 14:46:26 »

najlepsie je mat auto na ktorom za tych 300 ojro spravim vsetko.  Bavím sa skvele


ale vlastne hej, stare auto nie je pre lajbavych ludi bez znamosti.  Zdravíčko

Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #92 kedy: 29. December , 2010, 14:51:15 »

kupit nove auto je taky isty risk ako jazdene.

Nemyslis vazne.

Po 5 rokoch - vylagrovany motor, nevies ci nie lopka (originalita neoriginalita), ci nebolo zatopane, gemoteria poskodena etc...

Nove auto mas minimalne 2 rocnu zaruku, na Daciu za par EUR 5-rocnu a neries mechanika 30 EUR na hodinu. A Daciu sa nekradnu... ten Mercedes E, iba nervy a draha poistka a zivenie.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #93 kedy: 29. December , 2010, 14:55:14 »

najlepsie je mat auto na ktorom za tych 300 ojro spravim vsetko.  Bavím sa skvele


ale vlastne hej, stare auto nie je pre lajbavych ludi bez znamosti.  Zdravíčko



nerad ti to poviem zorvna ja ale rozmyslas dedinsky  Bavím sa skvele a to je fakt ze pojem.. jak moji bratranci z ceskej vysociny ze kupia si napoli przot 206 gombik a potom musia cinkovat lebo ho nezvladnmu dvihat kazdy druhy tyzden co je pokazene  a meisto toho aby si  kupili nieco funkcne tak si kupia starru lajbavu rachotinu lebo kamarat co je na ivnalidnom dochodku a chce si privyrobit tak im to opravi a jedine na co sporia su prachy na tuning.. na nepojazdne auto.. i sense a disturbance in the force
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #94 kedy: 29. December , 2010, 15:29:42 »

inak nove auto neznamena ze nepojde prvy mesiac do servisu  Žmurk


Asi tak. Bavím sa skvele V testoch vyslo, ze nove francuzske auta maju vyssiu sancu ist do servisu ako 10 rocne japonske. Z praxe a od znamych tomu uplne verim.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #95 kedy: 29. December , 2010, 15:31:16 »

Aj ked diezlak bude jazdit dlho a nema sa tomu co stat.


Dnesne dizle sa seru viac ako benzinaky.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 29. December , 2010, 15:46:24 »

Asi tak. Bavím sa skvele V testoch vyslo, ze nove francuzske auta maju vyssiu sancu ist do servisu ako 10 rocne japonske. Z praxe a od znamych tomu uplne verim.

S tym, suhlasim do bodky a preto dlhorocne preferujem Hondu. Bohuzial nerobia mikrobusy a tak som zobral Citrona a v servise si tykam uz pomaly aj s upratovackou. Naposledy bolo v servise v utorok, nejaka zvolavacka. Ovela vacsia sranda bola v lete, ked sa az po par mesiacoch prislo na to, ze auto obcas nestartuje kvoli vadnemu cipu v kluci...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #97 kedy: 29. December , 2010, 15:47:37 »

ze auto obcas nestartuje kvoli vadnemu cipu v kluci...

Kamosovi sa C4ka dokonca vypla za jazdy.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #98 kedy: 29. December , 2010, 15:48:41 »

...preto dlhorocne preferujem Hondu....

Podobne. Znamy ma Hondu cca 10 rokov a menil olej - jediny servis.
My mame Hondu Jazz, vyborne auticko (zatial ziaden servis) a po meste ani viac netreba.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #99 kedy: 29. December , 2010, 15:49:08 »

Kamosovi sa C4ka dokonca vypla za jazdy.  Bavím sa skvele
Sak keby mu zamklo volant... tak neviem neviem...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #100 kedy: 29. December , 2010, 15:49:37 »

Dnesne dizle sa seru viac ako benzinaky.

Presne tak.  Common rail je citlivý na  kvalitu nafty,  časticový filter duplom.   O problémoch s turbom a dvojhmotových zotrvačníkom ani nehovorím.

Nový diezlový motor má kopec prídavných systémov, ktoré tie staré "spoľahlivé" nemali.  Ide zväčša o podsystémy, ktoré zlepšujú ekológiu a kultúru chodu.  

To čo moderný diezel ušetrí na palive doženie na údržbe. ( väčšinou v poslednej tretine svojej plánovanej životnosti)  

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #101 kedy: 29. December , 2010, 15:50:20 »

Sak keby mu zamklo volant... tak neviem neviem...  Bavím sa skvele

Proste fical si na okreske a z nicoho nic piip a ledva zabrzdil. A to nie, ze by mal malo paliva alebo... Potom nastartoval a islo to bez znamok problemov dalej. V servise tiez nevedeli.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #102 kedy: 29. December , 2010, 15:52:23 »

S tym, suhlasim do bodky a preto dlhorocne preferujem Hondu. Bohuzial nerobia mikrobusy ...

Ak by si chcel japonský mikrobus oštítkovaný ako honda ... tak podobne ako bolo trio  Sharan, Galaxy a Alhambra tak sa prebrandovávala a doladovala aj Toyota Previa (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Toyota_Previa_Facelift_front.jpg) .
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #103 kedy: 29. December , 2010, 15:53:30 »


Nový diezlový motor má kopec prídavných systémov, ktoré tie staré "spoľahlivé" nemali.  Ide zväčša o podsystémy, ktoré zlepšujú ekológiu a kultúru chodu.   


Hej, Common raily su vseobecne dost citlive a drahe v pripade problemu. Diesle este mali zmysel, kym boli stare VW TDI trebars, tie pokial si ich nenicil vyslovene nevhodnym stylom jazdy, tak zvladali uctyhodne kilometre. Stare dobre 1.9 TDI...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #104 kedy: 29. December , 2010, 15:55:52 »

Podobne. Znamy ma Hondu cca 10 rokov a menil olej - jediny servis.

Ani filtre, brzdove dostciky, remen?

My mame Hondu Jazz, vyborne auticko (zatial ziaden servis) a po meste ani viac netreba.

Jazz je super. Ten kufor je vzhladom na velkost bomba. Ale aj Hondy treba dat preco po 6 rokoch. Teraz su tak auta dimenzovane. Kym je zaruka, tak slape jak hodinky a potom si moze clovek pripravit penazenku alebo predat Johnzovi.

Pri dnesnych cenach novych auta je blbost kupovat v bazare nieco. Maximalne si doviezt z Nemecka Discovery, Landcruiser alebo podobne sajby.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.128 sekund, 23 otázok.