Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 22:31:35
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21925 krát)
0 užívateľov a 66 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #105 kedy: 29. December , 2010, 15:58:46 »

Ak by si chcel japonský mikrobus oštítkovaný ako honda ... tak podobne ako bolo trio  Sharan, Galaxy a Alhambra tak sa prebrandovávala a doladovala aj Toyota Previa (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Toyota_Previa_Facelift_front.jpg) .

To je mala 7-miestna kralikaren  Bavím sa skvele Honda Stream je tiez 7-miestna...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #106 kedy: 29. December , 2010, 16:04:59 »

To je mala 7-miestna kralikaren  Bavím sa skvele Honda Stream je tiez 7-miestna...



Nj, tak potom fakt nepochodíš moc u japoncov :) .
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #107 kedy: 29. December , 2010, 17:16:18 »

dnes som si bol pre darcek  Na zdravie! jupiii, strat je uz doma
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #108 kedy: 29. December , 2010, 17:17:45 »

My sme mali tiež C3jku v 2004 novú a v 2007 išla preč. To auto bolo minimálne 15 mesiacov v servise z tých troch rokov, a to mala všehovšudy najadzené asi 40tis. km za tie tri roky...
Francúzske autá sú šroty a pičoviny tak isto ako celá ich armáda  Bavím sa skvele Pre mna už Made In France znamená pomaly to isté čo Made in Poland, ak nerátam vínečko a syre  ha ha ha
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 17:18:17 od kubog » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #109 kedy: 29. December , 2010, 17:38:36 »

ja mam 15 rocny bavorak s 340 tis km a slape ako vino, nemenil som prakticky nic okrem spotrebaku (capy, ramena, brzdove kotuce a podobne picoviny). tie auta su proste robene na iny pocet km ako skodovky a podobne hracky
Zaznamenané

stoka!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 29. December , 2010, 17:54:02 »

ja mam 15 rocny bavorak s 340 tis km a slape ako vino, nemenil som prakticky nic okrem spotrebaku (capy, ramena, brzdove kotuce a podobne picoviny). tie auta su proste robene na iny pocet km ako skodovky a podobne hracky

spotreba?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #111 kedy: 29. December , 2010, 18:01:52 »

spotreba?

dlhodobu mam 9.9l (2,8 benzin) a jadzim daleko nad povolenu rychlost  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #112 kedy: 29. December , 2010, 18:03:50 »

Nemyslis vazne.

Po 5 rokoch - vylagrovany motor, nevies ci nie lopka (originalita neoriginalita), ci nebolo zatopane, gemoteria poskodena etc...
to nezistí možno tak automobilový analfabet  Popiskujem si
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #113 kedy: 29. December , 2010, 18:50:56 »

ja mam 15 rocny bavorak s 340 tis km a slape ako vino, nemenil som prakticky nic okrem spotrebaku (capy, ramena, brzdove kotuce a podobne picoviny). tie auta su proste robene na iny pocet km ako skodovky a podobne hracky
Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!



ja si kupim toto:




a ked bude kaolkov duster vo vysokej peci, tak ja vymenim rozvody a budem sa usmievat  Bavím sa skvele (neberte to doslova zase)
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #114 kedy: 29. December , 2010, 18:53:08 »

ja mam 15 rocny bavorak s 340 tis km a slape ako vino, nemenil som prakticky nic okrem spotrebaku (capy, ramena, brzdove kotuce a podobne picoviny). tie auta su proste robene na iny pocet km ako skodovky a podobne hracky

Tak to su este poctive nemecke 90s klasiky. Nerataj, ze dnesne su takto bezproblemove.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #115 kedy: 29. December , 2010, 19:04:33 »

Nemyslis vazne.

Po 5 rokoch - vylagrovany motor, nevies ci nie lopka (originalita neoriginalita), ci nebolo zatopane, gemoteria poskodena etc...

Nove auto mas minimalne 2 rocnu zaruku, na Daciu za par EUR 5-rocnu a neries mechanika 30 EUR na hodinu. A Daciu sa nekradnu... ten Mercedes E, iba nervy a draha poistka a zivenie.

to mozno ty ked ides nakupovat jazdenku tak dopadnes  Bavím sa skvele Bavím sa skvele vylagrovany motor aj ked nespoznas tak za liter ti donesiem motor aky len chces a lojzo co berie 30 euro za hodinu ti ho za den vymeni. a co ma mna zaujimat ci to je ujebane, alebo ne? kradnute auta sa nepredavaju, kradnute auta su do 24 hodin rozobrane.  Beeee atd.


hej krasna zaruka, ze sa musis na garancky jebat kazdy rok, kde zoberu hadicku a cez vyko ti vycucnu dva litre oleja, vymenia filter, naleju dva litre najlacnejsieho oleja co maju a zoberu 5 klackov  Bavím sa skvele a robia to tupci, co ledva ten ucnak spravili a su v servise za 400 euro mesacne v autorizaku dobry mechanik nebol, nie je a nebude. to su menici dielov a nie mechanici, sa spytaj niekoho, kto mal nejaku zahadnu zavadu v aute, ze ako dlho bol v autorizovanom servise  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #116 kedy: 29. December , 2010, 19:10:54 »

ja som kupil za 2500 eur alfa romeo 156 1.9 JTD... zatial som menil iba zhavice, aby som nemal teraz v zime problem. ABS, Klima, El okna a zrkadla, stresne okno, posilovac... Viem ze o aflach sa hovori, ze su kazive, ale zas tie JTD motory co maju, ze su dobre a vydrzia. a motor a brzdy to je to hlavne.. je to diesel a zere to 5 - 5.5L nafty co je uplna parada...a este aj dobre vyzera :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #117 kedy: 29. December , 2010, 19:11:48 »

hej krasna zaruka, ze sa musis na garancky jebat kazdy rok, kde zoberu hadicku a cez vyko ti vycucnu dva litre oleja, vymenia filter, naleju dva litre najlacnejsieho oleja co maju a zoberu 5 klackov  Bavím sa skvele a robia to tupci, co ledva ten ucnak spravili a su v servise za 400 euro mesacne v autorizaku dobry mechanik nebol, nie je a nebude. to su menici dielov a nie mechanici, sa spytaj niekoho, kto mal nejaku zahadnu zavadu v aute, ze ako dlho bol v autorizovanom servise  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Bohuzial kruta slovenska realita, treba mat vytipovany nejaky maly neautorizovany servis.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #118 kedy: 29. December , 2010, 19:17:08 »



dacia - motor z renaulta, podvozok nissan xtrail,
u takychto "lacnych" aut -to nemyslím len daciu- na 99% nebyva problém ani s motorom ani s podvozkom ani s prevodovkou,skor: " tam niečo píska,tam niečo hrkoce,tam niečo tečie,tam niečo prasklo,tam niečo vypadlo,tam niečo nefunguje ......
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 19:21:14 od udry » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #119 kedy: 29. December , 2010, 19:31:24 »

dlhodobu mam 9.9l (2,8 benzin) a jadzim daleko nad povolenu rychlost  Bavím sa skvele

To je vcelku peklo 10 litrov. Ja na diezli 2.5l s mozno dvojnasobnou hmotnostou davam 7.5 priemerku. Jazdim hospodarne = rychlo a rovnomerne.

PS: Kto chce nech si jazdi na starsich crepoch. V pohode. Posledne auto, co sa dalo opravit doma, bola Felicia. Teraz sa vsetko meni diel za diel a tyka sa to aj autorizovanych aj neutorizovanych servisov. Ten v tej garazi sukromnik si nevycaruje ten nahradny dielec v knizke zazrakov, ale musi ho zobrat od vyrobcu, ktory sa uz postara o to, aby pasovali len nim vyrobene dielce vsade (nehovorim o vode do ostrekovaca). A na rozpravky o autach s 200 000 km bez generalky som uz stary.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.