Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 08:42:18
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: bratislavske PKO  (Prečítané 2749 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 16. December , 2010, 11:59:50 »

no nic to, pome naspat k PKO... aspon ma Jano Budaj zase po 20 rokoch nejaku agendu, na ktorej moze stavat :) ale snazi sa - celkom mu fandim :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. December , 2010, 12:08:42 »

No,včera som išiel okolo a nejak mi to PKO do celkovej "architektury" nezapadá. Chybou bola už stavba River Park a a tych budov okolo.A ked som videl zopár foto v akom stave je interier PKO / nemyslím len koncertné sály/ tak radšej zbúrat.  Na zdravie!  Ja viem-tradícia,historia,nostalgia Žmurk .....   
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 16. December , 2010, 12:40:58 »

No,včera som išiel okolo a nejak mi to PKO do celkovej "architektury" nezapadá. Chybou bola už stavba River Park a a tych budov okolo.A ked som videl zopár foto v akom stave je interier PKO / nemyslím len koncertné sály/ tak radšej zbúrat.  Na zdravie!  Ja viem-tradícia,historia,nostalgia Žmurk .....   

A Ty co tu? Zmrtvychvstanie?  Bacha na vec kamo! Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 16. December , 2010, 13:01:01 »

No,včera som išiel okolo a nejak mi to PKO do celkovej "architektury" nezapadá. Chybou bola už stavba River Park a a tych budov okolo.A ked som videl zopár foto v akom stave je interier PKO / nemyslím len koncertné sály/ tak radšej zbúrat.  Na zdravie!  Ja viem-tradícia,historia,nostalgia Žmurk .....   

som siel tiez nedavno okolo a ten vestibul tam sice posobi v tej sklenenej novej zastavbe zvlastne, ale celkom zaujimavo na druhej strane. kludne si to tam viem predstavit, ze by to zostalo aj s jednou zo sal. a co sa tyka stavu ... spinavi sa tiez umyju, nejdu hned spachat samovrazdu  Žmurk
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 16. December , 2010, 13:13:05 »

som siel tiez nedavno okolo a ten vestibul tam sice posobi v tej sklenenej novej zastavbe zvlastne, ale celkom zaujimavo na druhej strane. kludne si to tam viem predstavit, ze by to zostalo aj s jednou zo sal. a co sa tyka stavu ... spinavi sa tiez umyju, nejdu hned spachat samovrazdu  Žmurk
Korbačka nedávno čosi kecal,že fasádu vstupnej časti by bolo možné zakomponovat do projektu,ale kdo vie ....
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 16. December , 2010, 13:19:38 »

  Ono,dokial to ešte stojí,tak sa bude stále o tom blábolit. Ked sa to zbúra,za mesiac si nikto "nespomenie",že bolo dáke PKO.  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 16. December , 2010, 13:21:23 »

A Ty co tu? Zmrtvychvstanie?  Bacha na vec kamo! Žmurk
Mrkol som inzerciu,no a ked už som tu bol .....
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #22 kedy: 16. December , 2010, 13:27:16 »

zburaju ho ?

...ja som nasraty ze to neviem ani opisat ! ...s PKO odchadza kus mojho zivota ! ...kedze som byval v tesnej blizkosti, tak som tam stravil vacsinu volneho casu od predskolskych rokov az niekde do 1970, neskor uz menej ale samozrejme som nikdy nevynechal ziadny zaujimavy koncert ...tam som zazil prve dotyky s bigbitom, zaciatky Beatmen-ov, prve koncerty Matadors s Hladikom neskor s Blue Efektom, prve slovenske beatfestivaly, zaciatky jazzakov, pre moju generaciu legendarny a nezabudnutelny koncert Blossom Toes (1969), pre mna osobne okoreneny este o kratky neplanovany neverejny predkoncertovy jamsession s Ursinym.

...niesom ziadny agresivny typek, ale zato ako to nakoniec vsetko okolo PKO dopadlo by som isiel Durkovskeho minimalne nakopat doriti !
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
udry
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 16. December , 2010, 13:35:14 »

Hypoteticky: keby sa to nezburalo a mesto by to malo všetko spat,kto zaplatí rekonštrukciu? Lebo PKO to nie su len dáke 2 sály,ale aj vela dalších priestorov.Mesto na to prachy nenájde a zas to bude dalšie roky len chátrat.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 16. December , 2010, 14:37:29 »

Hypoteticky: keby sa to nezburalo a mesto by to malo všetko spat,kto zaplatí rekonštrukciu? Lebo PKO to nie su len dáke 2 sály,ale aj vela dalších priestorov.Mesto na to prachy nenájde a zas to bude dalšie roky len chátrat.

bratislava neni v takom krizovom rezime, ze by nemala zvladnut jednu rekonstrukciu, toto by som rozhodne ako problem nevidel. hlavne ak:

V časti komplexu River Park II bude kultúrno-spoločenská sála, jej budúci prenájom od nájomcu - súkromnej firmy za 466.480 eur (14,053 milióna Sk) ročne vrátane DPH na 20 rokov od nadobudnutia účinnosti nájomnej zmluvy schválilo vo štvrtok 17. decembra bratislavské mestské zastupiteľstvo.

napriek tomu, v akom schatralom stave to je teraz, tak este stale to dokaze plnit svoju funkciu a robia sa tam komercne akcie. nemyslim si, ze po zrekonstruovani by to malo zivat nevyuzite prazdnotou a nemyslim si, ze najst peniaze na rekonstrukciu = vyhadzovanie penazi, ktore mesto nema...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 16. December , 2010, 14:48:32 »

obavam sa ze to co tam vyrastie bude urcene na uplne iny druh kultury za uplne ine peniaze a nas beznych obcanov sa to moc netyka.. ako vlastne aj byty v river parku, troch veziach, colloseu a dalsie podobne novodobe vymozenosti pre tych ktori zarabaju od 4000 eur nahor.. takze asi tolko.. zivotnu uroven nam to asi nedvihne ani o kusok, akurat to bude pekne pre viedenskych turistov co sa tu zastavuju na 2 hodiny na lacny zakusek a obchcat mestske rohy, lebo ked pojdu na tych barkach z wien, tak na nich bude zizat nova pekna budova, ktoru nikto z nas na beznu akciu aj tak nezaplati..
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #26 kedy: 16. December , 2010, 16:37:51 »

...celkom vystizne


* Durkovski & PKO (2).jpg (35.1 KB, 600x401 - prehliadnuté 172 krát.)
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 16. December , 2010, 18:31:10 »

spoznal som tam moju byvalu, som za absolutnu likvidaciu Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.