Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 17:27:02
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kapela  (Prečítané 6563 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 29. December , 2010, 00:58:29 »

Ja poznam chalanov, co hraju spolu par minut a zacali tymto:

Schvalne by som urobil zjeb ze by som ich nahral po stopach a dal postrihat, doladit a zmixovat, zrazu by to hralo jak jedna basen  Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #16 kedy: 29. December , 2010, 01:40:42 »

Ja som vždy chcel v začiatkoch hrať megadeth, panteru a helloween...lenže bohužial som sa na tej zasranej gitare nikdy nenaučil hrať :-D
a na klávesoch sa to moc hrať nedá :-D
A pozdrav do Hlohovca chalani ! Dobre, že sa tam dačo deje, už som sa fakt bal...volakedy 50 kapiel a vsetky dobre a dnes ani H...  teda okrem par prezivsich ale ziadna mlada krv
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
JamesS
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #17 kedy: 29. December , 2010, 10:40:39 »

Chalani taktoo metallicu, by sme hralii len na zohraniee. Urcitee nechcem kopirovat ich styyl a chcem co najskor zacat tvorit vlastnee vecii a dat tomuu vlastny styl  Žmurk
Zaznamenané
JamesS
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #18 kedy: 29. December , 2010, 10:42:38 »

idem do toho len ak budeme hrat takto  
inak uz som asi fakt stary ked sa mi metallica javi ako totalne zastarala zaostala kapela pre chalanov co sa chodia vecer do baru porovnavat ktory kolko piv vypije..

chodis do baru?

celkoom zaujimavaa verziaa, taky chill xP a do baru chodiim ako kedy alee ovelaa radseej sa vyblazniim s gitarou x)
Zaznamenané
JamesS
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #19 kedy: 29. December , 2010, 10:45:42 »

Aky otcovsky pristup no ja mam dost  Bavím sa skvele

Inak to nepatri vobec k teme... ale... na tej metallice fakt nieco bude ked za tym ti mladasi idu jak za udenym  Bavím sa skvele pre mna v 14tich ina kapela nebola  Zdravíčko Ono normalne z toho clovek vyrastie... a sa snazi aspon trosku zuniverzalnit v lepsom pripade zoriginalnit. Ale sak to je fajn muzika... to vytriezvenie pride samo od seba  Bavím sa skvele

edit. este mi neda... ze ked si tak precitam ten povodny prispevok neviem preco hned sa mi vynori predstava rozladenej ibanezy za 200 eur, vykureny 25 wattovy trandak a solo z One kde je zahraty len kazdy piaty ton len s bicimi bez basy a riffu Bavím sa skvele


asi ta sklamem s tymm vybaveeniim x)
Zaznamenané
JamesS
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #20 kedy: 29. December , 2010, 10:49:17 »

Ja som vždy chcel v začiatkoch hrať megadeth, panteru a helloween...lenže bohužial som sa na tej zasranej gitare nikdy nenaučil hrať :-D
a na klávesoch sa to moc hrať nedá :-D
A pozdrav do Hlohovca chalani ! Dobre, že sa tam dačo deje, už som sa fakt bal...volakedy 50 kapiel a vsetky dobre a dnes ani H...  teda okrem par prezivsich ale ziadna mlada krv

Jasnee dakujeem mooc! Ze ty si klaveesaak s Sisterhood of klangpedal ci tak nejak je nazov ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 29. December , 2010, 10:50:06 »


asi ta sklamem s tymm vybaveeniim x)
Ake mas vybavenie ?
Zaznamenané

JamesS
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #22 kedy: 29. December , 2010, 10:53:35 »

Ake mas vybavenie ?

Na gitaree uz hram 2 rokyy cca.
Takzee mam Fender Strat. a cele to zatial ficiii na Peavey Valveking 112. Mysliiim ze to davaa dost dobry zvuk. Trz na vianocee som dostaal multiefekt od Digiteechu a nevieem si ho vynachvaliit, prostee jednaa basen x).
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #23 kedy: 29. December , 2010, 10:58:20 »

Aky otcovsky pristup no ja mam dost  Bavím sa skvele

Inak to nepatri vobec k teme... ale... na tej metallice fakt nieco bude ked za tym ti mladasi idu jak za udenym  Bavím sa skvele pre mna v 14tich ina kapela nebola  Zdravíčko Ono normalne z toho clovek vyrastie... a sa snazi aspon trosku zuniverzalnit v lepsom pripade zoriginalnit. Ale sak to je fajn muzika... to vytriezvenie pride samo od seba  Bavím sa skvele

edit. este mi neda... ze ked si tak precitam ten povodny prispevok neviem preco hned sa mi vynori predstava rozladenej ibanezy za 200 eur, vykureny 25 wattovy trandak a solo z One kde je zahraty len kazdy piaty ton len s bicimi bez basy a riffu Bavím sa skvele

zacal si pekne, zastal si mladez, vyhresil stareho mosura, ale hlavne si to zavrsil excerlentne  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #24 kedy: 29. December , 2010, 11:01:14 »

Kazdy nech robi, Na zdravie! co ho bavi. Aj reggae kapiel je milion, co drhnu to iste dokolecka a nikomu to nevadi

ako vzdy, mieris dobre, len ta koncovka, ta koncovka  Nechajte ma vydýchať nechodim az tak po svete, ani po koncertoch, takze pohlad mam mozno dost skresleny, ale "zaciname a chceme hrat nieco ako metalika" kapiel je podla mojho nazoru niekokotisicraz viacej, ako "zaciname a chceme hrat reggae" kapiel. aj tu na fore to trochu vidno...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 29. December , 2010, 11:03:11 »

zacal si pekne, zastal si mladez, vyhresil stareho mosura, ale hlavne si to zavrsil excerlentne  :)
šak textar vychodňar, ňe ?  Bavím sa skvele

 Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #26 kedy: 29. December , 2010, 11:04:47 »

inac to "zaciname a chceme hrat ako metalika" je tu uz dost davno... ked som zacal hrat na gitare pred 10 rokmi tak vsetci drhli metaliku... my v kapele sme boli vsak tazky underground a hrali sme RHCP, Velvet Underground a Beatles  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 29. December , 2010, 11:06:35 »

My sme zasa hrali Dire Straits.  Bavím sa skvele
Pripadne este Dream Theater a toze sme boli fakt dobri, bez chvaly.  ha ha ha

kks.. jak dobre sa spomina na tie casy...
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #28 kedy: 29. December , 2010, 11:09:27 »

My sme zasa hrali Dire Straits.  Bavím sa skvele
Pripadne este Dream Theater a toze sme boli fakt dobri, bez chvaly.  ha ha ha

kks.. jak dobre sa spomina na tie casy...

Dire Straits som pocuval tiez, ale to sme si netrufli zahrat, lebo nikto v nasej kapele nevedel solovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #29 kedy: 29. December , 2010, 15:01:18 »

Jasnee dakujeem mooc! Ze ty si klaveesaak s Sisterhood of klangpedal ci tak nejak je nazov ?

Hej..aj tam hrám :-)

My sme zasa hrali Dire Straits.  Bavím sa skvele
Pripadne este Dream Theater a toze sme boli fakt dobri, bez chvaly.  ha ha ha

kks.. jak dobre sa spomina na tie casy...

Jou Jou my sme tiež v jednej kapelke v HC ked som začínal hrávali Dream Theater...Erotomania bola moja prva nacvicena progresivna skladba v zivote a trvala mi tyzden hehe :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.