Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 16:21:37
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cinstina alebo azijska kuchyna a ine...  (Prečítané 9935 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 05. Január , 2011, 14:26:13 »

cinska kuchyna kazdopadne nie je to co najdete u nas v azijskom bistre  :)
Presne tak.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 05. Január , 2011, 14:35:26 »

cinska kuchyna kazdopadne nie je to co najdete u nas v azijskom bistre  :)

pozor ja nechodim do polusu do bistra, tam som bol raz a skoro som grcal... ja chodim do restiky pri kuchajde Na zdravie! tam varia ultrachutne... ostrokysla polievka mi chuti kazdym dnom viac... aj zvlastne kura je super :) karol hybaj dakedy na obed do ciny na kuchajdu... nejaky teambuilding treba  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 05. Január , 2011, 14:45:28 »

pozor ja nechodim do polusu do bistra, tam som bol raz a skoro som grcal... ja chodim do restiky pri kuchajde Na zdravie! tam varia ultrachutne... ostrokysla polievka mi chuti kazdym dnom viac... aj zvlastne kura je super :) karol hybaj dakedy na obed do ciny na kuchajdu... nejaky teambuilding treba  Bavím sa skvele

gratulujem to je este vacsi grc ta na kuchajde.. tam ma vsetko 10 nazvov ale je to to iste zradlo len inak premiesane uz tam nechodim asi 2 roky heh .. moja kolegyna z toho chytila taku alergicku reakciu na konzervanty ze ju museli odviest sanitkou asi tak 3 roky dozadu :) ono je fakt ze porcie su velke ale tak naco mi je plny tanier hoven :D
« Posledná zmena: 05. Január , 2011, 14:45:49 od kaolko » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 05. Január , 2011, 14:49:38 »

cina je veru tiez humus. ked uz, tak aspon nech to robia pred Tebou.. heh a stay brutal
Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #19 kedy: 05. Január , 2011, 15:37:41 »

ja som chodieval do bistra dovtedy dokym sa mi nezapalil zaludok a lezali sme v nemocnici 4ria vedla seba co sa tiez otravili v tom bystre.
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #20 kedy: 05. Január , 2011, 15:52:42 »

gratulujem to je este vacsi grc ta na kuchajde.. tam ma vsetko 10 nazvov ale je to to iste zradlo len inak premiesane uz tam nechodim asi 2 roky heh .. moja kolegyna z toho chytila taku alergicku reakciu na konzervanty ze ju museli odviest sanitkou asi tak 3 roky dozadu :) ono je fakt ze porcie su velke ale tak naco mi je plny tanier hoven :D

ty chodievas kam zrat? lebo ja poznam akurat inter a foodcourt a z toho je dobra akurat bagetaren vo foodcourte...
nahodou :) kazde jedlo je ine... akurat vela ludi ma pocit ze to vsetko chuti rovnako lebo tam je vsade sojovka... ale jedno je stiplave, druhe sladke, tretie obycajne... a odkedy tam chodim tak mam konecne pravidelnu a kompaktnu stolicu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #21 kedy: 05. Január , 2011, 16:09:37 »

 Popiskujem si
http://zena.atlas.sk/cinsky-fast-food-zabudnite-nan/zdravie/vyziva/540859.html
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 05. Január , 2011, 16:13:49 »

Ked si das 10 piv a 10 boroviciek, tak to tiez nie je zdrave...a nevravim o tom kolko cigariet padne pri tolko drinkoch.


A das si v krcme caj? Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 05. Január , 2011, 16:14:08 od MMM » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 05. Január , 2011, 16:14:54 »

ty chodievas kam zrat? lebo ja poznam akurat inter a foodcourt a z toho je dobra akurat bagetaren vo foodcourte...
nahodou :) kazde jedlo je ine... akurat vela ludi ma pocit ze to vsetko chuti rovnako lebo tam je vsade sojovka... ale jedno je stiplave, druhe sladke, tretie obycajne... a odkedy tam chodim tak mam konecne pravidelnu a kompaktnu stolicu  Bavím sa skvele


ja chodim sem - http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_6540_Sedl%C3%A1cka_pivnica   do sedlackej pivnice na vajnorskej.. na vyber su 4 menu kazdy den z toho vzdy jedno extra.. chutovo uplna bomba oproti fast foodu, domu sportu a podobnym srandam..  sedis ako clovek, mas aj polievku, dam si pekne kofolu.. menu A,B,C stoji 3.3e (polievka a hlavne jedlo)  a menu D (co je aj vacsie) 4.2e uplna pohoda..
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 05. Január , 2011, 16:19:37 »

sedlak sedlak, nasadil stromy kvety
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 05. Január , 2011, 16:20:29 »

sedlak sedlak, nasadil stromy kvety
To je novy cover, co ste spravili ?
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #26 kedy: 05. Január , 2011, 16:23:08 »


ja chodim sem - http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_6540_Sedl%C3%A1cka_pivnica   do sedlackej pivnice na vajnorskej.. na vyber su 4 menu kazdy den z toho vzdy jedno extra.. chutovo uplna bomba oproti fast foodu, domu sportu a podobnym srandam..  sedis ako clovek, mas aj polievku, dam si pekne kofolu.. menu A,B,C stoji 3.3e (polievka a hlavne jedlo)  a menu D (co je aj vacsie) 4.2e uplna pohoda..

vyzera to dobre... musim vyskusat :) neni to daleko?

inac k tej cinstine, ma zaujima za kolko rokov sa realne clovek nauci po cinsky ked tam nezije, ja som tam kedysi chcel ist tak na 10 rokov ucit anglictinu a popri tom sa naucit po cinsky... len s mojou tolkkiovskou diagnozou by som tam najskor akurat nasiel novych spolubyvajucich do hlavy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #27 kedy: 05. Január , 2011, 16:41:46 »

To je novy cover, co ste spravili ?

nie to su horkyze slize
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 05. Január , 2011, 16:43:16 »

nie to su horkyze slize
Jaaaj... to su ti cesi, ze ?
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 05. Január , 2011, 16:49:43 »

Jaaaj... to su ti cesi, ze ?

ee su z Nitry. som rad, ze som Ti rozsiril obzory  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 23 otázok.