Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 16:27:17
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cinstina alebo azijska kuchyna a ine...  (Prečítané 9965 krát)
0 užívateľov a 26 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #60 kedy: 05. Január , 2011, 20:57:47 »

cooo ti jebee :D
Kamos, co bol s nami ma fotky, tak musim sa s nim spojit, pastnem urcite.  Bavím sa skvele Zjebaneho cinana si nevidel este.  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 05. Január , 2011, 21:05:54 »

No... ak sa mame bavit vo vseobecnosti o jedle... Tak ani to, co si doma navarime, neni uplne košer. :)

Maso smrdi, v mrkve picoviny, hnojiva kadejake, zemiaky zvutra nahnile, ... mohol by som pokracovat.



Tak... dobru chut.  Zdravíčko
Šak domáce produkty,ne?   Na zdravie! 
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #62 kedy: 05. Január , 2011, 21:07:47 »

cooo ti jebee :D

to je uplne normal u tychto vychodnych ras, lebo alkohol je traveny enzymom aldehyd dehydrogenaza, ktoreho maju tieto vychodne rasy menej, resp je inak stavany, preto sa japonec po 2dcl vina rozbije na srot
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
udry
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 05. Január , 2011, 21:13:11 »

to je uplne normal u tychto vychodnych ras, lebo alkohol je traveny enzymom aldehyd dehydrogenaza, ktoreho maju tieto vychodne rasy menej, resp je inak stavany, preto sa japonec po 2dcl vina rozbije na srot
... a ked slopú "sake" ,ktoré obsahuje 17-22 % alkoholu,tak to im ako trávi ?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #64 kedy: 05. Január , 2011, 21:21:30 »

... a ked slopú "sake" ,ktoré obsahuje 17-22 % alkoholu,tak to im ako trávi ?

kedze je to alkohol, tak uplne identicky :)
vezmi si, ze aj u nas sa najdu ludia, co vydrzia priemer, a potom su tu "ludia" z vychodu a oravy, ktori pri 3,5 promile sadaju za volant
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #65 kedy: 05. Január , 2011, 23:10:25 »

kedze je to alkohol, tak uplne identicky :)
vezmi si, ze aj u nas sa najdu ludia, co vydrzia priemer, a potom su tu "ludia" z vychodu a oravy, ktori pri 3,5 promile sadaju za volant

tak ale na to aby si sadol s 3.5 promile za volant nemusis byt z oravy staci ti byt len koko*t  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #66 kedy: 05. Január , 2011, 23:21:59 »

tak ale na to aby si sadol s 3.5 promile za volant nemusis byt z oravy staci ti byt len koko*t  Bavím sa skvele
To sa vacsinou vobec nevylucuje...  ha ha ha
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #67 kedy: 06. Január , 2011, 03:30:37 »

ked som hladny, tak si zapalim, ak neprejde, tak dalsiu, ak stale nic tak sa na to posnazim zabudnut. ked padam dole hlavou tak otvorim chladnicku, smrad mi jebne bombu do zaludka a som najedeny. a sem tam nejaky roztek  Na zdravie!  Bavím sa skvele

a to mi niekto hovoril, ze keby nefajcim tak usetrim, hovno, nezerem a setrim este viac  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #68 kedy: 06. Január , 2011, 08:16:39 »

tymto stylom by som sa moc nechvalil, ani tym smradom v chladnicke Bavím sa skvele
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #69 kedy: 06. Január , 2011, 08:55:54 »

poprosim preklad  Bravooo

Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #70 kedy: 06. Január , 2011, 09:27:37 »

tymto stylom by som sa moc nechvalil, ani tym smradom v chladnicke Bavím sa skvele

mne smrdi kazda chladnicka, moze byt aj nova, aj vyprata v perwolle  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #71 kedy: 06. Január , 2011, 09:32:01 »

mne smrdi kazda chladnicka, moze byt aj nova, aj vyprata v perwolle  Bavím sa skvele

tebe by stacila potom taka chladena jama jakv stredoveku mali   Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #72 kedy: 06. Január , 2011, 11:37:58 »

Ja som tiež ten typ čo kaolko radšej si dám normálnu stravu, menu v slušnom podniku ...

prave to co sa predava po BA ako denne menu (v hocijakom podniku) je spravidla najvacsi pruser proti beznej ponuke z jedalneho listku...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #73 kedy: 06. Január , 2011, 11:45:45 »

prave to co sa predava po BA ako denne menu (v hocijakom podniku) je spravidla najvacsi pruser proti beznej ponuke z jedalneho listku...

dam len  par postrehov o podniku kam chodime na obed -

vzdy 4 vybery menu z ponuky, plus tepla polievka (nie kazdy den ostrokysla p*čovina ale normlane ze dobre polievky)
ked sa trhnu spravia obcas aj speci menu.. naprikladnedavno to oblo za 5e ze: pfeffer steak (normalne svieckovica som kukal ako kkt) velky jak moja past, pripadne castym artiklom su tam vyborne bravcove panenky na rozne sposoby, niekedy spravia take palacinky na obed ze ma ide jebnut ani doma take nemame :) fakt odporucam ludom ktori pracuju okolo vajnorskej- skuste Sedlacku pivnicu je to fakt super  :)

zemiakovu kasu robia zo zemiakov, nie z prasku, ryza aj hranolky su uplne spicove, zeleninova obloha je fakt ze dostacujuca a su tam aj ppci ludia co obsluhuju :)
na mikulasa rozdavali vsetkym zakaznikom cokoladovych mikulasov, den pred vianocami ked smetam boli tak slivovicu k menu gratis..a vraj od noveho roka riesia aj donasku do firiem ludom, my tam ale vzdy radsej  pojdeme sadnut..
« Posledná zmena: 06. Január , 2011, 12:11:59 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 06. Január , 2011, 12:05:32 »

prave to co sa predava po BA ako denne menu (v hocijakom podniku) je spravidla najvacsi pruser proti beznej ponuke z jedalneho listku...
a nie len v BA, napr.  rezen rozklepú na hrúbku 1mm, obalia v 2cm cestíčku,vysmažia na prepálenom oleji,posypú hnusnym syrom,nadrbú kopu hranolkov-zas v prepálenom oleji,obložia kopou kapusty,mrkve,hnusnou uhorkou a zákazník sa teší jak dobrú a obrovskú porciu dostal za 1 gastráč.    Bavím sa skvele   a to nehovorím o roznych omáčkach pripravenych z prášku   Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 23 otázok.