Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 23:52:20
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall JVM řada  (Prečítané 7830 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« kedy: 07. Január , 2011, 20:45:08 »

co vše jde ovládat midi pedálem na této řadě Maršek?  chápu správně že ve spojení třeba s Beheriger 1010 mužu nastavit 124 ruzných nastavení??? a to včetně green orange a red modifikací a jak je to s EQlizerem jednotlivých kanálů...... má někdo zkušenost?
Dík Zdravíčko
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
MMM
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 07. Január , 2011, 20:48:25 »

Nie je to jedno? Ved JVM hra aj tak na pecko   Bavím sa skvele


Ale nie, toto netusim, urcite sa tu ale najde niekto kto bude vediet .
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 07. Január , 2011, 21:29:44 »

co vše jde ovládat midi pedálem na této řadě Maršek?  chápu správně že ve spojení třeba s Beheriger 1010 mužu nastavit 124 ruzných nastavení??? a to včetně green orange a red modifikací a jak je to s EQlizerem jednotlivých kanálů...... má někdo zkušenost?
Dík Zdravíčko


ma JVM midi logiku? resp nevies nahodoui aky kolik je tam na footswitchi co ti ovlada kanalya zalezitosti na JVM?
lebo co viem tak 1010 by mala prepinat nejak 4 kanaly v pohode za predpokladu ze to mas napojene cez stereojack.. ale myslim ze to je vsetko co sa s tym bude asi dat ovladat. na ostatne veci by si potreboval mat v JVM midi logiku ktora by rozumela prikazom z FCB.
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 07. Január , 2011, 21:33:23 »

Nieco mi hovori, ze sa pomocou midi prepne len kanal.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 07. Január , 2011, 21:37:20 »

Tu je o tom celkom podrobna debata :

http://forum.tcelectronic.com/viewtopic.php?id=624
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #5 kedy: 07. Január , 2011, 23:00:55 »

marshall JVM ma midi, napr tu je to vidno http://www.marshallamps.com/product.asp?productCode=JVM410H&pageType=SEEIT pozri si v manuali, ake prikazy co spinaju a podla toho si naprogramuj to FCB
Zaznamenané

kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #6 kedy: 14. Január , 2011, 17:43:51 »

ok díky myslel jsem že by se dali měnit i mody ale asi bych chtěl moc :)
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #7 kedy: 15. Január , 2012, 01:35:32 »

Zdravim, mam gitaru Burny RLG 60, snimace DM Anniversary a Air zone, daval mi to tam Igor Keller. Hram cez hlavu JVM 205 a cez repro 4x12 Marshall skoseny s celestion vintage 30. Problem je v napiskavani.
Netvrdim, ze jvmko nejak uzasne tichy stroj, napiskaval aj pred tym, ale hned po tom co mi Igor menil krkovy snimac, zacal mi viac napiskavat kobylovy Air zone(btw igor mi viac krat robil cosi s gitarou a vzdy som bol nadmieru spoko). Bavím sa skvele A teraz je to uz prakticky neunosne. A co je este zaujimavejsie, skor ho mam pod kontrolou, ked som otoceny smerom k bedni ako ked som chrbtom k bedni. Samozrejme to napiskava pri skreslenom mode (master tak v tretine, chanel volume, zrejme predzosilovac tak na urovni hodin 14:00, gain tiez tak nejak). Stojim od bedne tak pol metra, ale pred tym to az taky problem nebol. Momentalne hram s potakom tak cca na 7/10. Kde moze byt problem ? Ked som odstupil od komba tak na dva metre, napiskavalo tiez. Kable nebolil menene. Cesta je burny-nejaky fender kabel-dunlop 95 wah-kratky klotz kabel-tubescreamer-6 m dlhy klotz s neutrikmi.
Na druhej strane mam pocit, ze jvm je hlucnejsie ako na zaciatku.
Este vyskusam burnyho na inom aparate a naopak inu gitaru na jvmku.
Akekolvek myslienky privitam Na zdravie! teda okrem typu-ser na marshalla, hraj na lutnu a pod :)
Zaznamenané
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 15. Január , 2012, 02:29:03 »

Zdravim, mam gitaru Burny RLG 60, snimace DM Anniversary a Air zone, daval mi to tam Igor Keller. Hram cez hlavu JVM 205 a cez repro 4x12 Marshall skoseny s celestion vintage 30. Problem je v napiskavani.
Netvrdim, ze jvmko nejak uzasne tichy stroj, napiskaval aj pred tym, ale hned po tom co mi Igor menil krkovy snimac, zacal mi viac napiskavat kobylovy Air zone(btw igor mi viac krat robil cosi s gitarou a vzdy som bol nadmieru spoko). Bavím sa skvele A teraz je to uz prakticky neunosne. A co je este zaujimavejsie, skor ho mam pod kontrolou, ked som otoceny smerom k bedni ako ked som chrbtom k bedni. Samozrejme to napiskava pri skreslenom mode (master tak v tretine, chanel volume, zrejme predzosilovac tak na urovni hodin 14:00, gain tiez tak nejak). Stojim od bedne tak pol metra, ale pred tym to az taky problem nebol. Momentalne hram s potakom tak cca na 7/10. Kde moze byt problem ? Ked som odstupil od komba tak na dva metre, napiskavalo tiez. Kable nebolil menene. Cesta je burny-nejaky fender kabel-dunlop 95 wah-kratky klotz kabel-tubescreamer-6 m dlhy klotz s neutrikmi.
Na druhej strane mam pocit, ze jvm je hlucnejsie ako na zaciatku.
Este vyskusam burnyho na inom aparate a naopak inu gitaru na jvmku.
Akekolvek myslienky privitam Na zdravie! teda okrem typu-ser na marshalla, hraj na lutnu a pod :)


nemal si nedopatrenim zoslapnuty wah pri druhom skusani?  :)
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #9 kedy: 15. Január , 2012, 02:41:42 »

nie nie, to nebola jednorazovka, to uz sledujem par tyzdnov
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #10 kedy: 15. Január , 2012, 10:47:07 »

poznam ten problem osobne som ho zazil u kamosa ....nechapal som co sa deje ...nerobilo to ked som stal bokom od ampu...ale urcite su to flašky.....co ineee...
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #11 kedy: 16. Január , 2012, 16:31:28 »

parada, dik za tip  Na zdravie! v zivote som neprelampoval hlavu, to mam vymenit vsetky lampy ?  a btw tu hlavu mam tak 3/4 roka, to po takom case odchadzaju lampy ? ked je to v zaruke mi to v muzikeri prelampuju ? mozno priblble otazky ale fakt neviem Fuuha zíram
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 16. Január , 2012, 16:48:32 »

preamp skus tu malu 12Ax7 iba po jednej menit.. ze jednu skusis jendu das nazad ak sa nic nezmenilo.. vyselektujes proste tu zlu.. koncove lampy neviem ci byvaju nachylne na mikrofonickost :)
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #13 kedy: 16. Január , 2012, 17:20:26 »

V podstate by bolo fajn kupit viac ako rezervne. Ake ?? Hlava Marshall JVM 205H. vdaka.
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #14 kedy: 16. Január , 2012, 17:38:48 »

btw to JVM ko ma jednu ECC83 aj v koncaku, ta to moze tiez sposobovat ? A vedeli by ste navrhnut aj ake by boli fajn kupit ?
« Posledná zmena: 16. Január , 2012, 18:09:30 od bubla15 » Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.