Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 22:34:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Korg Pandora PX4D  (Prečítané 1232 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« kedy: 16. Január , 2011, 19:47:27 »

Mal niekto túto potvoru doma? Mám ju asi tretí mesiac a nestačím sa čudovať. Mal som skoro všetky Zoom-ky, nie na hranie, skôr na doma, na cvičenie. Ale toto je iné kafe. Ako keby to vôbec nebola chémia, krásne simulácie, či už aparátov, alebo boxov. Verné modulačné efekty a skreslené zvuky úplne krásne. Fakt som z nej happy  Bavím sa skvele. Normálne by som to vytiahol aj von, má to len chybičku, nemá to výstup na footswitch, čiže všetko ručne. Ešte dodám, že je tam 100 firemných presetov a 100 user presetov. Veľmi praktické je, že sú dostupné základné korekcie priamo na poťákoch (treble, bass, gain, volume). Takto nejako to vyzerá :

« Posledná zmena: 16. Január , 2011, 19:48:17 od mesiah » Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #1 kedy: 05. Máj , 2011, 10:34:52 »

Mal niekto túto potvoru doma? Mám ju asi tretí mesiac a nestačím sa čudovať. Mal som skoro všetky Zoom-ky, nie na hranie, skôr na doma, na cvičenie. Ale toto je iné kafe. Ako keby to vôbec nebola chémia, krásne simulácie, či už aparátov, alebo boxov. Verné modulačné efekty a skreslené zvuky úplne krásne. Fakt som z nej happy  Bavím sa skvele. Normálne by som to vytiahol aj von, má to len chybičku, nemá to výstup na footswitch, čiže všetko ručne. Ešte dodám, že je tam 100 firemných presetov a 100 user presetov. Veľmi praktické je, že sú dostupné základné korekcie priamo na poťákoch (treble, bass, gain, volume). Takto nejako to vyzerá :


Ja mam Px4 - modru
Na vonku to isto nieje ale na cvicenie do sluchatiker paradna vec - iba tie kable - niekedy mam pocit, ze sa obesim. Teraz by som vsak uz kupil px5d -ma to usb tak z toho vies dostat svoje nahravky do PC.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #2 kedy: 05. Máj , 2011, 11:57:56 »

pocul som to stale len na ukazkach, ale to mas uplnu pravdu, tie simulacie neviem ci to nema nieco ako mark IV  ha ha ha tak fakt v porovnani zoom, boss gt, atd to znelo niekolko nasobne lepsie  Na zdravie!
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #3 kedy: 05. Máj , 2011, 12:26:47 »

ja mam px4D na cvicenie ...na to je to perfektne ..hlavne koli perfektnemu drummachinu , looperu a phase traineru ..takze si clovek fakt s tym skvele zajamuje a vyblbne sa ..navyse je to malinke. Ale zvuky to nejake ultra dobre nema ...to skreslenie je take priemerne .jedine co tomu pomaha je ze ked to clovek dotvori efektami tak je to pocuvatelne. Na cvicenie asi nic lepsie neexistuje. PX5ka je v podstate taka ista len ze ma usb audio interface a je tam bubenik editovatelny v kompe. Za tu cenu sa to ale neoplati ..jedine fakt takym mobilnym hracom co cestuju busom a potrebuju si zachytiti napady a chcu to mat vsetko po kope. Px4D + nejake m-audio malinky audiointerface by ale vysiel este menej ako PX5ka.
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.