Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 10:56:01
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kúpa bassgitary  (Prečítané 20190 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 26. Január , 2011, 17:49:22 »

uhm tak to si ma dostal to  foto som vyhrabal na nete , tie čo som mal v rukách boli opražcovane všetky počkat pohladam v kompe foto
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 26. Január , 2011, 17:51:13 »

...tie čo som mal v rukách boli opražcovane všetky počkat pohladam v kompe foto

nemusis, ja som taku basu uz videl, aj s prazcami... ma to kratku menzuru tusim a tym aj taky iny zvuk. a blbo sa na to zhanaju struny sa mi zda...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 26. Január , 2011, 17:54:56 »

to je ona , vybavil som ju pre kamoša za fakt dobru cenu , a že ak sa jej bude chciet zbaviť predá ju mne za to iste /to bola dohoda/ , ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá /ja som to s nou na rozdiel od nej myslel vážne/ ,ale ako viem tak ju teraz predáva ak by mal niekto záujem môžem to sprostredkovať cez druhého týpka


* PA311136.JPG (78 KB, 640x480 - prehliadnuté 647 krát.)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 26. Január , 2011, 17:56:23 »

to je ona , vybavil som ju pre kamoša za fakt dobru cenu , a že ak sa jej bude chciet zbaviť predá ju mne za to iste /to bola dohoda/ , ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá /ja som to s nou na rozdiel od nej myslel vážne/ ,ale ako viem tak ju teraz predáva ak by mal niekto záujem môžem to sprostredkovať cez druhého týpka
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Toto snad nepise zdravy clovek Si píš!!!
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 26. Január , 2011, 17:59:51 »

a čo je na tom nezdravé
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 26. Január , 2011, 19:06:04 »

len sa chcem opytat.. ta sestra bola tiez z preglejky a z azie?   Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 26. Január , 2011, 19:15:00 »

 Som frajer , len tak margo hľadal som si na život ženu a ona sa chcela len zabaviť /blbé/
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #22 kedy: 26. Január , 2011, 21:00:42 »

to je ona , vybavil som ju pre kamoša za fakt dobru cenu , a že ak sa jej bude chciet zbaviť predá ju mne za to iste /to bola dohoda/ , ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá /ja som to s nou na rozdiel od nej myslel vážne/ ,ale ako viem tak ju teraz predáva ak by mal niekto záujem môžem to sprostredkovať cez druhého týpka
ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 26. Január , 2011, 21:17:47 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Tesim sa, nebavil som sa nikdy tak dobre.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 27. Január , 2011, 00:39:07 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #25 kedy: 27. Január , 2011, 08:22:28 »

to je ona , vybavil som ju pre kamoša za fakt dobru cenu , a že ak sa jej bude chciet zbaviť predá ju mne za to iste /to bola dohoda/ , ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá /ja som to s nou na rozdiel od nej myslel vážne/ ,ale ako viem tak ju teraz predáva ak by mal niekto záujem môžem to sprostredkovať cez druhého týpka
posli foto tej sestry aj info o tom, ze nastroj v akej hodnote mu treba predat aby som mu mohol pretiahnut sestru, diky  Zdravíčko
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 27. Január , 2011, 09:11:41 »

Tu basu osobne poznám , poznám aj človeka čo ju predáva , je to univerzálny nástroj výborný na slap a pull , a navyše je tu predpoklad že pôjde na cene hore

nas basak ma taku uz zopar rokov (myslim ze 5-6 ?)
a cenu si drzi teda stabilne furt okolo tych 10 klackov starych korun .

ale inak pravda . dobre sa na tom masti . pohodlne . len tie snimace su volajake EMG design a zvuk je taky kapustovy . by som povedal
pred rokom tam vymenil krkovy za nejaky precision bass pickup od SBS slapaka co mu to namontoval do tej kritky plastoveho humbuckeru nech to vyzera ako predtym a zvuk isiel hned hore .

nemusis, ja som taku basu uz videl, aj s prazcami... ma to kratku menzuru tusim a tym aj taky iny zvuk. a blbo sa na to zhanaju struny sa mi zda...

 headless string kupis kadekde . na muzikery maju i kytary.cz . neni problem
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #27 kedy: 27. Január , 2011, 09:42:39 »

ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá /ja som to s nou na rozdiel od nej myslel vážne/

....a ani si nepátral potom prečo nezačala uvažovať nad tým že to s tebou skúsi Huh! ....vieš aj by to bolo zábavné keby sa to nebolo dotklo ani jednej zo strán....no ale radšej k tej base....

....nenarážam na to že tá basa je úplne zlá a keby niekto hľadal niečo na experimentovanie tak by som to odporúčanie aj schvaľoval....ale v kontexte štýlu na ktorý sa basa hľadá by som ju skôr neodporúčal....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 27. Január , 2011, 11:55:36 »

je to univerzálny nástroj ,nemá kratku menzuru a ja som mu ju zohnal za ani nie 7000 ešte v sk
Zaznamenané
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #29 kedy: 31. Marec , 2011, 09:15:43 »

Chalani, potreboval by som poradit, mate niekto skusenosti s ibanez EDB 600 ?
http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=158088
Pozeral som nejake review na nu, ale v basach sa velmi nevyznam, bolo by to skor len na doma na take lahke hranie... ku gitarke dalsi nastroj  Žmurk Dik   
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.