Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Júl , 2024, 07:29:40
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BEYOND THE LIMITS - Hard Rock  (Prečítané 6193 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #15 kedy: 06. Október , 2011, 23:13:40 »

Ahojte vsetci,
konecne sa nam podarilo zrealizovat videoklip k skladbe "Memories" z chystaneho cd.
ak mate chut a cas tak si ho mrknite :)



malo spomalenych zaberov tam je  Ja som čert.. inak ten klip je asi jak ta hudba... vela krat pocute a este viacej krat videne, ale ked mate taku hudbu radi, tak co tam budete vymyslat nieco nove, no nie ? :)

inak mam problem s intonaciou spevacky, ale ja sam zase dost blb v tychto veciach a niekedy mam mozno aj halucinacie, ak Vam to celej kapele pripadlo v pohode, tak asi to je v pohode...
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 06. Október , 2011, 23:31:31 »

Som nadseny z farby hlasu spevacky  Nechajte ma vydýchať podla mojho usudku skvely hlas na nieco maksie. Nehovorim, popravde tato kombinacia s touto muzikou je osozna (nez by tam bola nejaka muzatka) znie mi to stale dobre. Klip fajn.   
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 07. Október , 2011, 06:19:16 »

Je to fajne... hudba, spevacka, sucasny sound, klip.

Akurat malo zaberov na klavesistku... slovenska pesnicka nie je v ponuke?

BTW: Predatorovu kapelu ani Nightwish to teda vobec nepripomina v nicom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 07. Október , 2011, 06:21:56 »

Producent Grapow... a zalezitost dobreho zvuku objasnena  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #19 kedy: 07. Október , 2011, 08:58:05 »

tiež sa mi zvuk páči
« Posledná zmena: 07. Október , 2011, 09:00:44 od pelko » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #20 kedy: 07. Október , 2011, 09:05:45 »

prva rockova spevacka na slovensku ktora mi vyslovene "nevadi". super
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 07. Október , 2011, 09:06:18 »

zvukovo v pohode.. hudobne v pohode.. znie to zahranicne.. ono, nemoze tam clovek vytknut ze by to nebolo remeselne dobre zahrate..ja nemam moc rad tieto zensky spievane metale..cize viem si predstavit ze by to bolo ovela lepsie s muzskym spevom :)
Zaznamenané

pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #22 kedy: 07. Október , 2011, 09:39:29 »

no nevim. mne to pripadá ako také sprchové alebo zábavové spievanie. nemá to v sebe ani kúsok citu. ja mám veľmi rád kvalitné speváčky v rockovej muzike a takto to znie hlúpo. Treba sa pozrieť na úspešnejšie projekty ako Evanescence, Paramore, Nightwish nomolbysompokračovať, a poučiť sa ako to funguje. Speváčka má celkom dobrý hlas ale spieva to ako zboristka Bčkovej konkurzovej dievčenskej kapely. Musí nabrať odvahu a viac sa vžiť do skladieb.
Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #23 kedy: 07. Október , 2011, 09:45:58 »

Vdaka Vam vsetkym za pozitivne ohlasy :)

Rastis mas pravdu, nove, nieco naozaj originalne sa dnes uz fakt tazko najde tak sa snazime hrat hlavne od srdca tak ako nas to bavi :)

Grapow nam to cele produkoval a z vysledkom sme viac ako spokojny, chceli sme to aby sme celkovo vyzneli co najmodernejsie, hlavne gitary. Kedze sme presli na 7micky tak my sami sme boli dost zvedavy ako vyznie zensky (nemuzatkovsky) spev v tychto novych skladbach, a ako to tu tak citam tak nielen my ale aj ludia mimo kapely to vnimaju pozitivne :)

Spyros: mame aj dve slovensky spievane songy, zatial ich budeme hrat len na koncertoch ale chystame sa v blizkej buducnosti urcite do studia nahrat aj tie, uvidime ako to dopadne....


Inak 24.10.11 v Kosiciach hrame s Theocracy a kapelkou Nona ktora nas pozvala na tento koncert tak ak mate chut a byvate blizko tak dojdite bolo by fajn spoznat ludi z fora aj osobne :)


Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #24 kedy: 07. Október , 2011, 09:50:29 »

mne sa klip velmi paci az na toho co ho tam ta zenska opusta a chodi tam po byte ..ze dopce zas som stratil kluce? ja to uz jebem ..asi budem plakac  Bavím sa skvele

zvuk je vyborny si myslim aj vsekto ..jedine co mi tam chyba je vyraznejsia melodicka linka alebo refren ..takto mi to nejak nezostava vobec v hlave  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #25 kedy: 07. Október , 2011, 09:52:24 »

no nevim. mne to pripadá ako také sprchové alebo zábavové spievanie. nemá to v sebe ani kúsok citu. ja mám veľmi rád kvalitné speváčky v rockovej muzike a takto to znie hlúpo. Treba sa pozrieť na úspešnejšie projekty ako Evanescence, Paramore, Nightwish nomolbysompokračovať, a poučiť sa ako to funguje. Speváčka má celkom dobrý hlas ale spieva to ako zboristka Bčkovej konkurzovej dievčenskej kapely. Musí nabrať odvahu a viac sa vžiť do skladieb.

hehe dik aj za taku reakciu
no my sme dost dlho hladali spevaka/spevacku a moznosti ziskat do kapely niekoho co bude hned niekde na urovni tebou spomenutych spevacok sa nedalo, Maja ale na sebe pracuje, checkni si nas bandzone profil tam by mali byt aj skladby z predchadzajuceho dema toceneho pred rokom takze si mozes porovnat rozdiely a to ako sa posunula vpred.

Inak uprimne Evanescence, Nightwish nejak nemusim  myslim spevacky... a vlastne aj muziku, skr ma bavi ked uz spieva zena projekt menom Issa alebo Beautiful Sin  to bolo pre mna zaujimave.
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 07. Október , 2011, 09:53:01 »

inak ked si zastavim video v 0:13 tak vidim ze gitarista ma na tej sedmicke urvaty ladiaci kolik  Bavím sa skvele na Acku strune  ci to ma len otocene bokom?
« Posledná zmena: 07. Október , 2011, 09:54:43 od kaolko » Zaznamenané

sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #27 kedy: 07. Október , 2011, 09:55:23 »

mne sa klip velmi paci az na toho co ho tam ta zenska opusta a chodi tam po byte ..ze dopce zas som stratil kluce? ja to uz jebem ..asi budem plakac  Bavím sa skvele

zvuk je vyborny si myslim aj vsekto ..jedine co mi tam chyba je vyraznejsia melodicka linka alebo refren ..takto mi to nejak nezostava vobec v hlave  :)


 Bavím sa skvele no song ma povodne tusim 6:13 takze je dost postrihany koli klipu
 http://bandzone.cz/beyondthelimits - tu ho najdes cely mozno ta zaujme viac hehe
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #28 kedy: 07. Október , 2011, 09:57:15 »

inak ked si zastavim video v 0:13 tak vidim ze gitarista ma na tej sedmicke urvaty ladiaci kolik  Bavím sa skvele na Acku strune  ci to ma len otocene bokom?

haha ty kokso to som si vsimol az teraz :D nie nema je to len bokom otocene :D
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 07. Október , 2011, 09:59:39 »

Ten klip je trosku aj fashion video - babena vyobliekana hadze veci do cestovnej tasky a pride za nou nagelovany borec v koseli a ten drahy luster, daleko od reality nejakej petrzalskej garzonky beznych mladych ludia. Je to ako v telenovele :) Ake videa bezne toci ta firma?
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.