Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 21:29:11
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jeff Beck 23.6.2011 v Prahe  (Prečítané 12040 krát)
0 užívateľov a 34 Hostí prehliada túto tému.
sonysolar
nováčik
*
Príspevkov: 19


Meaning of life in music !


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 23. Február , 2011, 13:53:32 »

Pici , v prahe su uz v riti litsky na statie za 799,- kc. Nemate nahodou niekto jeden listok na vyse na jeffa do Prahy?
Dik, sony
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 01. Marec , 2011, 11:11:05 »

Pici , v prahe su uz v riti litsky na statie za 799,- kc. Nemate nahodou niekto jeden listok na vyse na jeffa do Prahy?
Dik, sony
vyzerá to, že v Bratislave sa deje čosi podobné, lístky sú od dnes v predaji a už ich tam veľa nie je...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #32 kedy: 01. Marec , 2011, 11:40:57 »

Nikdy som nebol na koncerte v SH Pasienky. Byva tam aspon trochu pocuvatelny zvuk? Vacsinou sa snazim koncertom na Slovensku vyhybat z roznych dovodov, takze aj teraz rozmyslam ci neist radsej do Viedne, ale toto mam fakt pod nosom.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 02. Marec , 2011, 08:29:02 »

Nikdy som nebol na koncerte v SH Pasienky. Byva tam aspon trochu pocuvatelny zvuk? Vacsinou sa snazim koncertom na Slovensku vyhybat z roznych dovodov, takze aj teraz rozmyslam ci neist radsej do Viedne, ale toto mam fakt pod nosom.

bol som na pasienkoch na jethro tull pred cca 3 rokmi, sedel som uplne vzadu (v poslednej rade) a bol to jeden zo zvukovo najlepsich koncertov ake som zazil. velka vyhoda je aj dobry vyhlad, bol som prekvapeny ako blizko sme vlastne sedeli v tej poslednej rade. v tej hale sa da spravit vyborny zvuk, len ludsky faktor moze zlyhat, co u Beckovho zvukara nepredpokladam, takze smelo na koncert
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #34 kedy: 19. Jún , 2011, 14:00:14 »

ja uz mam listky  Som frajer v ticketportal sa v piatok dali kupit este.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 19. Jún , 2011, 15:31:08 »

si myslim ze toto nebude ani zdaleka vypredane
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #36 kedy: 19. Jún , 2011, 16:01:03 »

to je jasne, ale nevadi
Zaznamenané
zdeno
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #37 kedy: 23. Jún , 2011, 09:46:51 »

Dobry den,
darujem vstupenku na dnesny koncert Jeffa Becka v Prahe. Listok je na sedenie, stal 1399 CZK. Z rodinnych dovodov nemozem dnes vycestovat do Prahy. Radsej listok darujem niekomu z fora, ako by mal prepadnut.  Ak mate niekto zaujem a ste v Blave,  zavolajte mi na mobil 0904 755 017 a listok Vam donesiem na hlavnu autobusovu stanicu na Mlynskych nivach.
Cheers!
zdeno
« Posledná zmena: 23. Jún , 2011, 12:42:33 od Pitu » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #38 kedy: 25. Jún , 2011, 11:27:26 »

jeden z najlepsich koncertov, co som videl. vlastne uz ma ani nic ine nezaujima vidiet. jasne, berem to z pohladu velkeho fanusika, ale fakt ma nenapada nic, co by som este tuzil zazit v ramci koncertov.

zvuk mal chalan jak z CDcka, a este aj mozno trochu lepsi. nevidel som pred bednami (2 kusy 4x12 Marshall so striebronym platnom) ziadne mikrofony, takze siel zjavne linkou. inak tam boli nejake 4kusy novych replik plexoidnych Marshallov, typ presne neviem, predalboard som nevidel, ale mal tam nieco dozvukove (krasny reverb, dlho som taky live nepocul) a nieco skreslujuce... celu prvu hodinu hral na obyc. biely Fender Stratocaster, 3x SC, akurat mal roller nut. na to co robil s pakou je s podivom, ze sa ani raz nedoladoval. potom mu na jednu skladbu dali do ruky taku istu inu gitaru, hral na nej Hendrixa a mala tusim trochu ostrejsi zvuk (?). potom mu zase vratili prvu gitaru a po dalsej skladbe zase vzal na jednu skladbu tu inu, ale kvoly inemu ladeniu. zvysok koncertu zase dohral na prvej gitare. v pridavku zobral Les Paul a odohral na nom funny verziu skladby co stary Les Paul hraval este so svojou manzelkou pred 1000 rokmi... inak hral zmesku z celej svojej solovej tvorby od 70tych do dnes...

na bubny buchal Michael Walden, co je legenda sama o sebe, po Billy Cobhemovi bol druhy Mahavishnovsky bubenik, neskutocny dabel. hlavne ked som si pocas koncertu uvedomil, ze chlapik ma na krku 70tku, tak som len cumel, co za nakladacku na nas pustal...

na basu Ronda Smith, pocerna mlada kocka, nema zmysel rozoberat, co hrala  Popiskujem si

klavesaka som nepoznal, ale bolo citit, ze cti zvukovo aj herne Jana Hammera (co bol v 70tych a 80tych klucovy Beckov spoluhrac a autor mnohych slavnych skladieb).

Beck slavil vcera 67 rokov, lucenie po koncerte bolo velmi mile, vlastne cely cas posobil Jeff velmi milo, skromne a uvolnene a to mal kedysi povest neznasanliveho a hadaveho introverta a podivina.

a predkapely... 100 much velmi dobre, uz som ich tu spominal. nemusi to kazdemu sadnut, ale hudobne na urovni. po nich hralo nejake rakuske funky - perfektne, dobre vyhecovali ludi, hracsky bez chybicky a este nam aj gitarista na zaver zasoloval, az sme si cvrkli (takmer  Popiskujem si)...

stretol som Imbusa, tusim fotil. a stretol som Brka, ale ked som mu chcel potom zavolat, tak uz ma ine cislo, ako mam ulozene... a stretol som Zvukara Andreja este...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #39 kedy: 25. Jún , 2011, 11:31:08 »

pozeram akurat, ze Michale Walden sa narodil v 1952, takze sedemdesiatku zrovna este namel, takze sorry  No hanbím sa.. ale aj tak  Som frajer
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 25. Jún , 2011, 11:57:40 »

Rastik, skoda, ze som ta nestretol po koncerte, chcel by som pocut tvoje beprostredne dojmy.
Pre mna to bolo neskutocne. Becka som vobec nemal napocuvaneho a ani sekundu som sa nenudil. Nesktocny ton, hra, feeling.....

100 much sa mi pacili. Ludia okolo mna nadavali, ze je to chujovina ale podla mna konecne kapela s vlastnych ksichtom, dobrymi muzikantami, choreografiou, atd...
Rakuske funky bolo tiez super, isla pozivivna energia z nich.

Fotky som dake fotil, ale boli tam prisne podmienky, tak sa nedalo ist uplne k podiu.. hodim potom link
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #41 kedy: 25. Jún , 2011, 12:03:49 »

Rastik, skoda, ze som ta nestretol po koncerte, chcel by som pocut tvoje beprostredne dojmy....

motkal som sa tam este po koncerte, ze koho stretnem. nakoniec som stretol Janka Bujnovskeho, s ktorym sme skoncili v nasej skusobni, kde sme v hlbokej noci stretli Petersta tunak z fora, ale to uz je od Becka ina debata :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #42 kedy: 25. Jún , 2011, 12:13:07 »

a este "ivanb"-a som stretol :)
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #43 kedy: 25. Jún , 2011, 15:08:51 »

Konecne koncert na ktorom som poznal vsetky skladby :-). Ja som ho trochu podozrieval, ze tie svoje pazvuky a grify s tremolom a volume potakom nahrava na albumoch na niekolko krat a lepi to z viacerych stop  ha ha ha, ale nie. On to dava tak isto aj nazivo. Neskutocne. Sedel som na tribune, priblizne v strede, zvuk bol vyborny, akurat z kontrabasu som pocul len huhlanie. Zvuk gitary perfektny a nie som presvedceny o tom ze siel cez linku lebo mne sa zdalo, ze za podiovou aparaturovou bola postavena este jedna 4x12 bedna. Ale mozem sa mylit, sedel som pomerne daleko. Svojim sposobom sa hanbim, ze som vahal ci vobec pojdem a listok som kupoval az den pred koncertom.

Predkapely tiez dobre, akurat Sto Much som videl naposledy pred nejakymi 2 rokmi a teraz to bolo presne take iste. Ten isty repertoar, tie iste kostimy, ziadny vyvoj.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #44 kedy: 25. Jún , 2011, 15:42:25 »

ziadne mikrofony, takze siel zjavne linkou.
skor by som povedal, ze nejaky isocab
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.