Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 10:30:42
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hlavova gitara  (Prečítané 9276 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 17. Apríl , 2006, 17:47:48 »

hovby. ja sa budem zivit provokovanim, alebo bude zo mna profesionalny amater

fotky by mohli byt aj lepsie, ale nechcelo sa nam velmi investovat energie vela do fotiek... ale tota farba aj tak neni taka, jak je na gitare... to sa asi neda len tak z fleku odfotit... ona je taka do zlatista, viacej metalizy hadze.... to by ste museli vidiet...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
hlavo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 103



« Odpoveď #31 kedy: 19. Apríl , 2006, 14:57:59 »

Tak s tym fotenim na kolajniciach to bol moj  napad a kubriel mi ho odsuhlasil:laugh:tak sme ju trosku pofotili atenrychlik sme chceli stretnut, to bybola fotecka z rychlikom v pozadi nie? no len kto by to potom stihol...asi kubriel..:) konecne mi ide net a tak mozem aj ja daco k nej napisat..mne sa tiez fakt ze paci, strakac sa mi vzdybrutalne pacil..mal somskveru...ale to nebol strakac, ale skvera:sick:paci sa mi hlavne to ako hra.dva tucne hb od majstra slapaka, ktore sa daju push pullom kazdy zvlast rozopnut na single to jedna bohova fantasticka vec, pretoze mozem hrat tak minimalne osmimi zvukmi a stelovat aj take, kt. sa len tak vystelovat nedaju, tonmi kazdym zvlast:P odhovarali ma od toho, ze to je zbytocne vela gombikov, ze jedenpush pull staci... abla bla ale bol som bol tvrdohlavy a oplatilo sa mi to. doteraz som este nemal gitaru pri kt. by som bol spokojny so vsetkym..ale teraz uz ano, no som zvedavy dokedy mi to vydrzi:P hopik to je majster spekulant a jemu velky respekt, bo to neni len tak..par krat to uz vyzeralo ako kvalitna amatercina, nic v zlom:) pomahal som mu ako sa dalo, aj nedalo:)sak ze hej:)ale ked na nej teraz hram este si obcas spomeniem na hodiny smirglovania na kolene v pivnici a vsade kde sa dalo..taky prehlad o smirgloch a smirglovani by som asi len tak skoro nedostal.Žmurk kazdopadne dakujem aj Mr. guitmanovi za tie prazce, kubrielovi za vecne gibicovanie nedokoncenej roboty, hopikovi za trpezlivost...dufam,ze sa na nej naucim dobre mastit a to bude moja odplata vsetkym co do nej daco dali.. Žmurk Rock and roll
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 19. Apríl , 2006, 16:02:10 »

Smútim

Naposledy upravil kubriel, : 20.04.2006 o 15:42
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 19. Apríl , 2006, 16:28:03 »

kubriel napísal:
Citácia
...
-ze ked mas jeden snimac naplno a druhy na najtichsie a das packu do strednej polohy, tak to nehra? (podla mna by malo...)
...


Nemalo. Okrem zopar korejskych a cinskych gitar, vzdy sa zapaja tak, ze aku su 2 HB, kazdy vlastne volume a jeden sa stisi na 0, nehra ani druhy. Ak by sa to zapojilo tak, aby ten druhy zostal hrat, nedal by sa v skutocnosti ani jeden uplne vypnut a vzdy by zostaval presluch. Na skresleni to dost pocut a este to aj brumi. Treti sposob zapojenia neexistuje.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 19. Apríl , 2006, 16:31:28 »

Tie knofliky som si az teraz vsimol. Trochu haluz, ale ked si to tak chcel a si spokojny, preco nie.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 19. Apríl , 2006, 20:07:15 »

zda sa mi, ze ich je vela, a su na kope... nahovaral som ho, aby jeden, alebo dva knofliky boli na dreve, tam, ako sa do originalneho strakaca zapaja kabel(ta plechova kravina, co tam neni), ale nedal si povedat... kazdopadne treba mu aj HB, aj SC, takze toto bolo dobre riesenie...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #36 kedy: 22. Október , 2007, 11:52:08 »

Gitara to je pekna na vzhlad,ale myslim si ze od stredovej dosky jasena to je na hony
vzdialene.Myslim si ze aj zvukovo.Nech sa ti dari a pokracuj v svojich dielach.Hodne uspechov.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #37 kedy: 22. Október , 2007, 12:16:57 »

to, co je navrchu, je aj vnutri. tato gitara je tazka, jak pes  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #38 kedy: 04. Február , 2008, 12:26:44 »

Tieto gitary z tazkeho jasena hraju perfektne,podla mna jedina nevyhoda je ich vaha .
« Posledná zmena: 30. August , 2008, 07:29:37 od kato » Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #39 kedy: 29. August , 2010, 21:14:52 »

Tato gitara vyzera maximalne luxusne! Super. :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
1978popo
nováčik
*
Príspevkov: 54


...nemas??? nechaj si!!!...


« Odpoveď #40 kedy: 03. Marec , 2011, 01:02:25 »

...lubi sa mi velmo...ja milujem tazke gitary...pripadaju mi zvukovejsie, ci ako to popisat... Bavím sa skvele...
Zaznamenané

hand-made JEM7V (Soller-Sivcak)
Squier Stratocaster Standart
LP Westfield Deluxe Custom
LP 100 Epiphone
Gibson J200NA
Washburn WD10SCE
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 23 otázok.