Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 11:12:12
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert Fripp/King Crimson  (Prečítané 74095 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 31. Máj , 2006, 22:51:00 »

To nie je Frippov album, ale King Crimson, ktory nahrali akoby ako \"bokovku\" popri ConstruKction Of Light. Je zaujimave, ze ako pozeram po nete diskografie, v niektorych figuruje a v niektorych nie. Inak som to nepocul.

Poznam 2 Frippove solovky - Frippotronics a The Gates of Paradise a poznam zopar skladieb s albumu z Davidom Sylvianom. Rozhodne je to cosi uplne ine, ako KC.
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #31 kedy: 31. Máj , 2006, 22:55:59 »

Na oficialnej Crimsonovskej stranke v shope  je (Discipline) .Len mi vrta v hlave , ze ho nemozem stiahnut na eMule . To ho nikto nema?
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #32 kedy: 31. Máj , 2006, 23:02:40 »

A este , velmi zaujimava je spolupraca Frippa s Enom . Velmi ma na ich muzike uputal sposob vystavby skladby , hlavne podkladu .Praca so zvukovymi sluckami nie je vynalezom modernej elektronickej hudby ale je stara minimalne 30 rokov (ak nepocitame Ravellove Bolero)Beeee
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 31. Máj , 2006, 23:06:23 »

Pozname ich seckych minimalistov starych B)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 01. Jún , 2006, 08:00:39 »

zvuk napísal:
Citácia
Na oficialnej Crimsonovskej stranke v shope  je (Discipline) .Len mi vrta v hlave , ze ho nemozem stiahnut na eMule . To ho nikto nema?


Neviem co teraz myslis, ze nemas. Ja mam aj Discipline aj ProjeKct X-Heaven And Earth ... Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #35 kedy: 01. Jún , 2006, 08:28:47 »

Som zvedavy na ten ProjeKct X . Da sa to porovnat s nejakymi inymi Crimsonmi ?
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 01. Jún , 2006, 08:40:26 »

zvuk napísal:
Citácia
Som zvedavy na ten ProjeKct X . Da sa to porovnat s nejakymi inymi Crimsonmi ?



Uz som to davno nepocuval, ale ak si dobre pamatam No hanbím sa..  zaciatok je naozaj maso, taky typicky Crimson. Mne sa paci zaver ten je taky Frippovsky
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #37 kedy: 01. Jún , 2006, 08:43:09 »

Takze oplati sa zainvestovat ?(je zvlasatne , ze ho vydali v tom case ako Constr. Of L. a v tom istom zlozeni , ale nie pod nazvom KC)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 01. Jún , 2006, 08:50:09 »

Ja som si myslel, ze je to jeden album. Mal som totiz mp3ojky z dvoch roznych zdrojov a vzdy boli obidva pokope. Ja by som na tvojom mieste najprv vypocul a potom kupil. To vies KC je dost nevyspytatelny...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #39 kedy: 01. Jún , 2006, 08:54:26 »

Asi mas pravdu , len tie songy (ProjeKct X )sa nedaju nikde zohnat , prehladal som net od hora dole a nic . Tak isto ani na eMule .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 01. Jún , 2006, 13:24:18 »

Tu sa ten album spomina:

http://www.elephant-talk.com/releases/heaven.htm
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 02. Jún , 2006, 00:13:51 »

Inak prave pocuvam album Brian Eno & Robert Fripp - Air Structures a uz 40 minut je to jeden docela monotonny, trochu pulzujuci pazvuk. Este to bude trvat dalsich 40 minut, takze sa celkom tesim ha ha ha B) Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #42 kedy: 02. Jún , 2006, 00:15:07 »

Zas minimalizmus? ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 02. Jún , 2006, 00:16:04 »

Nejaka podobna certovina, ale inak uplne Tvoj rocnik - 1975  Ja som čert..

Naposledy upravil rastis, : 02.06.2006 o 01:16
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #44 kedy: 02. Jún , 2006, 08:52:13 »

rastis napísal:
Citácia
Dik za inf. Je tam tolko chvaly na ten album , ze asi hned nabehnem do cedeckarstva . A vobec , moze Fripp spravit nieco zle ?Beeee
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.