Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 18:36:17
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert Fripp/King Crimson  (Prečítané 74267 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #75 kedy: 12. November , 2006, 16:18:36 »

Myslim to druhe, sem tam to vie liezt na nervy, mam to odskusane na spolubyvajucich.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #76 kedy: 12. November , 2006, 16:25:23 »

Vsak to je prave elephant talk :) B)
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #77 kedy: 12. November , 2006, 17:26:30 »

plichto napísal:
Citácia
Poradte mi od nich zopar songov, ze ci ma to chyti... Zatial poznam iba 21st century schizoid man a trocha aj zvysok alba ITCOCK, ale ten ma az tak nezobral. Verim tomu ze budu mat aj nieco co ma zaujme viac....
Skus album Thrak .To je paradny narez s uzasnym striedanim nalad.Niekto raz o nom povedal, ze to je stelesnenie brutality a krehkosti v jednomB)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 13. November , 2006, 17:09:47 »

Zvuk napísal:
Citácia
plichto napísal:
Citácia
Poradte mi od nich zopar songov, ze ci ma to chyti... Zatial poznam iba 21st century schizoid man a trocha aj zvysok alba ITCOCK, ale ten ma az tak nezobral. Verim tomu ze budu mat aj nieco co ma zaujme viac....
Skus album Thrak .To je paradny narez s uzasnym striedanim nalad.Niekto raz o nom povedal, ze to je stelesnenie brutality a krehkosti v jednomB)


Nahoda, akurat ho mam pusteny na usiach...to je nieco nenormalne.

Plichto, skus este album Discipline(z neho je vlastne aj skladba Elephant Talk)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
avalturien
nováčik
*
Príspevkov: 43


« Odpoveď #79 kedy: 19. November , 2006, 10:26:11 »

rastis napísal:
Citácia
avalturien - vtip je v tom, ze u LSD ako u jednej z mala \"ostrych\" veci nie je vypozorovana ziadna navykovost Žmurk. Tolko k prirovnaniam - \"novu\" eru Crimsonou si rozhodne nastuduj. Novou erou myslim sucasne zlozenie, ktore zacalo spolu fungovat po roku 1980.
:blink: mal by som sa zapisat do kruzku, kde by ma poucili o drogach...este som mohol KC urazit(ou nou, not d houly KC:ohmy: ):side: Naozaj su mi sympaticki, videl som tie odkazy na videa s A.Belewom. Prisiel mi velmi zaujimavy...posobi na mna ako protipol Frippa. Najmä na Elephant talk. Velmi vyrazny a expresivny, avsak unho mi to nevadi(prisiel mi trochu ako Jimi Hendrix:cheer:). Snad tie albumy zozeniem...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #80 kedy: 27. November , 2006, 10:43:03 »

Si prečítajte toto
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #81 kedy: 27. November , 2006, 10:49:12 »

Altostratus napísal:
Citácia
Si prečítajte toto


Pozname, stare.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 06. December , 2006, 15:34:59 »

rastis napísal:
Citácia
Altostratus napísal:
Citácia
Si prečítajte toto


Pozname, stare.


no jo akurat mi na tom nepride nic prevratne
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #83 kedy: 06. December , 2006, 15:39:46 »

No...akurát, že zakaždým, keď si otvríš Wins, počúvaš kúsok King CrimsonB)
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #84 kedy: 07. December , 2006, 11:44:16 »

Altostratus napísal:
Citácia
No...akurát, že zakaždým, keď si otvríš Wins, počúvaš kúsok King CrimsonB)


Ja som si spravil svoj vlastny uvod a hraju mi tam uvodne takty skladby Epitaph. A ked pocitac vypinam tak tam je zas uvod skladby Dinosaur.Beeee
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #85 kedy: 07. December , 2006, 12:19:10 »

vo viste nebude mozne menit si uvodnu zvucku.
Zaznamenané

o-yep sro
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #86 kedy: 07. December , 2006, 12:47:44 »

Altostratus napísal:
Citácia
Si prečítajte toto
Fripp-konecne kultura...:)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #87 kedy: 30. August , 2007, 17:54:48 »

Ovela radsej mam obdobie okolo albumu Discipline, Bruford-Levin-Fripp-Belew. Vlastne jadro aj tej sucasnej zostavy. To bola podla mna vacsia progresie, hlavne islo o originalnejsiu muziku. Tie skorsie obdobia, napriklad album(y) kde spieval Gregg Lake (Emerson, Lake & Palmer) mi az take prevratne nepripadli, v porovnani prave s ELP ci Yes neslo o diamtralne inu muziku, ako v pripade obdobia Discipline, Beat...
  Ej veru nieco hovoris  Na zdravie!  KC pouvam uz cca asi 10 rokov a za tu dobu sa mi najviac neopocuvali prave tieto tri albumy Discipline , Beat , Three of a perfect pair . Taka krasna vzdusna muzika .
« Posledná zmena: 30. August , 2007, 17:55:51 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #88 kedy: 30. August , 2007, 18:07:38 »

Posledne pociny KC: synteza ponatia hudby 70tych rokov s modernymi zvukmi a elektronikou :

      
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #89 kedy: 30. August , 2007, 19:41:57 »

Nemam moc rad ten Power to Believe. Poznam ho kratko, prve dva songy super, ale potom cim dalej tym viac pocujem nieco, co az prilis pripomina ConstruKCtion of Light, ktory mimochodom tiez nema na 80te roky Discipline a Three of a Perfect Pair a uz vobec nie na In the Court of Crimson King ci Lizard. Ten mi pride uplne naj, tieto moderne veci su taky odvar.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.