Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:20:18
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bugera 55V combo 1x12  (Prečítané 1293 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« kedy: 30. Január , 2011, 20:31:45 »

no měl jsem tu na vyzkoušení asi týden tohle kombo a chtěl bych se podělit o zkušenost
   tady ukázka


je to laciná lampa  mede in china tohle bylo za  cca12500kč  napodobenina nějakého klassického  kousku
byl jsem hodně skeptik a do začátku jsem byl přesvědšem že to Combo znemožním před celým světem utřu si sním boty a zahodím to do křoví

ale kupodivu dělo se naprosto něco jiného neb mě to příjemně překvapilo mít tak Lampové kombíčko když jsem začínal a ještě k tomu za tyhle docela směšný prachy
clean zvuky krásně cinkající i tlustý jak si člověk přál korekce chodily příjemně ze široka ale ne tak aby nabízely nesmyslné polhohy korekcí ve zvuku
drive byl příjemně stařičký od 60-po 80 léta dle toho jak si člověk dokáže jen představit  docela bohatý na hlubší frekvence a to je u Comba docela co říct bylo to velmi příjemné
no a nakonec jsem začal přemyšlet o využitelnosti pro malý kluby kde je 55W až až výkonu ....
no prostě docela mě to mile překvapilo sice jsem nekoupil ale v vrámci hledání nějaké té malé varianty se k tomu to kombu ještě jednou vrátím ............ Zdravíčko

ted vaše zkušenosti
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
MMM
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 30. Január , 2011, 20:34:49 »

Ono to nemusi hrat zle, no ktovie ako to bude drzat pri koncertovani  a prenasani...myslim, ze je dost mozne, ze sa to rozpadne.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 30. Január , 2011, 21:11:51 »

inak to je fakt ze na nejake caste nosenie tie veci od bugery niesu.. idealne ked to ma clovek tak v studiu alebo skusobni a nikam s tym nelozi lebo tam fakt hrozi ze sa to dojebe.. teraz som inak videl u nejakeho znameho typka v studiu bugeru 333XL a presne toto hovoril ze ppci na nahravanie, zvuk super ale ze nechodil by s tym hravat von heh
Zaznamenané

GHS
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 30. Január , 2011, 21:48:52 »

Ked som kupoval hot rod par ludi povedalo (ale asi nie z vlastnej skusenosti ale z pocutia) ze to neber lebo prenasanie mu vadi a podobne ... teraz po 2,5 roku tvrdim ze je to totalna sprostost.Kombo som nesanoval a nic sa nestalo.Stale hra a je v pohode...  Na zdravie! sorry,nepatri to do tejto temy.
« Posledná zmena: 30. Január , 2011, 21:49:14 od GHS » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 30. Január , 2011, 21:59:04 »

Ked som kupoval hot rod par ludi povedalo (ale asi nie z vlastnej skusenosti ale z pocutia) ze to neber lebo prenasanie mu vadi a podobne ... teraz po 2,5 roku tvrdim ze je to totalna sprostost.Kombo som nesanoval a nic sa nestalo.Stale hra a je v pohode...  Na zdravie! sorry,nepatri to do tejto temy.
jasne, ze sprostost, sak to by muselo byt z kartonu.
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #5 kedy: 30. Január , 2011, 22:02:17 »

Ked som kupoval hot rod par ludi povedalo (ale asi nie z vlastnej skusenosti ale z pocutia) ze to neber lebo prenasanie mu vadi a podobne ... teraz po 2,5 roku tvrdim ze je to totalna sprostost.Kombo som nesanoval a nic sa nestalo.Stale hra a je v pohode...  Na zdravie! sorry,nepatri to do tejto temy.

no ved ale co ma fender kombo a bugera kombo spolocne? bugery su zname tym ze sa dojebavaju
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 23 otázok.