Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 09:32:23
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Persona Grata  (Prečítané 57456 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
DedoOtec
nováčik
*
Príspevkov: 11


Všetko je inak.


« kedy: 31. Január , 2011, 11:09:51 »

Zdravím vospolok,

tak prišlo k tomu, že Persona znovu hľadá sólového gitaristu, tak som sa obrátil rovno na vás borci! Niektorí z vás nás zrejme poznajú, ostatným rád odpoviem na prípadné otázky.

Pre tých, čo majú záujem:
Píšte rovno sem na túto tému
Alebo volatje / sms na moje číslo: 0905 820 295

P.S. Info o nás nájdete
tu: http://www.personagrata.sk/ alebo
tu: http://www.myspace.com/personagrataband

Zatiaľ Na zdravie!
Zaznamenané

MMhardKy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171



« Odpoveď #1 kedy: 31. Január , 2011, 13:34:52 »

A pokracovanie v spravnej sekcii: http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,87768.0.html
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #2 kedy: 03. Jún , 2013, 09:24:21 »

Cafte pani a damy,

je mi ctou zverejnit nove video persony graty zo skusobne, kde je moznost vidiet a hlavne pocut vramci nasej demo recording session uplne novu dosial nepublikovanu skladbu s nazvom FOREVERMORE.

Mrknite to, a skuste napisat co vy na to. Skladba je sucastou velkeho celku z ktoreho momentalne vznika album ;-)

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 03. Jún , 2013, 09:28:00 »

Nejako ste viac retro 70s ako kedysi - klavesami, vokalmi (Queen, Kansas, Styx, trochu Yes) :). Pjekne.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. Jún , 2013, 09:34:05 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 03. Jún , 2013, 09:32:51 »

celkom mile prekvapenie, myslel som ze persona je uz tuha ako stollwerk. prijemna hudba, stavra a spol som nevidel 100 rokov.  Zdravíčko
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #5 kedy: 03. Jún , 2013, 09:44:10 »

Cafte pani a damy,

je mi ctou zverejnit nove video persony graty zo skusobne, kde je moznost vidiet a hlavne pocut vramci nasej demo recording session uplne novu dosial nepublikovanu skladbu s nazvom FOREVERMORE.

Mrknite to, a skuste napisat co vy na to. Skladba je sucastou velkeho celku z ktoreho momentalne vznika album ;-)



Parada  :)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 03. Jún , 2013, 09:50:14 »

skvelé  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 03. Jún , 2013, 13:53:21 »

preco anglictina ? navyse ked aj tak zneje ako slovencina ? preco radsej nie uz rovno priznana slovencina ? vsetko ostatne by bolo super !
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #8 kedy: 03. Jún , 2013, 15:42:31 »

preco anglictina ? navyse ked aj tak zneje ako slovencina ? preco radsej nie uz rovno priznana slovencina ? vsetko ostatne by bolo super !

pretoze slovencina je tepla :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 03. Jún , 2013, 15:45:21 »

smaa zaaa chiiiiiiiiiiikkkkkk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 03. Jún , 2013, 15:45:44 »

pretoze slovencina je tepla :-)

cize akoby gay prestal byt gay, ked omoci ftaka v pipine ?  Ja som čert..
Zaznamenané
MMhardKy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171



« Odpoveď #11 kedy: 03. Jún , 2013, 16:35:34 »

To ze anglictina je zatial s riadnym prizvukom vieme (aj som medzi chalanmi vyhlasil taku drobnu sutaz o to, ktory prispevok na gitarfore ako prvy sprdne anglictinu...Žmurk, ale je to demo (ktore sme vypustili na znak toho ze makame) a album sa bude urcite riesit s pomocou native speakera.

PG vzdy tvorilo v anglictine, CDcka prveho albumu si pytali najviac ludia z vonka a rovnako aj didzeji z progovych relacii nas vzdy oslovili zo zahranicia.

Ale mozno si tym len strasne znepriatelujeme celu slovensku rockovu republiku :D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 03. Jún , 2013, 16:48:40 »

presne tak.. anglictina a ides.. uz aj francuzi sa ju zacali konecne ucit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 03. Jún , 2013, 18:42:51 »

imho zbytocne riesit prizvuk, native speakeri maju z roznych kutov krajin daleko horsie prizvuky, navyse je x anglicky spievajucich kapiel povodom nie z anglicky hovoriacich krajin, ktori spievaju s desnym prizvukom a maju vo svojom zanri uspech. ta anglictina u PG nie je zase tak hrozna aby stala za zmienku... jedine, ze by niekto chcel silou mocou hladat nieco negativne
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 03. Jún , 2013, 20:17:23 »

nie negativne... ale preco nezveladovat a neskulturnovat nasu krasnu rec, napriklad aj pouzivanim v umeni ?  Ja som čert..

ja mam zvacsa texty u predele, aj ked dobry text ma potesit vie. len nemam pocit, ze spievat anglicky je pre akukolvek miestnu kapelu vyhodou, okrem toho, ze si to defacto s textovanim ulahcia...

mozno trepem, vlastne mi to je jedno, takze nic som nepovedal...  Neviem
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.