Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 06:23:05
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Milanove gitarove zosiky  (Prečítané 22059 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« kedy: 02. Február , 2011, 15:36:08 »









Nazdarek, dam trosku o sebe vediet =D Vyrabam homemade gitarove zosiky, tak ak by mal niekto zaujem neni problem... Take ako je na obrazku je moj vyrobok zvany WhiteHELL tym sa venujem prvorade... na dalsich navrhoch pracujem... takisto nieje problem vyrobit aj kopiu nejakeho ampu zatial som robil dual recto, nejake marshally, soldana a rozne zapojenia s mnozstvom uprav ktore ani nemaju nazov:) Takze keby mal niekto zaujem staci ma kontaktovat :)
moje cislo je: 0917 532 849
mail: mildo123@azet.sk

Trosku popisem WhiteHELL... je to 50W (namerane cez 60W) zosik, v konci je 2 x 6L6JJ (keby bol zaujem na 100W tiez nieje probem len urcite to bude drahsie :) ) v preampe je 5 x ECC83JJ, vystup na repro 4,8,16 Ohm. Seriova efektova slucka. Footswitch na prepinanie kanalou. Na prednom panely zacnem tym co je spolecne pre oba kanaly, su to potaky presence, depth, master volume a prepinac Vintege/Modern (na fotkach este nieje, je umiestneny pod potaky presence a depth). Takze ci uz clean, chrunch aleb drive mozete mat bud v mode Vintage alebo Modern. Su tu dva kanaly prepinatelne footswitchom s nezavislim EQ, gain a volume. Prvy kanal ma prepinac bud clean alebo chrunch plus bright switch. Drive kanal ma WH mod co je v podstate tiez nieco ako bright switch.
 
« Posledná zmena: 08. December , 2011, 13:43:32 od Milan1 » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1 kedy: 02. Február , 2011, 15:38:59 »

vyzera to dobre,
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #2 kedy: 02. Február , 2011, 15:41:38 »

... porovnavali aj s originalom a hral vyborne...
 

toto zbytocne pisat. ked tak, tak to treba podporit nejakymi ukazkami alebo tak... ... inka super, vitaj, ja sikovnym ludom fandim.
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #3 kedy: 02. Február , 2011, 15:43:48 »

Mohol si aj napisať, že odkiaľ si  Na zdravie!

//odporučil by som premenovať na Milanove zosiky (alebo niečo podobné)
« Posledná zmena: 02. Február , 2011, 15:44:45 od majso » Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #4 kedy: 02. Február , 2011, 15:48:53 »

No ja viem ze zbytocke obkecavat najlepsie su ukazky.... skusim uz nieco aj nahrat kopu ludi to odomna vypituje. Inak som z Rybian to je pri BN.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #5 kedy: 02. Február , 2011, 15:49:00 »

//odporučil by som premenovať na Milanove zosiky (alebo niečo podobné)

zmenil som to a inac pekne, bodli by zvukove ukazky, mozno cena ( to je na Tebe su tu aj pm )
Zaznamenané

Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #6 kedy: 02. Február , 2011, 16:00:47 »

Tam je este fotka s drevom a kozenkov na predu teraz naposledy som uz montoval mriezku a mne sa to pacilo viac... a hlavne je vidiet svietit elektronky :) Popisky su tam tiez este na urovni doby kamennej iba rucne ale aj to chcem riesit uz profesionalnejsie... inak je to od zakladu moja robota cez plechovu skrynku, drevenny ram, kozenka, bachori a detaily... Zatial som to robil len z dlhej chvilky pre seba do kapely a spoluhracom a sem tam nieco predal... Aj to za cenu len 400 evri v com vobec nieje zaratana ta robota... ale co uz inak by som nepredal...
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #7 kedy: 03. Február , 2011, 09:13:22 »

Tam je este fotka s drevom a kozenkov na predu teraz naposledy som uz montoval mriezku a mne sa to pacilo viac... a hlavne je vidiet svietit elektronky :) Popisky su tam tiez este na urovni doby kamennej iba rucne ale aj to chcem riesit uz profesionalnejsie... inak je to od zakladu moja robota cez plechovu skrynku, drevenny ram, kozenka, bachori a detaily... Zatial som to robil len z dlhej chvilky pre seba do kapely a spoluhracom a sem tam nieco predal... Aj to za cenu len 400 evri v com vobec nieje zaratana ta robota... ale co uz inak by som nepredal...
Ked neberes nic za robotu ,tak preco to vyrabas ?
Inak pekna pracicka
« Posledná zmena: 03. Február , 2011, 09:14:09 od brdo prvy » Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #8 kedy: 03. Február , 2011, 11:58:00 »

Pre dobry pocit  :)
Ale tak jak som pisal nieco som spravil hral natom potom som zacal robit dalsie a to prve som predal aby som mal peniaze na material a tak... ucil som sa natom a naberal skusenosti a teraz ked to uz ako tak viem tak chciem prispiet k tomu aby aj za par supov hrali ludia na dobrom aparate ktory by za take peniaze v obchode nekupili... A je to dobry pocit ked vidis svoju robotu niekde na podiu =D My s kapelou hrame vylucne na nich... Original apec som v zivote nemal =D
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #9 kedy: 03. Február , 2011, 13:55:41 »

Jasne.
Ked nebazirujes na zvuku dakeho original fabrickeho ampu a si zo svojim handmejdom spokojny ,tak si stasny clovek a nemusis sa uzierat pocitom ,ze nemas prachy na zodpovedny amp na ktorom sa da aj hrat.
Auto custom ampy su pre muzikanta/letovaca to najlepsie na com moze hrat.Teda nie ze by sa na mu hralo na inych ampoch horsie ,alebo lepsie a nechce to priznat lebo......ale ked si clovek vie poletovat a doladit svoje predstavy ,tak ma asi o to väcsiu radost s hrania a aj ho to o to viac bavi.
Ja mam sice niekolko fabrickych ampou ,ktore hraju v niektorych pripadoch ovela lepsie ,ako tie moje koncepcie ,ale aj tak si najradsej zahram na tom svojom " radiu "  Beeee
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #10 kedy: 03. Február , 2011, 13:59:20 »

Jasne.
Ked nebazirujes na zvuku dakeho original fabrickeho ampu a si zo svojim handmejdom spokojny ,tak si stasny clovek a nemusis sa uzierat pocitom ,ze nemas prachy na zodpovedny amp na ktorom sa da aj hrat.
Auto custom ampy su pre muzikanta/letovaca to najlepsie na com moze hrat.Teda nie ze by sa na mu hralo na inych ampoch horsie ,alebo lepsie a nechce to priznat lebo......ale ked si clovek vie poletovat a doladit svoje predstavy ,tak ma asi o to väcsiu radost s hrania a aj ho to o to viac bavi.
Ja mam sice niekolko fabrickych ampou ,ktore hraju v niektorych pripadoch ovela lepsie ,ako tie moje koncepcie ,ale aj tak si najradsej zahram na tom svojom " radiu "  Beeee
Pozri Brďo....čo je to pojem ,,hrajú lepšie,, hrajú inak,kto vymyslel kedy nejakú tabulku alebo nejaký kľúč na určenie dobrého alebo zlého  Bavím sa skvele podľa mňa tvoje aparáty hrajú inak!! nie lepšie a to je rozdiel,Ja napríklad mám tiež origoš ampy ale nosím robenák a mám ho najradšej  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #11 kedy: 03. Február , 2011, 14:12:32 »

JJ
Kazdy amp hra inac a na kazdy sa hra inac ,tak ze je to kazdeho osobna vec ci si povie ,ze na toto sa mi hra lepsi a na toto horsie ,ale v globale na tuto otazku neexistuje jednoznacna odpoved.Preto je stastny kazdy ,kto si vie ,alebo aspon ma okolo seba nejakeho spekulanta co vie ,spravit to co chce.
Ty si jeden z mala gitaristou co vie ocenit taketo homemejd radia a si sa X krat presvecil ,ze sa da ne ne hrat a rozdiel medzi fabrikou a domacou letovanicou je asi len v cene  Bavím sa skvele
Ale su aj gitaristi ,co si nevedia naletovat ani potak v gitare a ty su prave o to caro si vytunit/poletovat svoj aparat ochudobneny a odkazany iba na nekonecne skusanie a menenie aparatu za aparatom.
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 03. Február , 2011, 14:25:29 »

Ale su aj gitaristi ,co si nevedia naletovat ani potak v gitare a ty su prave o to caro si vytunit/poletovat svoj aparat ochudobneny a odkazany iba na nekonecne skusanie a menenie aparatu za aparatom.

K tomu sa da povedat uz len Amen :)
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 03. Február , 2011, 14:29:10 »

JJ
Kazdy amp hra inac a na kazdy sa hra inac ,tak ze je to kazdeho osobna vec ci si povie ,ze na toto sa mi hra lepsi a na toto horsie ,ale v globale na tuto otazku neexistuje jednoznacna odpoved.Preto je stastny kazdy ,kto si vie ,alebo aspon ma okolo seba nejakeho spekulanta co vie ,spravit to co chce.
Ty si jeden z mala gitaristou co vie ocenit taketo homemejd radia a si sa X krat presvecil ,ze sa da ne ne hrat a rozdiel medzi fabrikou a domacou letovanicou je asi len v cene  Bavím sa skvele
Ale su aj gitaristi ,co si nevedia naletovat ani potak v gitare a ty su prave o to caro si vytunit/poletovat svoj aparat ochudobneny a odkazany iba na nekonecne skusanie a menenie aparatu za aparatom.

Pekne si to napísal. Som dojatý. Žmurk
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #14 kedy: 03. Február , 2011, 21:10:33 »

pekne zosiky  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.125 sekund, 23 otázok.