Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 06:19:52
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Milanove gitarove zosiky  (Prečítané 22044 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #15 kedy: 03. Február , 2011, 21:44:01 »

Diki za pochvaly... inak uz ich je vyse v "obehu" mohli by sa k nim vyjadrit aj majitelia (ak sem chodia) aj ja by som rad pocul skusenosti alebo nejaku kritiku ze co  treba vylepsit...
« Posledná zmena: 03. Február , 2011, 21:45:27 od Milan1 » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 03. Február , 2011, 21:53:20 »

JJ
Kazdy amp hra inac a na kazdy sa hra inac ,tak ze je to kazdeho osobna vec ci si povie ,ze na toto sa mi hra lepsi a na toto horsie ,ale v globale na tuto otazku neexistuje jednoznacna odpoved.Preto je stastny kazdy ,kto si vie ,alebo aspon ma okolo seba nejakeho spekulanta co vie ,spravit to co chce.
Ty si jeden z mala gitaristou co vie ocenit taketo homemejd radia a si sa X krat presvecil ,ze sa da ne ne hrat a rozdiel medzi fabrikou a domacou letovanicou je asi len v cene  Bavím sa skvele
Ale su aj gitaristi ,co si nevedia naletovat ani potak v gitare a ty su prave o to caro si vytunit/poletovat svoj aparat ochudobneny a odkazany iba na nekonecne skusanie a menenie aparatu za aparatom.
napis to uzivatelovi mn, co ti povie.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #17 kedy: 05. Február , 2011, 11:07:04 »

Si sikovny drzim ti palce . Pozmam ten pocit spokojnosti zo svoho diela je  to nieco neskutone. 
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #18 kedy: 05. Február , 2011, 11:09:22 »

Ja držím tiež palce, pekná prác..a nemusíš sa ani hanbiť za zisk, ak sa Ti nejaký podarí... Na zdravie! :laugh:nikto vo 
Zaznamenané
cico1976
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 16. Marec , 2011, 15:01:13 »

....no aj ja držím palce!!!! ....a aj obdivujem!!! ...a aj ma to trochu zaujalo!

A keďže práve uvažujem o zakúpení nejakého lampového aparátu a to hlavne kvôli koncertom a do skúšobne, lebo na byte si ho asi moc nevychutnám, tak by som možno aj do niečoho takéhoto šiel. Len by ma zaujímalo, koľko by tak stála kopia Marshallu JCM800 - 2203 ?!?!?
Zaznamenané

Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #20 kedy: 20. Jún , 2011, 14:35:19 »

Cawko... pridavam novinku ku zosilnovacu White hell :) je dorobeny prepinac vintage/modern ktory vyrazne ovplivny zvuk a zmeni charakter (nieco ako na mese) je zaradeny pri potaky presence a depth pretoze s tymito potakmi uzko suvisi... pri prepnuti na vintage je zvuk proste vinage =D menej agresivnejsi a da sa doladit potakmi presence a depth... pri prepnuti prepinaca na modern zvuk dostane iny rozmer a je to taky metalovy buldozer, ja osobne som si ten prepinacik moder velmi oblubil a polohu modern zboznujem :) vtedy ale vyradi z cinnosti presence a depth... tato funkcia je spolocna pre oba kanali a vyrazne meni charakter zvuku ci uz clean, chrunch alebo drive... proste super vecicka =D Zosik sa stal natolko univerzalny ze sa da nanom nastavit vsetko, je mnozsto kombinacii prepinacou nastavit si to co potrebujete....
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #21 kedy: 20. Jún , 2011, 14:45:26 »

To by chcelo nejake ukazky
Zaznamenané

lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #22 kedy: 21. Jún , 2011, 20:08:36 »

A taku 30W hlavu vies spravit? staci len sasi.a cena?
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #23 kedy: 22. Jún , 2011, 07:23:38 »

A taku 30W hlavu vies spravit? staci len sasi.a cena?

Ahoj. tak zosik podla poziadaviek viem vyrobit ale nemam tolko casu venovat sa novym veciap proste vazne v tejto dobe nato nemam cas, vyrabal som teraz dual recto odzakladu a chalan dost dlho cakal asi tri mesiace a uz bol nervozny a mna to mrzelo pretoze som sa tomu venoval kedy som mohol ale nedostatok casu je nedostatok casu takze teraz vazne sa do nicoho noveho pustat nebudem... na WhiteHELL mam nachystane vypalene plechy, skatule navrhy hotove takze tam je to o inom ked chce clovek vyrobit... takze bud WhiteHELL ale nic v tejto chvili... mozno este jeden dual pretoze mam nachystane nieco z predchadzajuceho ale inak nic...
Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #24 kedy: 22. Jún , 2011, 14:02:41 »

a kde sa to dá počuť? nahráš nejaké ukážky a prípadne aj nové fotky?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 22. Jún , 2011, 14:07:28 »

vyrabal som teraz dual recto odzakladu a chalan dost dlho cakal asi tri mesiace a uz bol nervozny a mna to mrzelo pretoze som sa tomu venoval kedy som mohol ale nedostatok casu je nedostatok casu takze teraz vazne sa do nicoho noveho pustat nebudem...

A ten Dual Rectifier kolko tak vyjde? To je Pre500, dvoj alebo trojkanal, 2010 model, 100W alebo 150W?

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 22. Jún , 2011, 14:24:49 »

A ten Dual Rectifier kolko tak vyjde? To je Pre500, dvoj alebo trojkanal, 2010 model, 100W alebo 150W?



 facepalm
Zaznamenané

Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #27 kedy: 22. Jún , 2011, 16:02:44 »

A ten Dual Rectifier kolko tak vyjde? To je Pre500, dvoj alebo trojkanal, 2010 model, 100W alebo 150W?



No neviem presne co myslis si to nejak domotal ale to co som robil bol dvojkanal proste orange red kanal plus mody klasika dohromady 5 modov ako ma tusim singl rectifier.... solo funkcia a komplet rectifierovska slucka prepinatelna kadecim aj auto kanalmi so send levelom a mixom... bol to 50W s 2 x 6L6 a chalanovy som to spravil za 500 evri ale bez knoflikov na potaky a prednyho plechu tam my to uz nevydalo z rozpoctu.... a zarobok som mal asi na par piv =D
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #28 kedy: 22. Jún , 2011, 16:05:32 »

Ale odporucal by som radsej WH ako mesu pretoze ma lepsi zvuk ako ta mesa a viac moznosti zvuku... proste pri prepati na modern a drive kanaly napodobnis mesu hravo...
« Posledná zmena: 22. Jún , 2011, 17:00:42 od Milan1 » Zaznamenané
grand4
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #29 kedy: 02. September , 2011, 10:23:55 »

Takze musim sa pochvalit, ze vlastnim jeden z aparatov ktory vyrobil Milan. Vyhodou takychto na zakazku alebo home made vyrobkov, ze sa mozte dohodnut a usit si na mieru vlastny aparat aky vyhovuje len vam, tak ako som aj ja spravil. Ja som tuzil po zvuku ameriky MESA, ktory som aj dostal. Po nejakom case bola hlava hotova. Hovorit tu ze ano hra to skvele sa neoplati, lebo je v tomto jedinecnom pripade je lepsie raz pocut ako sto krat citat :D Ale skutocne som nadmieru spokojny, zvuk strasne presvedcivy a dokonaly. Doteraz ani najmensia zavada, a keby aj nieco tak mam takpovediac dozivotnu zaruku alebo dozivotny servis.

Jedina nevyhoda ktoru spomeniem je len to, ze clovek ked si nieco vymysli a chce to mat hned doma, ale taketo nieco sa nevyrobi zo dna na den Žmurk ale to patri k tomu :D

Pridal som aj nejake foto. Chybaju mi tam este chromove krytky potenciometrov.

Erik


* DSC04916.JPG (466.65 KB, 1306x980 - prehliadnuté 508 krát.)

* DSC05219.JPG (501.75 KB, 1469x1102 - prehliadnuté 532 krát.)

* DSC05220.JPG (295.84 KB, 1306x980 - prehliadnuté 526 krát.)
Zaznamenané

Marshall AVT50
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.