Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 04:24:07
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Milanove gitarove zosiky  (Prečítané 22030 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #45 kedy: 03. September , 2011, 08:43:43 »

nemá to usmernovacie lampy, takže určite single  :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #46 kedy: 03. September , 2011, 09:23:30 »

nemá to usmernovacie lampy, takže určite single  :)
ja som sa pytal ci to zapojenim vychadza zo singla, ktory ma markoidny clean/crunch a recto lead. alebo je to zapojenim 50W verzia stareho duala, cize v podstate jeden recto kanal s dvojitymi korekciami. samozrejme bez usmernovacej lampy (iba jednej, kedze 50W). .
« Posledná zmena: 03. September , 2011, 09:24:38 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #47 kedy: 03. September , 2011, 10:53:59 »

Tak ale potom si nedám kopírovať konkrétny zosík,...

a niekde bolo napisane, ze je to kopia Single Rectifier ? akurat ze si tam chalan dal taku nalepku... takisto neviem, z coho si vydedukoval, ze sa naslepo dufalo, ze to nebude pruser... chalan tam pisal, ze tuzil po zvuku ameriky MESA a ten aj dostal... cize si dal poletovat nieco na sposob nejakeho Rectifieru, zaplatil za to 500€ a dal si tam nalepku. ako to hra nebudeme vediet, kym nam neda ukazku... nemam jediny dovod to odsudzovat, tutok Milana nepoznam, ani jeho pracu...
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #48 kedy: 04. September , 2011, 19:42:02 »

a niekde bolo napisane, ze je to kopia Single Rectifier ? akurat ze si tam chalan dal taku nalepku... takisto neviem, z coho si vydedukoval, ze sa naslepo dufalo, ze to nebude pruser... chalan tam pisal, ze tuzil po zvuku ameriky MESA a ten aj dostal... cize si dal poletovat nieco na sposob nejakeho Rectifieru, zaplatil za to 500€ a dal si tam nalepku. ako to hra nebudeme vediet, kym nam neda ukazku... nemam jediny dovod to odsudzovat, tutok Milana nepoznam, ani jeho pracu...

Cawte... takze ty si to vystihol asi najlepsie ostatny tu len tak trieskali o nevoiem com... napr. neviem preco by som tam mal davat mesa lampy? Su lepsie ako JJ? Alebo nema to dvojity usmernovac s moznostou prepnutia to nemoze byt dual...  A toto nieje kopia singla ved konkretne v tomto zosiku je tolko odlisnosti ze to neviem ani spocitat... mam vela schem vseliakych mesin a proste vybral som z nich to co som povazoval za vhodne... preamp je nejaka modernejsia verzia dual rectifiera... samozrejme spravil som to ako dvojkanal plus mody vintage a moder ako mesy mavaju... na jednom kanele je plus prepinac na clean kanal ktore ubere skreslenia stupnom plus dalsie odbocky... slucka je prepinatelna kadecim s mixom atd ako mavaju mesy aj so solo funkciou ... a koncak je klasicky mesacky ale 50W s dvoma 6L6... takze nemozem povedat ze je to kopia toho alebo toho ved ja tie nazvy na mese ani nepoznam a ze ten mal to a ten to =D Zvuk naladi aj clean aj chrunch aj vintage skreslenie aj modern... so zvukom je majitel nad mieru spokojny tak co viac dodat... je to jeho apec s pomerom zvuk/cena aky by v obchode asi nezohnal...
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #49 kedy: 04. September , 2011, 19:48:37 »


Tuto my chalan co som mu robil WhiteHell poslal nahravku co nahraval na nom priamo do bedne a snimal mikrofonom... takze aspon na predstavu zvuku toho mojho apcu... on sa urcite este k tomu vyjadri a napise vam detaili ja zatial len tolko...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 04. September , 2011, 20:22:43 »


Tuto my chalan co som mu robil WhiteHell poslal nahravku co nahraval na nom priamo do bedne a snimal mikrofonom... takze aspon na predstavu zvuku toho mojho apcu... on sa urcite este k tomu vyjadri a napise vam detaili ja zatial len tolko...

Pekne videjko, kultovy bubenik, zosik v pohode, akurat ta slovenska anglictina...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
James_17
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #51 kedy: 05. September , 2011, 18:38:34 »

Sevas.Som jednym z vlastnikov aparatov od Milana. Mam od neho homemade Mesa Dual Recto. Co sa tyka kvality zatial to fici ako hodinky, zvuk som si hned nasiel, hlava hra skvele na lepsich boxoch ale ja hram cez kustom quad a som spokojny aj s tym. ZA TIE PRACHY VELKA VEC!!! TREBA VYSKUSAT AZ POTOM OHODNOTIT!
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #52 kedy: 08. September , 2011, 15:33:19 »

Cakal som viac nazorov na zvuk zosiku ked ste tolko vypytovali nahravku... Zvuk je tam autenticky a nebol nicim upravovany...
Zaznamenané
willam133
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #53 kedy: 12. November , 2011, 01:29:10 »

Zdravím, som majiteľ jedného z prvých Milanových zosíkov a musím povedať, že som maximálne spokojný  :)
Je to 3-kanál a zvuk je jednoducho perfektný! Dal by som sem aj ukážku, ale to až niekedy inokedy, keď to budem mať ako nahrať  :-D


* PA152143.JPG (1166.72 KB, 3072x2304 - prehliadnuté 709 krát.)
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #54 kedy: 17. Február , 2013, 11:39:00 »

Ak by chcel mat niekto dobrý zvuk za par evri:)

http://hudba.bazos.sk/inzerat/22708839/gitarovy-elektronkovy-zosilnovac.php
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #55 kedy: 17. Február , 2013, 14:18:04 »

Zdravím, som majiteľ jedného z prvých Milanových zosíkov a musím povedať, že som maximálne spokojný  :)
Je to 3-kanál a zvuk je jednoducho perfektný! Dal by som sem aj ukážku, ale to až niekedy inokedy, keď to budem mať ako nahrať  :-D

vyzera to fajne :) zvukovo sa to na co podoba? skor marsal alebo mesa?
Zaznamenané
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #56 kedy: 17. Február , 2013, 17:01:39 »

Na bazosi je jedna mesa to je tvoj vyrobok?
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #57 kedy: 18. Február , 2013, 08:36:20 »

Zvuk ide skor do mesi. Gainu je habadej, a je to asi najdvolezitejsi potak tam pretoze sa pomocou neho da nastavit skoro kazdy zvuk aky je treba... Nie mesa a mala biela 20W hlava je Viliho vytvor tiez tuna z fora.  Ma to velmi pekne:)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 18. Február , 2013, 08:45:39 »

je to ine nez to video co si daval to whitehell pred rokom a pol ci kedy? lebo tam mi to pripomina valveking trochu viac nez mesu alebo marshall
Zaznamenané

Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #59 kedy: 18. Február , 2013, 08:55:17 »

Ano tento cierny a cerveny su ine ako boli tie biele... na prvy pohlad vyzeraju rovnaku, vlastne aj sasi rovnaka je ale bachori su inak spravene... teraz je to uz vlastny navrh aj ked inspiracii bolo mnoho aj v mese, v soldane ci marshalle a podobnych radiach a co sa tyka prepinania tiez... vyhral som sa aj so spetnou vazbou ako je mese a velmi odporucam :) Kto je fandom mesa zvuku tak v jednom zoradeni prepinacikov na hlave je kanal presne okopirovany z mesi (ci uz vintage alebo modern zalezi od prepinaca spatnej vazby) takze to musi hrat ako mesa =D
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 23 otázok.