Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 11:50:04
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: patch kable  (Prečítané 18259 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« kedy: 04. Február , 2011, 18:40:18 »

pani pocujte neviete ci je nejaka v europe bezne dostupna znacka kablov resp predajca ktory by ponukal kvalitne patch kable do pedalboardov na prepojenie efektov?  nieco v style ze monster rock male kabliky, sada tak aspon 6ks nevideli ste to niekde? resp co aj lava cables robia.. nieco uz hotove by bodlo a teda take co nemusim letovat ani zimovat.. dik
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 04. Február , 2011, 18:49:03 »

Lava cables vobec nemusis letovat, to je uplne easy - neviem ci sa daju pokazit uprimne...  Je mi do plaču
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 04. Február , 2011, 18:50:51 »

Lava cables vobec nemusis letovat, to je uplne easy - neviem ci sa daju pokazit uprimne...  Je mi do plaču
je to u nas niekde dostupne nevies pls?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 04. Február , 2011, 18:53:29 »

elixir?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 04. Február , 2011, 18:55:40 »

elixir?


nie dakujem uz som pil..
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 04. Február , 2011, 18:58:13 »

je to u nas niekde dostupne nevies pls?

Priamo z Mark, alebo cez UK myslim.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #6 kedy: 04. Február , 2011, 19:50:09 »

plno firiem ponuka patch kable, napr monster z eu dostupnejsich, tiez dobre patch ma fulltone - tie maju v audiotechu v cechach, atd
ja pouzivam ako patch georgel's a lava, ale to je jebacka nahanat v EU
Ideal mas fulltone v CZ, alebo monster - tam nie je o com, top kvalita
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 11. August , 2011, 09:05:33 »

Da sa niekde kupit kvalitny Ypsilonovy kabel (najlepsie s Neutrik jackmi) s jednym stereo jackom a 2 mono ?

http://www.proaudio.sk/hotove-kable/prepojovacie-kable/adam-hall-kp1ppm12y-f1---3651/ - taketo, ale nie plastove jacky.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 11. August , 2011, 09:19:09 »

ja som taky kupoval v Made..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #9 kedy: 11. August , 2011, 09:24:42 »

ja som taky kupoval v Made..
Ja som si kupil 5m z muzikeru, ked este bola doprava free. Ale je dost dlhy a nevyzera, aby vela vydrzal. Potrebujem kratky cca 1 m a kvalitne jacky.
Zaznamenané

FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #10 kedy: 11. August , 2011, 16:44:18 »

Mám patch káble od pána Smrčku (smrckaeffects.com) a som s nimi vcelku spokojný. Pôsobia dosť kvalitne a odolne, navyše sú za rozumnú cenu.  Viete ich niekto porovnať so spomínanými Monster, Lava, Elixir, Fulltone, prípadne George L ? Tie ceny sú síce inde, no ak je aj tá kvalita neporovnateľná tak si rád priplatím...
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #11 kedy: 03. Január , 2014, 01:36:56 »

Velmi ma tesi, ze tu uz je tato tema a dufam ze ma niekto zase neobvini z nepovolenej exhumacie Žmurk Trochu som hladal po internetovych slovenskych i ceskych obchodoch a najviac sa tam objavuju znacky Bespeco, Klotz a aj jeden Fender - ten je prekvapivo celkom lacny. Su tam aj take tie bez kablov - len cisto 2 spojene jacky (Ibanez). Skusali ste to niekto? Oplati sa to kupovat, alebo radsej vyrobit sam? Su dobre aj tie dvojite jacky?
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #12 kedy: 03. Január , 2014, 08:59:37 »

Bespeco kable nie su moc dobre(mozno rada titanium). Pokial vies letovat, tak si kup kvalitny kabel(Klotz, najvyssia rada Cordial, Sommer je ich vela) a neutrik jacky(alebo ine kvalitne). Hotove patch kable su zbytocne drahe. Co sa tyka roznych prepojek osobne by som ich neriesil. Maju obmedzeny dosah, kvalitne su drahe a lacne nie su moc spolahlive.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 03. Január , 2014, 09:54:29 »

presne tak, v pomere cena/kvalita sa jednoznacne oplatia letovane - nakupit sommer, klotz na metraz + neutrik alebo ked ploche tak hicon (tieto robi sommer), switchcraft koncovky...vies si spravit  dlzky ake potrebujes a ked si to potom preratas, tak cena na kabel je bezkonkurencna.

vies usetrit na koncovkach, lebo tie su najdrahsie pri patch kabloch. argument, ze vsak sa to nebude stale rozoberat a musia vydrzat aj lacne je celkom fajn, ale neriskoval by som..usetris si problemy v buducnosti, poriadne kable su zaklad usmevu na tvari kazdeho gitaristu. nie len co sa zvuku tyka, ale aj spolahlivosti
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #14 kedy: 03. Január , 2014, 10:15:25 »

Diky za odpovede  :)
styrioci: usetrit na koncovkach - to myslis jack-y?

a este otazka: tie jednotlive suroviny, co ste spominali - kde sa to da kupit? v beznom radioamaterovi asi zozeniem len ten najlacnejsi standard ak sa nemylim.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.