Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 06:57:42
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mr. Big v MMC  (Prečítané 17702 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #30 kedy: 01. Jún , 2011, 12:32:42 »

Inac, neviete niekto, co tam bol za problem ku koncu, ked Billy niekoho posielal do teplych krajin? Ja som mal pocit, ze asi usporiadatel ich posielal z podia, alebo nieco take...
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #31 kedy: 01. Jún , 2011, 13:05:27 »

Inac, neviete niekto, co tam bol za problem ku koncu, ked Billy niekoho posielal do teplych krajin? Ja som mal pocit, ze asi usporiadatel ich posielal z podia, alebo nieco take...

Moznoze sa nejaky pripity typek pytal ze kedy konecne zahraju "More than Words", ze sak je to vas jediny hit :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 01. Jún , 2011, 13:11:09 »

dajte radsej playlist toho co hral henry toth, som pocul ze ho aj vypiskali ludia v publiku a poslali 'domov' lebo mu vcelku prepinalo zial..  facepalm   mohla si tam zahrat radsej nejaka normalna rockova kapela a nie ludia co si este aj po 40 rokoch v hudobnej branzi musia nieco furt dokazovat tym ze do ludi nasiju 200 kukuric v jednom songu :)
« Posledná zmena: 01. Jún , 2011, 13:11:56 od kaolko » Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #33 kedy: 01. Jún , 2011, 13:28:04 »

ano, Henryho niektori posielali domov. Hudobne, myslienkovo to bolo uplne ine ako Mr. Big, navyse Henryho produkcia bola ako keby nedoskusana, mal som z toho trosku zmiesany pocit. Celkovo to nebolo zle, aj ked vela chybalo k nejakemu ucelenemu zazitku. SKoda, ja mam Henryho hudbu rad, ale toto som bral ako trochu narychlo zbuchane a nevypointovane vystupenie. Setlist neviem dat, niektore notoricke slagre zahrali uplne odlisnym sposobom, inak harmonizovane, boli asi aj uplne improvizovane veci. V zasade, videl som aj ovela horsie vystupenia.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #34 kedy: 01. Jún , 2011, 13:55:54 »

podla toho co mi niekto spominal tak tam prakticky len jammovali na stagei s tym ze si tam potoom vytiahli maleho Ronyho a vramci predcasneho dna deti mu tam robili dobre  Bavím sa skvele cize preto ta nedotiahnuta produkcia, podla toho co mi bolo povedane islo o koncert v style - pocuj nedame zajtra nieco ako predkapela Mr. Big? no hej jasne.. ok.. tak.. na 4.. 1..2..3..trrrrr
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #35 kedy: 01. Jún , 2011, 14:03:36 »

podla toho co mi niekto spominal tak tam prakticky len jammovali na stagei s tym ze si tam potoom vytiahli maleho Ronyho a vramci predcasneho dna deti mu tam robili dobre  Bavím sa skvele cize preto ta nedotiahnuta produkcia, podla toho co mi bolo povedane islo o koncert v style - pocuj nedame zajtra nieco ako predkapela Mr. Big? no hej jasne.. ok.. tak.. na 4.. 1..2..3..trrrrr

ano, asi tak, ako pises. Ale bolo vcelku zaujimave, ked nastupili Mr. Big, ten rachot a hrmot-obrovsky kontrast, cely zazitok sa posunul niekam inam :)
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #36 kedy: 01. Jún , 2011, 14:14:16 »

podla toho co mi niekto spominal tak tam prakticky len jammovali na stagei s tym ze si tam potoom vytiahli maleho Ronyho a vramci predcasneho dna deti mu tam robili dobre  Bavím sa skvele cize preto ta nedotiahnuta produkcia, podla toho co mi bolo povedane islo o koncert v style - pocuj nedame zajtra nieco ako predkapela Mr. Big? no hej jasne.. ok.. tak.. na 4.. 1..2..3..trrrrr

Vies to je ta slovenska elita ta si to moze dovolit ..kym nou nie si tak musis na sebe makat a byt fakt dobry ked tam chces byt, a ked tam uz si tak nemusis robit nic, a robit take pycoviny, za co by si inemu neprofesionalnemu muzikantovi povedal ze ma totalne zly a amatersky pristup...no kedze si v hudobnej elite tak ti to bude kazdy zrat :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #37 kedy: 02. Jún , 2011, 14:58:56 »

Len tak zo srandy  Popiskujem si je pravda ze Gilbert hral cez JDM:1?
Zaznamenané

Im a little princess
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #38 kedy: 29. Jún , 2011, 13:07:54 »

no, stala som rovno pred nim, ale nedovidela som, co to mal konkretne za aparat, aj v rideri maju napisane iba Marshall... No hanbím sa.. cize nedozvies sa  :)
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #39 kedy: 29. Jún , 2011, 13:12:50 »

Len tak zo srandy  Popiskujem si je pravda ze Gilbert hral cez JDM:1?

pokial viem tak pouziva vintage modern
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #40 kedy: 29. Jún , 2011, 13:16:26 »

Lebo na marshall stranke je uvedeny medzi uzivatelmi JMD tak preto sa pytam  Bavím sa skvele sice pravda ze to co je pisane nikdy nemusi byt pravda
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 09. Február , 2018, 08:14:46 »

http://www.blabbermouth.net/news/mr-big-drummer-pat-torpey-dies-at-58/
Zaznamenané

Kalerabik
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #42 kedy: 05. November , 2018, 22:29:19 »

Kaolko, vďaka za link, je to ozaj zaujímavý článok. Nejaká gitara na predaj za rychlý prachy je? https://dlhe-videa.sk/rychle-prachy/
« Posledná zmena: 15. November , 2018, 14:18:33 od Kalerabik » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.