Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 05:38:07
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: World of tanks a ine hry  (Prečítané 34634 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #135 kedy: 05. Apríl , 2012, 08:14:27 »

vyzera to dobre, efekty su tam lepsie IMHO, aj to ze vidis nad spoluhracmi aj typ ich tanku... ja momentalne jazdim na T-50, je to vyborny rychly lahky tank, je s nim sranda... no a potom este grindujem na KV-3, mam ho zatial len v zakladnej vybave, musim nasetrit exp na nove pasy a potom mi tam bude pasovat aj 107mm delo  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #136 kedy: 05. Apríl , 2012, 08:35:09 »

Je to fajn, lepsia grafika, akurat mi vadia tie typy tankov nad nimi alebo proste vobec nic, ani mena hracov. Predtym som to mal tak, ze bolo iba vidiet meno hraca ked som na neho dal kurzor.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #137 kedy: 06. Apríl , 2012, 11:58:02 »

Je to fajn, lepsia grafika, akurat mi vadia tie typy tankov nad nimi alebo proste vobec nic, ani mena hracov. Predtym som to mal tak, ze bolo iba vidiet meno hraca ked som na neho dal kurzor.

progi ked si dáš nastavenie tak posledná kolonka je ako to budeš mať zobrazené dá sa to aj tak pôvodne a aletrnatývne (keď stalčíš ALT) čo ti zobrazí  Žmurk inak ta grafika je naozaj lepšia aj celkovo tá hra, v daľšom update by už mala byť nova fyzika že prejdeš aj cez hlšiu volu a ak si dlho v nej tak sa "utopíš" a konešne sa bude dať chodiť cez tie skalne prevysi ale ak budú moc velke tak ti to zniča pásy  Žmurk inak ja hrám T29 momentálne a robím si mediumy ruske momentálne mám T34  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #138 kedy: 06. Apríl , 2012, 12:18:21 »

progi ked si dáš nastavenie tak posledná kolonka je ako to budeš mať zobrazené dá sa to aj tak pôvodne

Praveze to sa neda alebo aspon teda neviem ako.  No hanbím sa..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #139 kedy: 14. Apríl , 2012, 00:57:24 »

Do 17násteho je 5x za prvý fight a vela vela tankov za 50%  Na zdravie!
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #140 kedy: 20. Máj , 2012, 10:16:21 »

aaaa som oficialny alpha tester World Of Warplanes  Bravooo
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #141 kedy: 20. Máj , 2012, 11:42:53 »

aaaa som oficialny alpha tester World Of Warplanes  Bravooo

aj ja som sa tam hlasil ale este mi nic neprislo... Smútim ale inac uzi si to ja sa na tu hru celkom tesim :)
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #142 kedy: 20. Máj , 2012, 23:44:33 »

aj ja som sa tam hlasil ale este mi nic neprislo... Smútim ale inac uzi si to ja sa na tu hru celkom tesim :)
uplna pecka to je cubo, podla mna ked sa to dokonci cele to bude ovela lepsie ako tanky, je zaujimave ak su na tebe zaveseny traja a manevrujes pomedzi kopce :D
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #143 kedy: 21. Máj , 2012, 13:30:29 »

aaaa som oficialny alpha tester World Of Warplanes  Bravooo
gratulujem! ako sa ti to podarilo, si im tam napisal, ze obetujes testu zivot svojich nenarodenych deti?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #144 kedy: 22. Máj , 2012, 11:26:27 »

gratulujem! ako sa ti to podarilo, si im tam napisal, ze obetujes testu zivot svojich nenarodenych deti?  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele ani sam neviem ako sa to podarilo ... podla mna to kazdym updatom vyberaju laicky povedane dvojitym sposobom ... prvy vyberovy subor su profici wo wotku, ktory si platia tazke prachy a ta druha je nahodna z beznych hracov vo wot ... uprimne povedane neviem, ze co cakaju od takeho bezneho testera, reporty im urcite pisat urcite nebudem a neviem ci maju z toho nieco ak sa tam lognem na hodku a pol denne a postrielam tam lietadla  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #145 kedy: 24. Máj , 2012, 18:10:48 »

maju z toho nieco ak sa tam lognem na hodku a pol denne a postrielam tam lietadla  Bavím sa skvele
minimalne realnu zataz na nejaku konfiguraciu, z ktorej potom mozu odhadovat pre realnu prevadzku + krovi pre tych, co im tie reporty pisat budu... akurat som narazal na to, ze na WoT som od bety a pisal som aj ten formular pre alpha test a nevybrali ma (asi, kedze nepisali nic).
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #146 kedy: 18. November , 2012, 21:55:12 »

Prave isla na WoT reklama na JOJke  Si píš!!!  Fuuha zíram Fuuha zíram  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #147 kedy: 20. November , 2012, 15:29:57 »

dneska som si nainstaloval carmageddon 1 a nostalgia jak svina... super hra  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #148 kedy: 14. Jún , 2013, 15:53:03 »

Btw, kto si pamata na moj avatar?  :) Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #149 kedy: 14. Jún , 2013, 17:54:18 »

Btw, kto si pamata na moj avatar?  :) Som frajer
kto si ho pamata, tak tomu sliape min 30-ka na krk  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.