Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:44:33
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: World of tanks a ine hry  (Prečítané 34632 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #150 kedy: 14. Jún , 2013, 17:55:28 »

kto si ho pamata, tak tomu sliape min 30-ka na krk  Bavím sa skvele

Ja uz ju mam za sebou. Smútim
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #151 kedy: 25. Jún , 2013, 13:38:21 »

Pre milovnikov WWII a stareho Panzer Generala velmi odporucam toto a specialne expansion Grand campaign 39-45 so stovkami prepojenych scenarii a detailnym prepracovanim jednotiek, terenu atd. Je to silno navykove. Popiskujem si

http://panzer-corps.com/
« Posledná zmena: 25. Jún , 2013, 13:38:43 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #152 kedy: 26. Jún , 2013, 12:39:42 »

Btw, kto si pamata na moj avatar?  :) Som frajer
ja teda ne. Spear of destiny som nehral, kedze Wolfenstein moju tuzbu po bludeni nacistickym pravouhlym dungeonom uplne uspokojil Žmurk
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #153 kedy: 26. Jún , 2013, 13:06:19 »

ja teda ne. Spear of destiny som nehral, kedze Wolfenstein moju tuzbu po bludeni nacistickym pravouhlym dungeonom uplne uspokojil Žmurk

Tak ano, Spear of destiny nepriniesol nic nove, ale mal som pocit, ze mal vacsie bludiska v leveloch a bol trosku pestrejsi ako o nieco starsi Wolf.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #154 kedy: 12. Júl , 2013, 10:22:26 »

Pre fandov vojnovych lietadiel od 30tych az po 50te roky velice odporucam totok: www.warthunder.com

Paradna grafika, obtiaznost menitelna od lahsej az po hardcore simulator ala davny IL2 Sturmovik, stovky modelov (5 statov) a ich variacii aj vyzbroje a vela moznosti multiplayeru.  Zdravíčko
Treba ale poriadny joystick. World of tanks tym u mna v podstate skoncili. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 12. Júl , 2013, 10:23:50 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #155 kedy: 01. Máj , 2014, 10:49:02 »

Pre fandov povodneho STALKERa nevyhnutne. :)

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #156 kedy: 20. Máj , 2014, 09:57:44 »

World of Tanks je mrtve, nech zije War Thunder-Ground Forces. :)

http://warthunder.com/

Podstatne vyssi realizmus, tri druhy bitiek az po seriozny multiplayer simulator bez vonkajsich pohladov s maximalnou realitou. Su tam len realne masiny, ktore existovali aj s patricnymi delami a druhmi municie.
Je to tazke riadne, velmi casto idete na jednu ranu tak ako v realite, tazko sa triafa atd. Velmi putave a takisto lepsia grafika ako vo WoT. Pritom to len teraz vyslo ako open beta...  :) Zdravíčko
 
Vrelo odporucam pre fandov WW2. Na zdravie!

Uz sa mi podarilo po nociach vyexpit Tigrika. Ja som čert..



* shot 2014.05.20 10.34.35.jpg (124.55 KB, 800x640 - prehliadnuté 317 krát.)

* shot 2014.05.20 10.34.58.jpg (131.95 KB, 800x640 - prehliadnuté 320 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #157 kedy: 12. Jún , 2014, 14:35:44 »

 Ja som čert..


* shot 2014.06.12 15.31.54.jpg (389.33 KB, 1280x1024 - prehliadnuté 281 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #158 kedy: 01. Júl , 2014, 16:51:46 »

a ide to na ajfouny? lebo WoT hej! :)

http://wotblitz.com/

Vyzera to rovnako ako na PC, 60FPS, 3 narody, 3 techtree (zatial nie su artiny), ovladanie optimalizovane pre multitouch a samozrejme for FREE Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #159 kedy: 03. Júl , 2014, 19:14:06 »

a ide to na ajfouny? lebo WoT hej! :)

Nie, celkovo toto je brane serioznejsie a pre skor vaznejsich hracov ako arkada WoT. Je to uplne inak ponate.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 9 10 [11] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.