Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 07:25:51
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 18. 5 - Marty Friedman 19:00, Majestic Music Club - Bratislava, SK  (Prečítané 6985 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #45 kedy: 27. Máj , 2011, 22:59:55 »

asi budem ukrizovany ale marty friedman kebyze neni na hudobnej scene tak moj zivot pokracuje uplne v pohode dalej, rovnako dave mustaine, rovnako asi aj polovica tych pseudoshredderov
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 27. Máj , 2011, 23:27:12 »

asi budem ukrizovany ale marty friedman kebyze neni na hudobnej scene tak moj zivot pokracuje uplne v pohode dalej, rovnako dave mustaine, rovnako asi aj polovica tych pseudoshredderov

prečo by si mal byť?... mne nič nedali ani klasiky ako i maiden, black sabbath, metallica, hendrix... a milion dalšich... ja zastavam teoriu že oni boli pokrokovy v svojej dobe... vtedy si zaslužili obdiv.. ale dnes ?.... všetko sa vyvija .. aj hudba...prečo by som mal uznavať kapelu len preto že bola medzi prvymi ?... ale tak to bolo dosť mimo temy... ale musel som sa vyjadiť.. :D
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #47 kedy: 27. Máj , 2011, 23:32:02 »

i maiden
Zeby Apple zase zasahoval?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #48 kedy: 28. Máj , 2011, 18:29:06 »

ja zastavam teoriu že oni boli pokrokovy v svojej dobe... vtedy si zaslužili obdiv.. ale dnes ?.... všetko sa vyvija .. aj hudba...prečo by som mal uznavať kapelu len preto že bola medzi prvymi ?... ale tak to bolo dosť mimo temy... ale musel som sa vyjadiť.. :D
Toto su pekne picoviny.  Bavím sa skvele
Kapela si nezasluzi obdiv, lebo nie je pokrokova? I mean seriously?
A uz vobec netusim, preco by si mal uznavat kapelu, lebo bola medzi prvymi ..... ta niekto nutil do niecoho?
Asi som sa nechal ale pekne nachytat a len tu trollujes a vyslo ti to.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.