Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 20:24:05
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesa Boogie dual rec - brumenie  (Prečítané 794 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
p.t.r
nováčik
*
Príspevkov: 22



« kedy: 21. Február , 2011, 23:24:24 »

zdravim vas. sorry ze zakladam asi duplicitnu temu, ale nikde nic podobne som narychlo nenasiel. mam amp mesa dual recto a dnes na skuske mi asi po hodine hrania znicoho nic zacal strasne basovo brumiet. po ubrati volume sa brum stisil a po pridani zase zosilnel. robilo mi to na tretom aj druhom kanali. clean bol bez brumu aj na vyssej hlasitosti. vypol som stanby a potom aj power, ale po opatovnom zapnuti hlava stale brumela.... amp som vypol a asi po pol hodke som ho skusil zase zapnut a brumenie uplne zmizlo. mal som ho vsak zapnuty uz asi iba pat minut... neviete, co to moze sposobovat? pred tym sa mi nic take nestalo... este dodam, ze je to US verzia a pouzivam teda k tomu prevodne trafo. lampy tam budu uz asi dost stare. diky za kazdu radu.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 22. Február , 2011, 10:39:25 »

...asi po hodine hrania znicoho nic zacal strasne basovo brumiet. po ubrati volume sa brum stisil a po pridani zase zosilnel. robilo mi to na tretom aj druhom kanali. clean bol bez brumu aj na vyssej hlasitosti...
Ak to robí iba po zahriatí a iba druhý a tretí kanál, skús vymeniť lampy 2 alebo 3, tie sú (sčasti) pri čistom obídené. Asi v niektorej po nažhavení vznikne vnútorný skrat. Skús na ne najprv poklepať, možna sa tá zlá prejaví.
« Posledná zmena: 22. Február , 2011, 10:40:58 od Zvukár Andrej » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.