Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 00:25:45
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122374 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #210 kedy: 29. Marec , 2011, 16:52:56 »

mnohi to uz pochopili a beru Stevina takeho ako je. ale mnohi musia furt furt furt riesit kokotiny. naco ? preco ? neni jendoduchsie aspon obcas radsej nezareaovat ? ja viem, sranda, porypat si, zavtipkovat, zamudrovat - vsetci to robievame, ale toto uz je podla mna trochu moc, nemyslite ?


Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #211 kedy: 29. Marec , 2011, 16:58:29 »

mnohi to uz pochopili a beru Stevina takeho ako je. ale mnohi musia furt furt furt riesit kokotiny. naco ? preco ? neni jendoduchsie aspon obcas radsej nezareaovat ? ja viem, sranda, porypat si, zavtipkovat, zamudrovat - vsetci to robievame, ale toto uz je podla mna trochu moc, nemyslite ?



nemyslím si, ono je to v poriadku pokiaľ to neni na úkor druhých, ale tu dostal človek už za to ban a druhej strane sa ani toľko nepovedalo, že počuj ale troška sa snaž byť normálny a prispôsobiť sa komunite inak budeš musieť odísť.
A toto vôbec neni o tom, že niekto má iný názor skorej o tom, že keď máš miestnosť v ktorej si vie diskutovať x ľudí bez problémov, potom tam príde jeden čo sa každý deň vysere pravidelne do stredu tej miestnosti a ostatných to irituje a na to sa niekto ozve, ale že srať tu do stredu miestnosti neni ok a povie to vulgárnejšie dostane ban a ten čo je príčinou problému je ešte obhajovaný.
Teraz už končím naozaj túto tému, ale musel som si vyliať dušičku. :)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #212 kedy: 29. Marec , 2011, 17:03:52 »

Len sa neposer z toho banu, ani prst mu nikto neodrezal, ani z penazenky mu neubudlo. Mne sa skor zda ze chronicky picovaci a reagovaci na stevina mu pripravuju kazdy den krasny nocnicek uprostred izby kam sa on potom moze vysrat. Gratulujem  Je to frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #213 kedy: 29. Marec , 2011, 17:19:53 »

...
Teraz už končím naozaj túto tému...

nooo...  Na zdravie! ostatni tiez ked takto mudro budu, tak bude zase hej.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #214 kedy: 29. Marec , 2011, 19:05:24 »

Je to len vasa hlupost ze nanho reagujete, ti ktori nanho reagujete a mate z neho nervy. Keby ste ho ignorovali uz davno mate od tohto teatra pokoj  Zdravíčko

presne tak..  Je to frajer
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #215 kedy: 29. Marec , 2011, 19:10:32 »

ja len poviem nasledovne: uzivatel kurt cobain.. a dalej uz nepoviem.. lebo to bol tiez kokotko co do nikoho nerypal lebo v tom veku ani nevedel co to je phicumatereee a furt si mlel svoje chujiny bez zmyslu a nakoniec skoncil so zrusenym nickom co si spominam tak neviem ze podla ktoreho pravidla to bolo  No hanbím sa..
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #216 kedy: 29. Marec , 2011, 19:41:51 »

Je to len vasa hlupost ze nanho reagujete, ti ktori nanho reagujete a mate z neho nervy. Keby ste ho ignorovali uz davno mate od tohto teatra pokoj  Zdravíčko
ked on uz ani nepotrebuje aby mu niekto nadhodil, on si nadhodi aj sam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 29. Marec , 2011, 20:34:50 »

pekne hm , doležite je len aký je kto človek a tu sa to pekne ukázalo ,niekoho niečo na mne pre proste trápi , uráža nadáva že ak nebudem ako si on predstavuje  a ak nebudem písat čo sa bežne píše sem nepatrím  ,hmmmm ako vo školke , som myslel že sme dospelý a že je demokracia . ako som už písal kludne ma vyhodte , bla bla
ja len znova opakujem ked mi chce niekto nadavat nech to povie do očí inak je slaboch  Si píš!!!
chodil som sem pre vedomosti rady informácie - a toto , toto forum splnilo .... zvyšok je balast
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #218 kedy: 29. Marec , 2011, 21:47:05 »

ja len poviem nasledovne: uzivatel kurt cobain..

mozno nam uz vyrastol  Bavím sa skvele
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #219 kedy: 29. Marec , 2011, 23:26:21 »

garde Ty si do mna zalubený , normalne Ta vidím ako si prezeráš moje písanie a hladaš do čoho by si zabrdol , nie si Ty niekde tu z juhu bratm hodime stretko rozbijeme sa na blato a bude všetko ok  Na zdravie! , a odkial Ty vieš či viem alebo nie čo niektore slova znamenaju - to by ma fakt zaujímalo

....števino nefandi si na tvoje psaníčka stačí pohľad.... ujo google a teta wikipedia sú vďačný pomocníci ak by si mal pochybonosti tak si to vyhľadaj....aha jasné ty si nepotrebuješ nič vyhľadávať lebo Ty si zákon Bavím sa skvele ....

....neprechovávam k tebe tak teplé a vrúcne pocity a ani nie som inak orientovaný, vypiť si môžeme ale v rozumnú debatu s tebou nedúfam....

mnohi to uz pochopili a beru Stevina takeho ako je. ale mnohi musia furt furt furt riesit kokotiny. naco ? preco ? neni jendoduchsie aspon obcas radsej nezareaovat ? ja viem, sranda, porypat si, zavtipkovat, zamudrovat - vsetci to robievame, ale toto uz je podla mna trochu moc, nemyslite ?

....ano, ano korina je vlastne svetlý mahagón, či dokonca korina je lepšia ako svetlý mahagón Bavím sa skvele ....

Len sa neposer z toho banu, ani prst mu nikto neodrezal, ani z penazenky mu neubudlo. Mne sa skor zda ze chronicky picovaci a reagovaci na stevina mu pripravuju kazdy den krasny nocnicek uprostred izby kam sa on potom moze vysrat. Gratulujem  Je to frajer

....možno aj ja ten nočníčnek pripravujem ale ten obrúšťok pod neho rozprestieraš napríklad aj Ty....
« Posledná zmena: 29. Marec , 2011, 23:28:32 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #220 kedy: 29. Marec , 2011, 23:50:47 »

....števino nefandi si na tvoje psaníčka stačí pohľad.... ujo google a teta wikipedia sú vďačný pomocníci ak by si mal pochybonosti tak si to vyhľadaj....aha jasné ty si nepotrebuješ nič vyhľadávať lebo Ty si zákon Bavím sa skvele ....

....neprechovávam k tebe tak teplé a vrúcne pocity a ani nie som inak orientovaný, vypiť si môžeme ale v rozumnú debatu s tebou nedúfam....

....ano, ano korina je vlastne svetlý mahagón, či dokonca korina je lepšia ako svetlý mahagón Bavím sa skvele ....

....možno aj ja ten nočníčnek pripravujem ale ten obrúšťok pod neho rozprestieraš napríklad aj Ty....

mas vo vsetko pravdu. skusis nereagovat na kazdu stevinovu hlasku aspon par dni ? Žmurk

 Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #221 kedy: 30. Marec , 2011, 06:47:59 »

len to je poloha, ze kvoli jednemu neprispobivemu sa musia ostatni prisposobit a kontrolovat. nespominal tu uz niekto jednu nemenovanu mensinu ? pripomina mi to. ale ok, som zvedavy, kto nebude reagovat
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #222 kedy: 30. Marec , 2011, 09:01:23 »

len to je poloha, ze kvoli jednemu neprispobivemu sa musia ostatni prisposobit a kontrolovat. nespominal tu uz niekto jednu nemenovanu mensinu ? pripomina mi to. ale ok, som zvedavy, kto nebude reagovat
schválne ale sem nepíšte nič nech si overia teóriu tuna admini/nevem ako sa to presne nazýva tie vaše kategórie  Na zdravie!/
Ale máš pravdu momentálne je to veľmi populárne, že sa musí spoločnosť prispôsobovať tým neprispôsobivým a väčšinou jedincom na slabšej úrovni bytia, zoberte to ako chcete, ale proste citelne menej vyspelým, či rozumovo alebo citovo, alebo hocijako zdeformovaným. Dávnejšie sa spoločnosť takýchto jedincov zbavovala, alebo z nich spravili otrokov, teraz je to naopak mi zo seba spravíme otrokov a živíme týchto jedincov, alebo sa prispôsobíme im mentálnym schopnostiam a tým sa deformuje celá spoločnosť, presne to tu vidieť aj na fóre témy. Niekde to je ako super, že sa hráme na spasiteľov a pomáhame im, akurát si nevšimneme, že aj nás to ťahá do zadu a postupne nás pohltia.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #223 kedy: 30. Marec , 2011, 09:42:07 »

schválne ale sem nepíšte nič nech si overia teóriu tuna admini/nevem ako sa to presne nazýva tie vaše kategórie  Na zdravie!/
Ale máš pravdu momentálne je to veľmi populárne, že sa musí spoločnosť prispôsobovať tým neprispôsobivým a väčšinou jedincom na slabšej úrovni bytia, zoberte to ako chcete, ale proste citelne menej vyspelým, či rozumovo alebo citovo, alebo hocijako zdeformovaným. Dávnejšie sa spoločnosť takýchto jedincov zbavovala, alebo z nich spravili otrokov, teraz je to naopak mi zo seba spravíme otrokov a živíme týchto jedincov, alebo sa prispôsobíme im mentálnym schopnostiam a tým sa deformuje celá spoločnosť, presne to tu vidieť aj na fóre témy. Niekde to je ako super, že sa hráme na spasiteľov a pomáhame im, akurát si nevšimneme, že aj nás to ťahá do zadu a postupne nás pohltia.

+1 Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #224 kedy: 30. Marec , 2011, 13:19:45 »

niekto je tu pekne namyslený že ano reler - kto vysoko skače hlboko padá , Ty už do tejto temy vobec nemusíš písat, uvidíme či aspon slovo držíš
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.