Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 00:22:32
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122365 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #270 kedy: 09. Júl , 2011, 18:07:06 »

na zatial si mi nič pekne nenapísal , mával si aj lepšie hlásky bez toho sarkastickeho tonu a bez posmeškou , ešte ked som ju nepredával sa tu tvrdilo že je to dobrí nastroj potom sa tu zhodlo na tom že ma cenu okolo 300-350 , a ja som ju vymenil za vec za ktoru chlap pítal v inzercii 250 , 50e ma stala len cesta , ja som spokojný lebo tu lamp hlavu som potreboval na doma a s chlapom komunikujeme a je pre mna doležite aby bol aj on spokojný lebo je to good človek . Ked ju chce predat je to jeho vec
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #271 kedy: 09. Júl , 2011, 18:46:51 »

na zatial si mi nič pekne nenapísal , mával si aj lepšie hlásky bez toho sarkastickeho tonu a bez posmeškou , ešte ked som ju nepredával sa tu tvrdilo že je to dobrí nastroj potom sa tu zhodlo na tom že ma cenu okolo 300-350 , a ja som ju vymenil za vec za ktoru chlap pítal v inzercii 250 , 50e ma stala len cesta , ja som spokojný lebo tu lamp hlavu som potreboval na doma a s chlapom komunikujeme a je pre mna doležite aby bol aj on spokojný lebo je to good človek . Ked ju chce predat je to jeho vec
Ty odkial vies akym tonom pisem? :D na mna si musis zvyknut lebo nikdy nic nemyslim vzlom a nikdy nikomu za nic nepicujem. A mne je uplne jedno kto co ma za gitaru  alebo za aku cenu kto co predava, ale ked si si vsimol nie som jediny ktory dava podobne komenty k tvojim temam. A tiez si neber vsetko ku srdcu a zober to s usmevom  Bavím sa skvele Píííííís
PS: YO! a ked si myslis ze myslim veci sarkasticky tak zato moze tento smajlik " Bavím sa skvele"
« Posledná zmena: 09. Júl , 2011, 18:47:56 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
stevino179
Hosť
« Odpoveď #272 kedy: 09. Júl , 2011, 19:26:34 »

 ?§!.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #273 kedy: 09. Júl , 2011, 19:54:13 »

Píííííís
ospravedlnte ho, mantaka, ze nevie ako sa pise piss
« Posledná zmena: 09. Júl , 2011, 19:54:51 od styrioci » Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #274 kedy: 09. Júl , 2011, 21:15:58 »

Tak to je tak ked niekto kupi nejaku picovinu a caka od toho ze to bude zazrak ako mu ty nakecas...
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #275 kedy: 09. Júl , 2011, 21:53:13 »

Ta Tvoja hlaska sevo je p*čovina , ta gitara je fajn nástroj a ma adekvatnu hodnotu a prestante tu mudrovať o tom čo nepoznáte , ked sa niekomu nepáči je to jeho vkus to mu neberiem , ale to aka je to vie len ten kto na nej hral a každý kto na nej hral bol spokojný , mne nesedela lebo ma úzky krk a jemu asi preto že prepadava na hlavu alebo si chce s nou spravit nejaku dobru výmenu je to jeho vec /každopádne ma doma o.i Lp,strat ,ibanez prestige a ešte pár nastrojou takže nepotrebuje všetko/, ale nech tu kua nikto nenadava do pičovín na veci ktore nepozná za to by si mal dostat ban /ak nie si admin samože/ pretože dehonestuješ seriozne nastroje  Neser ma!
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #276 kedy: 09. Júl , 2011, 22:00:45 »

Kazdy kto na tom hral sa mu pacila a preto to predava z takych malichernych dovodov ako je tenky krk, prepadavanie na hlavu....kokotizmus a taaak
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #277 kedy: 09. Júl , 2011, 22:09:34 »

Kazdy kto na tom hral sa mu pacila a preto to predava z takych malichernych dovodov ako je tenky krk, prepadavanie na hlavu....kokotizmus a taaak

palec hore  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #278 kedy: 09. Júl , 2011, 22:12:55 »

myslim, ze henta gitara by nemala byt p*čovina. nehral som na nej, ani na inej takej, ale mal som Pearl LP, aj SG - obe skvele gitary, hlavne ten LP fakt nadpriemerne dobre... ta Stevinova Pearl budi doveru podla obrazkov (materialy, konstrukcia, prevedenie... ). ina vec je, ze nema ziadnu releventnu hodnotu co sa tyka obchodovania, takisto ako aj tie moje Peerly co som mal - tych 300-400 ked sa zato podari pri predaji dostat, tak super kseft...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #279 kedy: 09. Júl , 2011, 22:17:54 »

ak je pre Teba malichernosť že Ti krk nesadol do ruky tak mmmmmmm si hudobník akože evidentne ppči ,ale pre mna je to najdôležitejšia vec na nástroji /hlavne ked nechcem mat zapal šliach na lavej ruke/ , a čo sa týka toho prepadávania ked človek pravidelne vystupuje a potrebuje mat počas hrania niekedy aj volne ruky /klavesi spev atak/ tak to dost komplikuje vec ale to by Ta asi nenapdalo
užasne ako Ti je jasne že je to zlý nastroj len preto že jeho majitel som ja , keby ju hockto iný vytiahol z tohoto fora isto by si tvrdil aký dobrý nastroj ale že sa Ti nepáči , lebo kurna o starých japoncoch označených kustom sa nepochybuje /kolko si takých mal v rukách a kolko z nich bola p*čovina/
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #280 kedy: 09. Júl , 2011, 22:25:16 »

Argumenty jak zo skolky. Ty uz zapal mas a evidentne nie na lavej ruke Zdravíčko
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #281 kedy: 09. Júl , 2011, 22:26:02 »

Dík rastis nechcem sa tu natahovat len nech na to nemindžuju ked je to dobrí nastroj keby sa mi niekedy dostal do ruk Pearl LP s hrubým krkom nezaváham
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #282 kedy: 09. Júl , 2011, 22:27:50 »

Sevo čo Ta trapi máš so mnou nejaký problém možme si to vybaviť osobne a nerieš to tu na fore , daj vediet od kial si a ked budem mat cestu pokecame alebo sa zastav a povedz mi to očí ak ta niečo na mne sere, len to tu nezadrbavaj nezmyslami
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #283 kedy: 09. Júl , 2011, 22:29:52 »

Sevo čo Ta trapi máš so mnou nejaký problém možme si to vybaviť osobne a nerieš to tu na fore , daj vediet od kial si a ked budem mat cestu pokecame alebo sa zastav a povedz mi to očí ak ta niečo na mne sere, len to tu nezadrbavaj nezmyslami

Keby si nebol tak trolinku zaostaly, tak by si si zistil odkial som.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #284 kedy: 09. Júl , 2011, 22:32:13 »

ja Ta neriešim mam Ta v p... , Ty sa furt serieš do mojich tém ,  čo - máš niekde napísanu adresu  čo mi povie mesto však ani k menu sa nepriznáš
Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.