Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 02:24:40
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122396 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #285 kedy: 09. Júl , 2011, 22:35:29 »

ja Ta neriešim mam Ta v p... , Ty sa furt serieš do mojich tém ,  čo - máš niekde napísanu adresu  čo mi povie mesto však ani k menu sa nepriznáš

Pocuj, ked nahodou prides, bez pomoci, na miesto kde byvam, s radostou ti dam ulicu a cislo domu.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #286 kedy: 09. Júl , 2011, 22:41:30 »

pomoc nebuď smiešny, ja sa nepotrebujem natahovat nepotrebujem nikoho provokovať len chcem aby si mi do očí povedal čo Ta na mne trapi  že som zaostalý a že mam pičoviny a čo ja viem čo všetko a potom ma bude hlavne zaujímat odpoved že prečo si to myslíš / a na tu odpoved som fakt zvedaví/ ale na fore v teme moje gitari to fakt riešit nemusíš lebo je to uuubohé a trápne a myslím že hlavne pre Teba Bratmmm
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #287 kedy: 09. Júl , 2011, 22:45:56 »

ja myslim, ze je Vam len trochu teplo. skuste sa odosobnit, dajte si do mraznicky nejake to vinko, studenu sprchu, potom si trochu vypite a uvidite, ze je sveta hej aj bez nejakych zbytocnych "osobno"-internetovych animozit...

... cim som chel povedat, ze kto odteraz do tejto temy prileje, ma 30 dnpvy BAN  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #288 kedy: 09. Júl , 2011, 22:48:34 »

Dík rastis nechcem sa tu natahovat len nech na to nemindžuju ked je to dobrí nastroj keby sa mi niekedy dostal do ruk Pearl LP s hrubým krkom nezaváham

srat na krk, pre mna je to vec zvyku zopar hodin hrania na konkretnom nastroji. inak obe Pearl co som mal, mali krk skorej tenky, ako hruby...
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #289 kedy: 09. Júl , 2011, 22:52:21 »

letne osviezenie na horuce makovice Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #290 kedy: 09. Júl , 2011, 22:53:03 »

srat na krk, pre mna je to vec zvyku zopar hodin hrania na konkretnom nastroji. inak obe Pearl co som mal, mali krk skorej tenky, ako hruby...

A nemal si problem so zapalom sliach?  Fuuha zíram
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #291 kedy: 09. Júl , 2011, 22:56:18 »

ked som hral na pearl dlhšie ako hodinu išiel mi palec do krča pomaly ale isto na Harmony možem hrat tri hodiny a lava ruka sa neozve , on bol fakt úzky  , si skus aku silu máš v palci pri opozícii  ked je dalej od pveho prsta a ked je bližšie je vtom rozdiel, dost robí aj to či na prvých pražcoch opieraš  iba špičkou palca alebo celou plochou palcovej strany ruky, pre mna je to vec ergonomie inak mi na nej fakt nič nevadilo skor naopak /napríklad ta mosadz na prechode struny na telo a na nultom pražci sa mi velmi pačila aj zvukovo, aj rozpínanie cievok je dobra vec/
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #292 kedy: 09. Júl , 2011, 23:10:29 »

ono to, ze chytas krc, nemusi byt az tak nutne sposobene hrubkou krku, moze to byt aj nespravna technika hry..
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #293 kedy: 09. Júl , 2011, 23:18:24 »

ono to, ze chytas krc, nemusi byt az tak nutne sposobene hrubkou krku, moze to byt aj nespravna technika hry..

Povedal by som ze asi najskor... Mne tiez kedysi davno trpla lavacka a az ked som zacal spravne cvicit ruka sa uvolnila a zahral som na hocicom ...
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #294 kedy: 10. Júl , 2011, 03:05:42 »

ze co je akoze banalita? profil krku ako sedi v ruke? alebo ci gitara pada na hlavu? no neviem, ale podla mna prave toto su jedny z elementarnych veci na gitare, aby krk sedel a aby gitara nepadala na hlavu.. skor sa da zvyknut na to, ci je gitara z lipy, mahagonu, aktivnymi alebo pasivnymi snimacmi. Inac, je uplne jasne, ze uz teraz tieto picovania su len vyplodom cireho kokotizmu a zaujatosti, je to uz inac aj troska trapne a serte asi na to. lebo budem bombardovat rastisa aby vam  porozdaval dozivotne bany
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #295 kedy: 10. Júl , 2011, 08:20:06 »

len k tej technike ja sa hudbou nemusím živiť robím to pre radost nikdy som nerobil žiadne cvičenia na gitaru ani nebudem , asi nemám dobru techniku ale baví ma to tak to ako robím lebo je to pre mna relax sebarealizácia a nie praca . takže pre mna je profil krku klučoví lebo na hrubých poriskách sa mi hrá super a oto ide - o pocit z hry  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #296 kedy: 10. Júl , 2011, 10:11:06 »

... nikdy som nerobil žiadne cvičenia na gitaru ani nebudem ...

a o tom to je. cize nie v hrubke krku, ale v tom, ze ty vlastne nevies poriadne na tu gitaru hrat a to nemyslim nijak v zlom, je to proste fakt...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #297 kedy: 10. Júl , 2011, 12:25:56 »

ja mam tiez gitaru iba ako konicek, ale ta technika pri hre na nastroj je klucova vzdy..aspon vediet zaklady, ako spravne drzat ruky aby som nedostaval krce a podobne. co sa tyka hrubky, tak mne osobne nevadi az tak hrubka krku ako profil. nesedia mi D-cka, vyhovuju mi Cckove profily a vtedy mi je jedno, ci je to tenucky krk alebo porisko..cize stale mam zato, ze problem je v tvojich rukach ako v krku samotnom a je uplne jedno ci mas gitaru ako konicek alebo ako profesiu.
« Posledná zmena: 10. Júl , 2011, 12:26:24 od styrioci » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #298 kedy: 10. Júl , 2011, 19:19:46 »

može bit problém v mojich rukách podla Vášho mienenia to beriem , aj to može mat logiku  , ale mne je to jedno ,  lebo ja si na gitare robím len dobre , nikdy som sa neučil ani akordy ani ladenie len som si vždy hral , mám to tak  rád a baví ma to a ked mi nesedí gitara je to osobné a je mi jedno čo si kto otom myslí - nechcem ju /aj ked je to evidentne kvalitný nástroj/, vyberiem si gitaru ktorá mi sedí do ruky .
Ma bude strašne zaujímat čo poviete na gitaru ktoru si teraz vyrábam , aby mi sadol krk do ruky prilepil som na odpražcovaný hmatník ešte jeden hmantík abybol pekne hrubý - teraz mi fakt sedí , a drevo som si vybral s ocovich 10ročných pekne na padlaši schnucich dosák /jasen a lipa/ ,kedže je toto tema Stevinove gitari isto bude aj foto . zaroven dakujem jednemu good people na tomto fore čo mi daroval o.i. aj ten krk  a hmatník  Na zdravie!
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #299 kedy: 10. Júl , 2011, 19:45:52 »

... aby mi sadol krk do ruky prilepil som na odpražcovaný hmatník ešte jeden hmantík abybol pekne hrubý - teraz mi fakt sed...
nechces skusit toto?
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.