Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 09:01:29
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 117753 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #420 kedy: 03. Marec , 2015, 20:04:00 »

no tak nema ti co kto  uverit pretoze aj ked to ma lak to stale original bc rich nieje
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #421 kedy: 03. Marec , 2015, 20:10:37 »

hlavne ten nulty prazec je uplna jolana toto bc rich nikdy nerobili

Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #422 kedy: 03. Marec , 2015, 20:48:44 »

Stevo, este raz si pozri tieto dobove katalogy: http://www.themusiczoo.com/blog/2011/bc-rich-guitars-vintage-catalog-archive/

Rozmiestnenie potakov, spinacov a jack konektora – nesedi
Hlava – nesedi
Logo – nesedi
Truss rod, 3 otvory po srobikoch – nesedi
Nulty prazec – nesedi

Ja neviem, co ine ti este napisat  Neviem

Podla mna je to dajaky home made.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #423 kedy: 03. Marec , 2015, 21:10:20 »

firma zalozena v r1969 ti ja mlada firma?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #424 kedy: 03. Marec , 2015, 21:12:04 »

jasne napíšem chlapovi s Arakainu s kade to ma /ten istý napis na hlave to isrte vykladanie hmatniku .../ , inak ked si vezmeme že BC Rich je pomerne mlada firma a ked si zoberiem kolko asi trva aby lak vyzeral tak ako na tých fotkach tak to niekto musel kopčit hadam ešte skor ako vznikla ta firma , je to blbost je to Rich , ked rozbiehali vyrobu robili rozne typy a to že sa tento model nedostal do katalogu je slaby argument  Na zdravie!
http://www.bcrich.com/webpage/history všimnite si je tam čierno biela fotka Mockenbirth modelu ale ma rovnako asimetricky vykrojený vrch hlavy ako ten moj rich , aj kobylu ma rovnaku

ovela vacsia pravdepodobnost je ze to je jeho domorobo gitara ako to ze sa na slovensko dostal nejaky bajny prototyp ktory nikde nikto nevidel.
« Posledná zmena: 03. Marec , 2015, 21:13:20 od glamrocker » Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #425 kedy: 03. Marec , 2015, 21:28:09 »

tak to že funguje od 69tteho a katalogi su od 80tich tiež o niečom svečí , pan čo po predaval zvykne mat fajne starinky a všetko  zaujimave veci ,  

To, ze nevies citat s porozumenim tiez o niecom svedci.  Bacha na vec kamo!

Bich sa zacala vyrabat v 78. roku a katalog mas od 76. roku, pricom Bich sa v nom zacina objavovat od, prekvapenie, 78. roku.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 03. Marec , 2015, 21:31:37 od crespi » Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #426 kedy: 03. Marec , 2015, 21:37:02 »

aká by bola vlastne cena takej gitky v dobrom origo stave ? či to vobec stojí za to sa naťahovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #427 kedy: 03. Marec , 2015, 22:12:51 »

ale ja som myslel reálna cena , za kolko sa to normálne predáva , nie ten tvoj kus po generálke  :)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #428 kedy: 03. Marec , 2015, 22:13:48 »

Za tie peniaze si kup cinsky bc rich aktualnej produkcie a budes mat gitaru uplne niekde inde :)
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #429 kedy: 03. Marec , 2015, 22:22:10 »

hlavne né  s Iriskovým nulákom  :) šak to bolo to najjebnutejšie na tých gitkách , ten akože nulák
« Posledná zmena: 03. Marec , 2015, 22:22:55 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #430 kedy: 03. Marec , 2015, 22:34:17 »

... inak ked si vezmeme že BC Rich je pomerne mlada firma a ked si zoberiem kolko asi trva aby lak vyzeral tak ako na tých fotkach tak to niekto musel kopčit hadam ešte skor ako vznikla ta firma ...

hen, kukaj.

http://ska2tonics.sk/rastis/fotky/gita/9.jpg

lakoval som to niekedy v 1991-2, fotka je z roku 2009, ale tie praskliny som tam mal uz niekedy v 1996-7 - gitara mi zmrzla v skusobni. cize u mna stacilo 5-6 rokov na tu pavucinu. na tych Tvojich fotkach to je samozrjme okrem prasklin aj znacne domlatene, ale na to tiez netreba vela rokov, staci to vlacit so sebou na 2-3 turne a nijako to nesetrit. nitrolak vie "zrelicovatiet" prekvapivo lahko a rychlo  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #431 kedy: 03. Marec , 2015, 22:45:30 »

Stevo, Ty podla mna nakoniec podobnymi kupami a predajmi ako tu cez podobne gitary a trebars lampy davas, tak nasetris, ze si kupis origo 50s alebo 60s Strat. :)  Popiskujem si Bavím sa skvele  Je to frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #432 kedy: 04. Marec , 2015, 07:04:34 »

Ty si ako temna stranka mojej ženy , ked sa hadame a ona argumentuje internetom , ach Si píš!!! čo neni na webe alebo v katalogu nejestvuje . ,mi to tiež pripomina debatu o Harmony a nakomniec mali pravdu obaja ja že to bol japonec a Vy že nemala až taku cenu aj ked aj za taku cenu sa bežne stale predavaju

Stevo, ja to s tebou vzdavam. Mas tu uvedene vsetky argumenty proti. Tvoj jediny argument pre je nejaka hypoteza o nejakom prototype, ktory ma pomaly vsetko inac ako seriovka a este aj okopirovany nulak z Jolany. Budujes si vzdusne zamky.  Popiskujem si
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #433 kedy: 04. Marec , 2015, 07:57:24 »

za pokus by stálo napísať priamo do firmy nejaký mail a poslať fotky - komplet - detailne nafotené a uvidíš. Kto je povolanejší rozsúdiť túto debatu raz a navždy?

Mail si daj napísať niekomu, aby to vyznelo seriózne, lebo sa na teba vyse*ú. Myslím, že by sa ti mohli ozvať.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #434 kedy: 04. Marec , 2015, 08:00:36 »

za pokus by stálo napísať priamo do firmy nejaký mail a poslať fotky - komplet - detailne nafotené a uvidíš. Kto je povolanejší rozsúdiť túto debatu raz a navždy?

Mail si daj napísať niekomu, aby to vyznelo seriózne, lebo sa na teba vyse*ú. Myslím, že by sa ti mohli ozvať.

Ja by som ti taky mail Stevo v pohode prelozil do anglictiny.  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.