Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 12:17:05
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122780 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 04. Marec , 2011, 20:19:38 »

starý japonci v strednej kvalite menej známych firiem /washburn , vestone .........../ gitary ktoré su lepšie ako väčšina nových predavajucich sa v cenovej relacii 500e
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #76 kedy: 04. Marec , 2011, 20:27:50 »

Tym myslis taketo skvosty ?

http://hudba.bazos.sk/inzerat/6358165/Washburn.php
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #77 kedy: 04. Marec , 2011, 20:35:10 »

Ja som už normálne myslel, že to okolo "harmony strkej" skončilo.... Stevino, prečo za každú cenu niekoho znásilňuješ svojimi názormi. Veď keď tie pádla sú dobré, tak hraj a teš sa z nich. A nič viac, prosím....
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #78 kedy: 04. Marec , 2011, 20:40:43 »

washburn bola dakedy dosť vážená firma
« Posledná zmena: 04. Marec , 2011, 20:41:42 od pelko » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 04. Marec , 2011, 20:46:56 »

ja nechápem su to gitary členov tema a napísal som o svojich gitarách ja neviem čo ma furt dakto proti Harmony a proti cene za čo predávam , je to moja gitara a moja vec , na porovnanie som dal ukážky že hra adekvatne jednoznačne dobrému nástroju , tak neviem prečo sa do mna niekto furt naváža
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #80 kedy: 04. Marec , 2011, 20:48:56 »

hej a washburn bol dakedy dosť vážena usa firma a vyrábala aj v japonsku a teraz su tiež nove washburny obvykle o ničom /aj ked neviem možno ešte  vyrábaju aj v usa a dobre kusy/
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 04. Marec , 2011, 20:54:29 »

na porovnanie som dal ukážky že hra adekvatne jednoznačne dobrému nástroju

... ved k tomu sa ti tu už každy vyjadril...napisal to ironicky a ty si to nepochopil a este si aj podakoval  facepalm

mna je ta uprimne luto.. ale ako toto važne myslim  Smútim
« Posledná zmena: 04. Marec , 2011, 20:55:27 od Duger » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 04. Marec , 2011, 21:24:36 »

sa staraj o seba Duger mna nemusíš lutovat ja sa mam dobre . Bacha na vec kamo!
jasne ste tu všeci spolok anti Harmony ale aj tak je to fajn nástroj
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 04. Marec , 2011, 21:54:03 »

sa staraj o seba Duger mna nemusíš lutovat ja sa mam dobre . Bacha na vec kamo!
jasne ste tu všeci spolok anti Harmony ale aj tak je to fajn nástroj

A toto je fajn spevák. Máš pravdu... Všetko záleží od uhlu pohľadu.:-)

Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #84 kedy: 04. Marec , 2011, 21:58:34 »

sa staraj o seba Duger mna nemusíš lutovat ja sa mam dobre . Bacha na vec kamo!
jasne ste tu všeci spolok anti Harmony ale aj tak je to fajn nástroj

ale ja ta aj tak lutujem, a uprimne, a jasne že je su fajn nastroj ved je tvoj :) u teba by aj behringer-ka nadobudla vlastnosti gibsonu :) a potom by si tu hodil ukážky že hra adekvatne jednoznačne dobrému nástroju .. inač aspon jedno pozitivum maju tie nahravky.. podna nich nesi kkt .. tvoje slova
 "kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie" u teba to skutočne neni technicke taže aspon kkt... tedaaaa aspon podla tvojej uvahy , neviem čo si myslia ostatny.. ale to ti može byť ukradnute... maš super nastroj
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 04. Marec , 2011, 22:30:00 »

Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 05. Marec , 2011, 15:10:20 »

hm išlo mi oto aby niekto porovnal zvuk obidvoch nastrojou zatial to spravil len jeden ostatný píšu statočne odveci
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 05. Marec , 2011, 15:45:03 »

hm išlo mi oto aby niekto porovnal zvuk obidvoch nastrojou zatial to spravil len jeden ostatný píšu statočne odveci

Tie ukážky nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Vieš o tom? To bude asi dôvod, že to nikto nehodnotí. Nie je vlastne ani čo...:-)

Ja mám päť gitár. Mám ich tu na fóre aj odfotené a zdá sa mi, že aj okomentované. Sú to obyčajné gitary a preto ani neočakávam, že mi bude niekto vypisovať, aké sú skvelé. Aj ukážku mojej muziky som sem dal a reakcie boli. ALE ANI BY MI NENAPADLO PRESVIEDČAŤ NIEKOHO, ŽE TIE GITARY SÚ SKVELÉ. Rovnako si to nedovolím tvrdiť o svojej muzike a už vôbec o jej výnimočnosti nebudem nikoho presviedčať. Ja som s mojimi gitarami spokojný a s muzikou tiež. Muzika sa páči mojim dcéram a partnerke. A to mi stačí.

Pišta... Rád by som si tu čítal o nových a podnetných veciach a problémoch. Namiesto toho tu každý deň nájdem niečo od Teba a o Tebe. Nemáš ani výnimočné gitary a nie si ani výnimočný muzikant. Presne tak, ako JA a veľa ďalších tu na fóre. Preto už by si mohol prestať tlačiť kaleráby a zaberať tu miesto svojimi písmenkami. Keď sa niekomu bude od teba niečo páčiť, tak Ti určite napíše. Buď trpezlivý.:-)   
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #88 kedy: 05. Marec , 2011, 15:49:41 »

Tie ukážky nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Vieš o tom? To bude asi dôvod, že to nikto nehodnotí. Nie je vlastne ani čo...:-)

Ja mám päť gitár. Mám ich tu na fóre aj odfotené a zdá sa mi, že aj okomentované. Sú to obyčajné gitary a preto ani neočakávam, že mi bude niekto vypisovať, aké sú skvelé. Aj ukážku mojej muziky som sem dal a reakcie boli. ALE ANI BY MI NENAPADLO PRESVIEDČAŤ NIEKOHO, ŽE TIE GITARY SÚ SKVELÉ. Rovnako si to nedovolím tvrdiť o svojej muzike a už vôbec o jej výnimočnosti nebudem nikoho presviedčať. Ja som s mojimi gitarami spokojný a s muzikou tiež. Muzika sa páči mojim dcéram a partnerke. A to mi stačí.

Pišta... Rád by som si tu čítal o nových a podnetných veciach a problémoch. Namiesto toho tu každý deň nájdem niečo od Teba a o Tebe. Nemáš ani výnimočné gitary a nie si ani výnimočný muzikant. Presne tak, ako JA a veľa ďalších tu na fóre. Preto už by si mohol prestať tlačiť kaleráby a zaberať tu miesto svojimi písmenkami. Keď sa niekomu bude od teba niečo páčiť, tak Ti určite napíše. Buď trpezlivý.:-)   

+1 
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #89 kedy: 05. Marec , 2011, 15:53:13 »

a či ja za to možem že mi furt niekto vypisuje  k mojej teme Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.