Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 12:15:52
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122774 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #90 kedy: 05. Marec , 2011, 18:13:22 »

Preco sa uz konecne nepriznas ze sa toho chces zbavit aby si si konecne kupil poriadnu gitaru??  Je to frajer
Ale aj tak taky benson strat by tu tvoju strku prevalcoval. Odporucam kupit, konecne budes spokojny.  Na zdravie!

http://www.flickr.com/photos/30963492@N06/2899991558/
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 06. Marec , 2011, 00:05:34 »

mohol som ju vymeniť za 5W celolampu plus bednu  s G12celestion a dve krabičky /marshal a boss/ , druha ponuka bola za starú semi akustik bassu + starý 8stupoví mix +bedna s 15palcom ale ani to sa mi nepozdávalo .
Ano od začiatku tohoto písania sa jej chcem zbaviť a od začiatku som to aj tvrdil že chcem len jeden nastroj /pearl export custom/ .
Viac menej toto forum ma dohnalo k tomu že si ju nechávam ako založnu lebo každý ktosi to klikol na nete ked som ju predával mu hodilo toto forum a vysral sa na to  - díki že ste mi sprznili nástroj teraz je na sk trhu na pár rokov nepredajný
Včera som u dal kamošovi čo má skončenú výrobu hudobných nástrojov aby na nu prerobil kufor a osadil floydrose a humbucker ku kobyle /ten istý čo je aj v Pearl/ a potom porovnám zvuky keď tam budu tie iste snímače
A furt rozmýšľam či mi toto forum do života niečo dalo alebo vzalo
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #92 kedy: 06. Marec , 2011, 00:11:02 »


A furt rozmýšľam či mi toto forum do života niečo dalo alebo vzalo
http://community.mentalhelp.net/

toto je vyborne forum, osobne moje najoblubenejsie. skus ho, urcite ti da viac jak metalisti.sk a hlavne si z teba nikto nebude robit prdel
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 06. Marec , 2011, 00:19:19 »

http://community.mentalhelp.net/

toto je vyborne forum, osobne moje najoblubenejsie. skus ho, urcite ti da viac jak metalisti.sk a hlavne si z teba nikto nebude robit prdel

tam možno budeš admin :D

Citácia
Včera som u dal kamošovi čo má skončenú výrobu hudobných nástrojov aby na nu prerobil kufor a osadil floydrose a humbucker ku kobyle

potom hod fotky..chcem vidieť jak to bude vyzerať z floydom
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #94 kedy: 06. Marec , 2011, 00:30:10 »


Viac menej toto forum ma dohnalo k tomu že si ju nechávam ako založnu lebo každý ktosi to klikol na nete ked som ju predával mu hodilo toto forum a vysral sa na to  - díki že ste mi sprznili nástroj teraz je na sk trhu na pár rokov nepredajný


Buď rád, aspoň na teba potencionálny kupca nenadával, že si mu predal papundekel, a kúpil si namiesto toho akú-takú normálnu gitaru...čím si vlastne zachránil nejakého gitaristu od možného znechutenia :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #95 kedy: 06. Marec , 2011, 00:31:47 »

tam možno budeš admin :D


tak som to nemyslel, aj ked na jednej strane to mohlo vyzniet hnusne odo mna, na druhej to myslim celkom vazne a skus si precitat napr. tuto temu

http://community.mentalhelp.net/showthread.php?t=2490&highlight=internet
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #96 kedy: 06. Marec , 2011, 00:36:27 »

uz na neho nereagujte len mu zase prilievate olej do ohna az je to uz trapne.(Možno sa taká narodila. Možno je to Maybelline Bavím sa skvele  Bavím sa skvele)
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #97 kedy: 06. Marec , 2011, 00:42:07 »

uz na neho nereagujte len mu zase prilievate olej do ohna az je to uz trapne.(Možno sa taká narodila. Možno je to Maybelline Bavím sa skvele  Bavím sa skvele)
nic neprilievam, toto myslim 100% uprimne, ked stevo fakt nevies po anglicky tak si to hod do google translatoru, kazdopadne uz sa nesnaz nikoho o nicom presviedcat lebo ti to akurat ublizuje
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #98 kedy: 06. Marec , 2011, 09:18:50 »

díki že ste mi sprznili nástroj teraz je na sk trhu na pár rokov nepredajný
vsak to daj na ebay, ked je taka super a ziadana, tak sa vydrazi aj za viac jak 700Euro
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #99 kedy: 06. Marec , 2011, 09:42:02 »

A furt rozmýšľam či mi toto forum do života niečo dalo alebo vzalo

Tak si to trapenie ulahci a jednoducho sa na toto forum vys*r a budes mat pokoj  Žmurk

Vidis, ze ta tu ma 80% ludi za dusevne choreho (vratane mna) tak sa proste sa vykasli na tychto ludi so svojou gitarou si tu narobil uz dost rozruchu aj tak Ti nikdy nikto za nu neda tolko penazi ani nepovie, ze je super tak to proste bud prekusni a zacni riesit nieco ine, alebo nereaguj a budes mat dusevny pokoj navzdy.
Hlavne uz prestan presviedcat a stazovat sa. Si otravnejsi ako jehovisti.
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #100 kedy: 06. Marec , 2011, 10:45:35 »

ale nie nech tu pekne ostane..  nikoho nebudeme vyhanat, kazdy ma pravo prispievat aj ked je semiretardovany a nedokaze viest konverzaciu v style otazka - odpoved.. protiotazka - protiodpoved ale melie si furt 4 frazy  :)
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 06. Marec , 2011, 10:48:29 »

vy všetci ste otravný a každý čo tu písal narážky na moju psychiku to nema v hlave v poriadku , ta gitara ma cenu 400 a keby sa predala aj za 700 nikto tu by nepriznal farbu lebo je proste obmedzený ,ma prekvapuje že takýto dogmatici chcu robit /robia / umenie a vlastne ani sa nečudujem lebo potom to tak teraz v umení aj vyzerá /na plač/
na eby to neviem dat , lebo neviem po anj a neviem ako to tam chodí /som snad preto psychicky narušený/ ,chcel som chcel som ju predať lebo potrebujem nejake veci dokupit na hranie /a nejde zrovna o ten prsten /, ludia od fachu by si mali pomáhat a nie leštiť si ego urážaním druhých  .
Zostávam na tomto fore koli cca trom normálnym ktorých som tu spoznal /aj preto Vám to neuľahčím a furt dačo napíšem - sloboda slova ni /
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #102 kedy: 06. Marec , 2011, 11:01:02 »

Ked ju predas za 700 a dolozis doklad o kupcovej dusevnej pricetnosti, zozerem svoju katalogovu ibanez a este si aj prsty budem oblizovat Huh! Huh!  Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #103 kedy: 06. Marec , 2011, 11:13:50 »



Here we go again ...
« Posledná zmena: 06. Marec , 2011, 11:41:44 od ice:breaker » Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #104 kedy: 06. Marec , 2011, 11:14:55 »

dolozis doklad o kupcovej dusevnej pricetnosti

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.