Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 10:33:37
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122718 krát)
0 užívateľov a 35 Hostí prehliada túto tému.
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #120 kedy: 25. Marec , 2011, 12:40:58 »

no to su vysky na aparate :) a co to mas za aparat ze je to take ujacane?
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
stevino179
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 25. Marec , 2011, 12:44:17 »

aparat je carslbro stingray - mosfet- hra super /nemá chybu aspon podla mna/ korekcie funguju ako maju   , len ked mam na trojke hlasitosti už po mne kričí bicman aby som sa stíšil , proste by to chcelo orezat ešte pred vstupom do aparatu , zvažujem nejake eq compresor alebo snímače vymenit . Nemožem ani gain vytočit ani do polky a potom skreslený kanál nekreslí  ako by mohol
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #122 kedy: 25. Marec , 2011, 13:00:45 »

....máš to ujačané a laboruješ s krkovým snímačom Huh! Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #123 kedy: 25. Marec , 2011, 13:01:27 »

....máš to ujačané a laboruješ s krkovým snímačom Huh! Bavím sa skvele ....
Taky gitarovy Dr. House  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #124 kedy: 25. Marec , 2011, 13:19:35 »

garde Ty sa pozri do zrkadla a potom sa smej - isto bude na čom , prosím odpustite si hlašky a dajte rady díííík , ten símač som menil ešte pred kupou aparatu lebo som ho mal doma a bol lepší
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #125 kedy: 25. Marec , 2011, 13:25:40 »

aparat je carslbro stingray - mosfet- hra super /nemá chybu aspon podla mna/ korekcie funguju ako maju   , len ked mam na trojke hlasitosti už po mne kričí bicman aby som sa stíšil , proste by to chcelo orezat ešte pred vstupom do aparatu , zvažujem nejake eq compresor alebo snímače vymenit . Nemožem ani gain vytočit ani do polky a potom skreslený kanál nekreslí  ako by mohol

oukej a teraz skus po slovensky.

bicman na teba krici ze si nahlas, takze to chces orezat na vstupe aby to bolo tichsie? a co stym gainom?

to ked pridas gain a das mensiu hlasitost nestaci? teda predpokladam ze to ma gain a volume
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #126 kedy: 25. Marec , 2011, 13:30:00 »

si to stis a nastav korekcie
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #127 kedy: 25. Marec , 2011, 13:35:51 »

je uplna blbost orezavat nieco pred vstupom do aparatu pokial to neni ruzovy zahon po starej mame..  to tak nikto nikdy nerobil a vyslednu hlasitost to neznizi.. dokonca prave naopak, tym ze by sa zoslabil signal na vstupe bude to len onieco menej kreslit takze clovek bude mat realne dojeb ze to musi 'viac vybudit' a teda dat hlasnejsie..
ja by som navrhol bubenikovi aby sa naucil udierat poriadne do strun lebo co som pocul carlsbro bol to asi jediny aparat v style plexi co hral v ok hlasitosti a znel dobre :) su samozrejme aj vykonove brzdy ale neviem ci by sa to v pripade komba dalo nejak zapojit a mam pocit ze by to riesenie stalo viac nez pearl a hrmony dokopy.. cize asi 1300e
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #128 kedy: 25. Marec , 2011, 13:37:00 »

je uplna blbost orezavat nieco pred vstupom do aparatu pokial to neni ruzovy zahon po starej mame..  to tak nikto nikdy nerobil a vyslednu hlasitost to neznizi.. dokonca prave naopak, tym ze by sa zoslabil signal na vstupe bude to len onieco menej kreslit takze clovek bude mat realne dojeb ze to musi 'viac vybudit' a teda dat hlasnejsie..
ja by som navrhol bubenikovi aby sa naucil udierat poriadne do strun lebo co som pocul carlsbro bol to asi jediny aparat v style plexi co hral v ok hlasitosti a znel dobre :) su samozrejme aj vykonove brzdy ale neviem ci by sa to v pripade komba dalo nejak zapojit a mam pocit ze by to riesenie stalo viac nez pearl a hrmony dokopy.. cize asi 1300e

to si mu nemal povedat ze to nikto nikdy nerobil, lebo stevino ide rad proti prudu tak on to bude robit teraz uz len tak  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #129 kedy: 25. Marec , 2011, 13:39:41 »

Stevino, ak chceš väčšie skreslenie pri menšej hlasitosti a na aparáte to nejde, kúp si len nejakú nakopávaciu skresľovaciu krabičku.
Zbytočne budeš laborovať so snímačmi a poťákmi na vstupe.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #130 kedy: 25. Marec , 2011, 13:43:03 »

ak je to carslbro take ako si pamatam tak boss SD-1 alebo ibanez TS9 by mohli spravit divy a ako vravi Pitu stavy by bol dostatok aj na nizsej hlasitosti
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #131 kedy: 25. Marec , 2011, 13:48:17 »

ebo co som pocul carlsbro bol to asi jediny aparat v style plexi co hral v ok hlasitosti a znel dobre :)
nepisal stevko, ze ma nejaky carlsbro trandak?
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #132 kedy: 25. Marec , 2011, 13:59:35 »

Poslané: Dnes v 12:44:17
""aparat je carslbro stingray - mosfet- hra super ""
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #133 kedy: 25. Marec , 2011, 14:07:03 »

ak je to carslbro take ako si pamatam tak boss SD-1 alebo ibanez TS9 by mohli spravit divy a ako vravi Pitu stavy by bol dostatok aj na nizsej hlasitosti

stevino ma trandak carlsbro na styl jazz chorus... ja by som poradil len tolko, stiahnut vysky a basta... a neriesit zbytocnosti... Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #134 kedy: 25. Marec , 2011, 14:24:01 »

super dík za rady , si to ešte poštudujem a dam to nejak do kopy , hra to naozaj super a isto to budem musiet niečím dokrmit zvažujem boss turbo overdrive alebp sd 1 aleb  shredmaster , len ked vypečiem ten skreslený kanal ma to fakt zaujímaví zvuk taký rozbitý ako cez sito riadne suroví a oto asi prídem lebo ta hlasitost je fakt že fuuuu .PS: dakujem jednemu super členovi tohoto fora ktorí mi ten aparat predal za priatelsku cenu  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.