Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 08:27:45
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122597 krát)
0 užívateľov a 24 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #135 kedy: 25. Marec , 2011, 14:27:29 »

tak potom nevidim problem ze preco sa to neda dat tichsie a s dostatocnou stavou, vacsinou trandaky netreba nijak budit a maju prave opacny problem nez lampace, ze potichu hraju ok s vyskami proklete nizko a nahlas napicu..
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #136 kedy: 25. Marec , 2011, 14:38:10 »

garde Ty sa pozri do zrkadla a potom sa smej - isto bude na čom , prosím odpustite si hlašky a dajte rady díííík , ten símač som menil ešte pred kupou aparatu lebo som ho mal doma a bol lepší

....ja sa pozerám každý deň aj viac krát do zrkadla a obyčajne mi stačí ak stiahnem tone na gitare z 10/10 tak na 4/10....ale občas stačí aj na 6/10....

super dík za rady , si to ešte poštudujem a dam to nejak do kopy , hra to naozaj super a isto to budem musiet niečím dokrmit zvažujem boss turbo overdrive alebp sd 1 aleb  shredmaster , len ked vypečiem ten skreslený kanal ma to fakt zaujímaví zvuk taký rozbitý ako cez sito riadne suroví a oto asi prídem lebo ta hlasitost je fakt že fuuuu .PS: dakujem jednemu super členovi tohoto fora ktorí mi ten aparat predal za priatelsku cenu  Zdravíčko

....takže Ti to sype poriadne štrky na miesto pieskov Huh! ....

....števino....častokrát s príchodom nového aparátu treba zabudnúť na nastavenia starých aparátov a zbaviť sa starých zlozvykov ako tone na 10/10 a výšky úplne vpravo....a prejsť si na ampe celý rozsah nastavenia poťákov....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #137 kedy: 25. Marec , 2011, 15:37:25 »

zas som sa niečo naučil vďaka , každodennosť hlasitosť som cez pol ešte nemal , a má to tri potáky na gain - Huh! , budem musieť skušat s tým dačo a zohnat niečo na dokrmenie , pekný víkend chlapi
fakt to bol ako blesk z jasneho neba /vlastne s tohoto fora/ a ten aparát je výborný
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #138 kedy: 27. Marec , 2011, 12:13:56 »

posielam foto ako pikošku gitary ktorú si vyrobil moj terajší bicman , telo a krk  žíhaný javor , hmatník - POZOR - buk - upozorňujem pozriet tie značky si vyrezal nožíkom - velmi pekná práca - normálne to hra - chlapec s dediny nemal prachy na poriadne snímače a kobylu /to je asi jediná chyba/, hmatník je vlepovaný naozaj som čučal sa s tým páral hádam aj rok , a teraz si chce spraviť ďalšiu z jedného kusu ORECHA - to bude rarita to som zvedaví , ach Tý dedinčania trpezliví pracovitý precízny
PS : Garde tu druhu hlášku beriem da sa laborovať s potakmi ale ako som písal potaky mi zle zaberajú a tak som chcel radu a j v tomto zmysle či a za čo ich vymeniť - dík


* P3260553.JPG (886.5 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 391 krát.)

* P3260557.JPG (873.08 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 396 krát.)

* P3260559.JPG (866.37 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 411 krát.)
Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #139 kedy: 27. Marec , 2011, 12:23:58 »

telo vyzera ako customized mockingbird od BC Rich :)
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #140 kedy: 27. Marec , 2011, 12:25:32 »

Keby nacelnik Sediaci Byk pocuval metal, urcite by mal takuto gitaru  :)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #141 kedy: 27. Marec , 2011, 12:31:25 »

chlapy vážne to pekne hra ma tak nejake šemitne snímače ale už na sucho hrá pekne /poctive drevo - z dvoch kusov/ , precízna práca , chlap sa v dreve vyzná vyštudoval pracu s drevom . Myslím že keby tam buchol nejake dimarzio a poriadnu kobylu - hotoví nástroj . Ma to hrubší krk /podla seba si spravil do ruky abymu padol/ ale pekne sedí - dpbre vyvážená .Chlap je metlák /ale už ho pomaly prerábam/ tak asi hej
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #142 kedy: 27. Marec , 2011, 13:00:27 »

poprosim zvukove ukazky na cisty a skresleny zvuk  Popiskujem si
Zaznamenané

Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #143 kedy: 27. Marec , 2011, 13:33:58 »

, hmatník - POZOR - buk -
pareny buk ako hmatnik sa daval na niektore Jolany
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #144 kedy: 27. Marec , 2011, 13:59:04 »

Mne sa páči tá vychytávka na brnkátko  Bavím sa skvele a šte tá žiletka na hmatníku...ppc  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #145 kedy: 27. Marec , 2011, 16:03:16 »

Asi na števinovu radu sa najprv učí na piatich strunách a potom keď ich zvládne, tak si dokúpi šiestu  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #146 kedy: 27. Marec , 2011, 16:23:25 »

ako som písal je to jednoduchý šikovný ale chudobný chlapec z dediny /a to naozaj (, ale pracu ma krásnu (škoda že som nedal fotku od zadu zlepil to na výbornu/ teraz robí s hrušky rukoviatka na oktacku a neskutočnu pracu ma všetko pekne brúsny papier pilník a nožík . Keby sa s tým mal takto jebkat nejaký profesionálny výrobca gitár tak by si inak zapýtal . No možem ju žiknut od neho mam nejake stare struny nahodím to a spravím ukážky  . A ozaj nieje to buk ale dub na hmatniku /sory to som poplietol/ , s tou žiletkou to chcel spravit tak že tam da skutočnu žiletku to by už bolo fakt ppči
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #147 kedy: 27. Marec , 2011, 16:31:58 »

..Števo ak je to tak, tak mu darujem pás singlov snímačov, mám aj telecaster kobylkový snímač, nejaký pickguard a ladiace kolíky..lámal ma na cene o pár centov každý, takto bude mať chalan aspoň radosť..spýtaj sa ho, či by ho to zaujímalo....
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #148 kedy: 27. Marec , 2011, 16:33:21 »

Asi na števinovu radu sa najprv učí na piatich strunách a potom keď ich zvládne, tak si dokúpi šiestu  Na zdravie!
ha ha ha a spravny gitarista by mal začať na jednej... až ked ju zvladne tak potom dve ....a tak dalej
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #149 kedy: 27. Marec , 2011, 16:47:09 »

Uf Rob ma neustale prekvapuješ svojim dobrom . hm mmm isto sa poteší všetkemu ale ked už dáš material nech s toho niečo máš - napr daš hardvare a snimače na jednu gitaru /čo maš na vyše/ a on TI za par šupou spraví jedinečný nástroj napr z čerešene , orecha ... , napr . ..... , vieš to je najlachšie zobrat niečo isto by sa mu to hodilo - ked pojdeš okolo príd máme skušobnu u neho v starom dome na dedine poobzeráš ak mu dačo hodíš ak sa TI zapáči ...  ale každopádne tato gitara keby sa dala na poriadne snímače bola by to šupa zaujímavá ....... a to je zaujímave že ten výrobca prešiel na bicie a hra uplne inak lebo počuva gitaru a rozumie jej len technika ešte chýba
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.