Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 05:11:02
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122471 krát)
0 užívateľov a 32 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #180 kedy: 29. Marec , 2011, 13:02:53 »

Styri došlo mi to , snad už večer na tom popracujem su to fajn bicie chcel by som k tomu niečo skomponovať /teda to musím trocha napočuvať/a to bude trocha trvať ale ten podmaz stojí za to . Inak Misovi som poslal dalšiu verziu tej skladby ale tentokrát som to nahral na skreslení , aj by som to sem zakvačil  ale je to velke pošlem Ti to večer na mail
ps : však ja nič v zlom nenadavajme si neurážajme sa a svet bude hned krajší , nejede mi tu o konflikty ja som rad že sa ludia venuju hudbe a že ma každý na to svoj názor , a že si tu radíme pomáhame atak  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #181 kedy: 29. Marec , 2011, 13:05:59 »

Kilo ja nemam rad v umení pravidlá - slovo musí mi v tomto zmysle nič nehovorí .... a just to spravím po svojom . pravidlami sa riadim v prácy hudba je úlet
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #182 kedy: 29. Marec , 2011, 13:09:23 »

Kilo ja nemam rad v umení pravidlá - slovo musí mi v tomto zmysle nič nehovorí .... a just to spravím po svojom . pravidlami sa riadim v prácy hudba je úlet

hlavne ze tu prezentujes ze basa musi mat vylozene 4 struny
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #183 kedy: 29. Marec , 2011, 13:14:50 »

hm basa je basa , ked začneš na nej  laborovat s počtom strun a s skreslením už ideš do oblasti gitary , basa ma bit podla mna čistá neskreslena pekne brumkava prdkavá a v rozsahu ako bola vymislená  - aby mohla doplnit gitaru a dat tomu hlbku a smer . proste akoto je tak to nemá chybu - ako sa hovorí na dalekom východe - nehas čo nehorí
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #184 kedy: 29. Marec , 2011, 13:16:18 »

 ?§!. ?§!. ?§!.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #185 kedy: 29. Marec , 2011, 13:20:18 »

hm basa je basa , ked začneš na nej  laborovat s počtom strun a s skreslením už ideš do oblasti gitary , basa ma bit podla mna čistá neskreslena pekne brumkava prdkavá a v rozsahu ako bola vymislená  - aby mohla doplnit gitaru a dat tomu hlbku a smer . proste akoto je tak to nemá chybu - ako sa hovorí na dalekom východe - nehas čo nehorí

seres si do huby jedna radost, ale vidim ze si ako rytmus a nevadi ti to  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #186 kedy: 29. Marec , 2011, 13:22:20 »

ja len niesom dogmatik , v niečom si myslím to a v niečom ono , a ked ma niekto presvečí zmením názor - lebo inteligencia je schopnost prisposobit sa novým okolnostiam
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #187 kedy: 29. Marec , 2011, 13:25:26 »

ja len niesom dogmatik , v niečom si myslím to a v niečom ono , a ked ma niekto presvečí zmením názor - lebo inteligencia je schopnost prisposobit sa novým okolnostiam

a niekedy si myslis aj v jednom jedno a v tom istom zaroven nieco ine... cize si protirecis a myslis si naraz dve protichodne a vylucujuce veci, sorry ale podla toho co pises by som sa inteligenciou neohanal...
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #188 kedy: 29. Marec , 2011, 14:50:58 »

a niekedy si myslis aj v jednom jedno a v tom istom zaroven nieco ine... cize si protirecis a myslis si naraz dve protichodne a vylucujuce veci, sorry ale podla toho co pises by som sa inteligenciou neohanal...
mozno ma nieco ako dual boot co my beziaci na jedinom systeme nikdy nepochopime  Bavím sa skvele
alebo si neustalym protirecenim cibri argumentaciu. az faza protirecenia skonci, pozabija nas argumentami jak gulometom  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #189 kedy: 29. Marec , 2011, 14:59:16 »

mozno ma nieco ako dual boot co my beziaci na jedinom systeme nikdy nepochopime  Bavím sa skvele
alebo si neustalym protirecenim cibri argumentaciu. az faza protirecenia skonci, pozabija nas argumentami jak gulometom  Som frajer

 Bavím sa skvele zaujimava teoria...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #190 kedy: 29. Marec , 2011, 15:02:54 »

to bolo raz jedno hnutie v starovekom grecku volali sa kynici /stoho vzniklo teraz už hanlive cynik / - a tý neuznavali nič len cnosti , a velmi ich bavilo vyvracat všeobecne uznavane fakty , neuznavali umenie hudbu  proste nič len cnosti ..... bol príbeh otom ako král prišiel k jednemu  a pýta sa ho čo chce že mu všetko dá  , a on mu na to -  chcem aby si ustupil tieniš mi svetlo  Bavím sa skvele             veru veru cnosti nadovšetko
raz bolo v BB podobne hnutie volali sa DAV /deti atomoveho veku / a Tý práve tvrdili presný opak toho čo sa bežne tvrdilo  a bavili sa na tom ako to argumentami vyvracali a tým miatli spoločnost , a vlastne podporovali rozvoj - lebo jedine dobrí  hnoj zúrodní zem natolko že nachová miliony ludí  Zdravíčko
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #191 kedy: 29. Marec , 2011, 15:05:33 »

Niečo ako tento chlapík?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #192 kedy: 29. Marec , 2011, 15:07:55 »

uz vidim ako 5 ludi co nema co s volnym casom v banskej bystrici matie nejaku spolocnost.. mozno tak v krcme 6tej cenovej skupiny v piatok po praci  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #193 kedy: 29. Marec , 2011, 15:11:28 »

to bolo raz jedno hnutie v starovekom grecku volali sa kynici /stoho vzniklo teraz už hanlive cynik / - a tý neuznavali nič len cnosti , a velmi ich bavilo vyvracat všeobecne uznavane fakty , neuznavali umenie hudbu  proste nič len cnosti ..... bol príbeh otom ako král prišiel k jednemu  a pýta sa ho čo chce že mu všetko dá  , a on mu na to -  chcem aby si ustupil tieniš mi svetlo  Bavím sa skvele             veru veru cnosti nadovšetko
raz bolo v BB podobne hnutie volali sa DAV /deti atomoveho veku / a Tý práve tvrdili presný opak toho čo sa bežne tvrdilo  a bavili sa na tom ako to argumentami vyvracali a tým miatli spoločnost , a vlastne podporovali rozvoj - lebo jedine dobrí  hnoj zúrodní zem natolko že nachová miliony ludí  Zdravíčko

mas pravdu, aj mentalne postihnuti maju v nasej spolocnosti miesto  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #194 kedy: 29. Marec , 2011, 15:16:31 »

cubo ak Ty si normalny tak ma teší že ja nie -  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 23 otázok.