Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 05:13:08
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122490 krát)
0 užívateľov a 39 Hostí prehliada túto tému.
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #195 kedy: 29. Marec , 2011, 15:20:22 »

cubo ak Ty si normalny tak ma teší že ja nie -  Na zdravie!
  Nechajte ma vydýchaťBavím sa skvele
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
yeah
Hosť
« Odpoveď #196 kedy: 29. Marec , 2011, 15:23:47 »

cubo ak Ty si normalny tak ma teší že ja nie -  Na zdravie!
Ty mi pripominas jedneho rusa z moskvy co u mna byval chvilu, ten mi tiez vysvetloval aky je cely svet relativny a ze veci ktore si myslime, ze su ake su mozu byt v skutocnosti uplne ine, ako priklad uviedol ( Si píš!!!) ze slnko volame slnko lebo sme sa tak dohodli a ze keby sme sa dohodli inak tak by to mohlo znamenat trava... a tak donekonecna. Citil sa ako velky myslitel a volnomyslienkar co ide proti prudu. To bol len jeden priklad z mnohych.

Po polroku po navrate domov (bol to na stazi kratkej) mi napisal mail, ze mi to nechcel hovorit aby som sa neobaval, ale ze doma sa dlhodobo lieci, ma nejaku psychicku poruchu a je v pohode len par mesiacov v roku.

Nechces Stevino na neho kontakt? Mozno by ste si dobre pokecali  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #197 kedy: 29. Marec , 2011, 15:26:05 »

skor na lekara co ho lieci lebo aj par mesiacov v roku je lepsie nez cely rok  Zdravíčko
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #198 kedy: 29. Marec , 2011, 15:28:57 »

Pablo však je to Tvoj kamarat asi vie prečo si Ta vybral  Žmurk , koalko nevrtaj - Ty si taký ripák - unás mali skinhedi takeho čo chodil rípat a potom zduchol ked išlo do tvrdeho
už som otom písal ten kto sa pozrie iným smerom može vidiet to čo chcu vidiet Tý čo si vidie tak 5cm pred nos  Zdravíčko
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #199 kedy: 29. Marec , 2011, 15:34:16 »

preco sa toto periodicky vracia?
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #200 kedy: 29. Marec , 2011, 15:35:35 »

preco sa toto periodicky vracia?


Lebo zivot mas kolobeh casto nahodnych udalosti.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #201 kedy: 29. Marec , 2011, 15:37:10 »

a potom sa netreba cudovat, ze niektori uzivatelia vybuchnu, proste to sa neda citat. podla mna to je internetovy atentatnik  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #202 kedy: 29. Marec , 2011, 15:45:01 »

ja len niesom dogmatik , v niečom si myslím to a v niečom ono , a ked ma niekto presvečí zmením názor - lebo inteligencia je schopnost prisposobit sa novým okolnostiam

....a toto je čo Huh! ....a ešte ktomu vyslovené subjektívna....

hm basa je basa , ked začneš na nej  laborovat s počtom strun a s skreslením už ideš do oblasti gitary , basa ma bit podla mna čistá neskreslena pekne brumkava prdkavá a v rozsahu ako bola vymislená  - aby mohla doplnit gitaru a dat tomu hlbku a smer . proste akoto je tak to nemá chybu - ako sa hovorí na dalekom východe - nehas čo nehorí

....ani nevieš čo niektoré slová znamenajú....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #203 kedy: 29. Marec , 2011, 16:03:03 »

cubo ak Ty si normalny tak ma teší že ja nie -  Na zdravie!

ja niesom normalny ani nahodou, netajim sa tym ze som schizofrenik Bavím sa skvele takze potom si asi normalny ty, je mi to luto  ha ha ha
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #204 kedy: 29. Marec , 2011, 16:12:25 »

garde Ty si do mna zalubený , normalne Ta vidím ako si prezeráš moje písanie a hladaš do čoho by si zabrdol , nie si Ty niekde tu z juhu bratm hodime stretko rozbijeme sa na blato a bude všetko ok  Na zdravie! , a odkial Ty vieš či viem alebo nie čo niektore slova znamenaju - to by ma fakt zaujímalo
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #205 kedy: 29. Marec , 2011, 16:16:52 »

Pablo však je to Tvoj kamarat asi vie prečo si Ta vybral  Žmurk , koalko nevrtaj - Ty si taký ripák - unás mali skinhedi takeho čo chodil rípat a potom zduchol ked išlo do tvrdeho
už som otom písal ten kto sa pozrie iným smerom može vidiet to čo chcu vidiet Tý čo si vidie tak 5cm pred nos  Zdravíčko
Kde som pisal, ze je to moj kamarat, proste na fakulte to nahodne pridelovali a nevedeli, ze je psychopat, inac by ho poslali priamo tam kde maju uz skusenosti s vychovavanim teba.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #206 kedy: 29. Marec , 2011, 16:21:22 »

Kde som pisal, ze je to moj kamarat, proste na fakulte to nahodne pridelovali a nevedeli, ze je psychopat, inac by ho poslali priamo tam kde maju uz skusenosti s vychovavanim teba.

pozor on bol asi psychotik, netreba si mylit s poruchou osobnosti (psychopatiou), ktora sa zial neda liecit ako mozme vidiet aj na tomto fore  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #207 kedy: 29. Marec , 2011, 16:25:34 »

pozor on bol asi psychotik, netreba si mylit s poruchou osobnosti (psychopatiou), ktora sa zial neda liecit ako mozme vidiet aj na tomto fore  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #208 kedy: 29. Marec , 2011, 16:37:54 »

Ah jaj zasa raz zlyháva systém, pokiaľ sa odstraňujú len dôsledky a príčina sa ponechá tak sa problém bude stále iba opakovať, ale tak máme pravidlá ktoré síce nie sú dobré, ale treba ich nasledovať.
Pokiaľ je niekto kokotko tak je kokotko a to nevyliečiš to tu bude vždy len kumulovať reakcie ktoré nie sú v pohode, ale proste občas sa to nedá obstáť bez toho, aby si povedal, že je ten človek kokotko, myslím, že tu vytáča veľkú väčšinu ľudí, akurát niekto to vie lepšie riešiť, ale myslím, že zatiaľ nikomu inému ten kokotko nenapísal nič také, do čoho fakt nič nie je a mnohí z nás by reagovali rovnako. Zdravíčko
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #209 kedy: 29. Marec , 2011, 16:51:15 »

Je to len vasa hlupost ze nanho reagujete, ti ktori nanho reagujete a mate z neho nervy. Keby ste ho ignorovali uz davno mate od tohto teatra pokoj  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.