Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 22:42:11
Strán: 1 ... 29 30 [31] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 117634 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #450 kedy: 04. Marec , 2015, 10:21:19 »

Tak Blavaci, teraz sa predvedte!  Popiskujem si :)

Na tomto koncerte by podla mna bola slusna ucast minimalne z fora a znamych clenov fora.  Zdravíčko

to mu teda moc nedoprajes :-D
clenovia fora = 7 ludi, (lebo zbytok si bude doma gitary lakovat), znamy clenov fora, nech rovnako 7 ze frajerky system. No. ked bude vstupne 20 e tak aj zisk bude :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #451 kedy: 04. Marec , 2015, 10:23:51 »

to mu teda moc nedoprajes :-D
clenovia fora = 7 ludi, (lebo zbytok si bude doma gitary lakovat), znamy clenov fora, nech rovnako 7 ze frajerky system. No. ked bude vstupne 20 e tak aj zisk bude :-D

Ved to je na maloklubove a krcmove kapely paradny uspech. :)

Podla mna inak z fora by si toto nenechalo ujst viac ludi a rovno sa to aj moze spojit s GPC pivom.  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #452 kedy: 04. Marec , 2015, 10:29:36 »

Stevo, ked sme zacinali v BA po kluboch, hrali sme cca 50 coverov a zadara, bolo to slusne spravene. Postupne prisli peniaze. neviem, ci Ti niekto zaplati za vase kompozicie, aby tam mal 10 ludi. Skor myslim ze nie a to teraz nie je ani kritika ani nic podobne, len holy fakt.  Skus Bansku Stiavnicu, je tam par podnikov, hral som tam s jendou funky kapelou, da sa dohodnut, je to male, a pretrpia vas tam a ked budete dobri, aj vas zavolaju neskor a zaplatia.
« Posledná zmena: 04. Marec , 2015, 10:34:01 od RobG » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #453 kedy: 04. Marec , 2015, 10:32:07 »

U Ocka by to bolo v klude realne.  :)
« Posledná zmena: 04. Marec , 2015, 10:33:08 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #454 kedy: 04. Marec , 2015, 10:46:18 »

drzim palce..ale presne ako pises, ucty treba platit a ked budes cestovat niekde viac ako 100km a sponzorovat si to sam, dlho to nevydrzi..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #455 kedy: 04. Marec , 2015, 15:36:10 »

U Ocka by to bolo v klude realne.  :)

nebolo, aj oni maju kalkulacku  Žmurk
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #456 kedy: 04. Marec , 2015, 15:45:34 »

V TT, HC, PN okrese ani nepoznám podnik čo by Vás zobral s vlastnou produkciou za cesták. Skôr skús festivaly. My sme hrávali za kilo na festoch.
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #457 kedy: 04. Marec , 2015, 16:11:54 »

treba sa spojiť s kapelou čo koncertuje a má vybavený koncert na DK Lúky , tam si možete zahrať a je tam PA , aj ludia ako -tak prídu , je tam bufet , tam sa može každý najebať , teda kto chce , no a cestovné ti tuším zaplatia z nejakého kultúrneho fondu , štátneho , takže skús tam brnknúť Števino , možno motyka vystrelí , ale tam to tak funguje  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #458 kedy: 04. Marec , 2015, 16:12:52 »

stevo...prepac..zase trochu tapas..hral som v x kluboch napr. v Rakusku.Vies ako to funguje ? Majitel Ti dopredu preda listky, ktore Ty musis predat svojim kamosom, alebo si ich nechat a zasponzorovat si svoje hranie...podobne to bolo v nemecku. Su vynimky, ale teraz a neuraz sa..este cvicte a uvidite ako to pojde. Napr. v Blave by vas s tym Ivan do Mlyna nepustil, ani Lubo do Bastionu, cize moooozno Hlava XXII samozrejme zadarmo a niekedy v tyzdni...vonku ju kvanta vybornych kapiel a muzikantov, co nemaju kde hrat. Hral som turne v Srbsku a odpadol som z revival kapiel tam a tie hrali za par supiek a pivo... Na zdravie!



« Posledná zmena: 04. Marec , 2015, 16:27:13 od RobG » Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #459 kedy: 04. Marec , 2015, 16:29:06 »

Tak ked nechce platit podnik tak za vstupne a kludne ideme do toho , ale potom nech sa nikto nečuduje že je vysoke vstupne, a hlavne to svečí otom že to čo sa bežne hrava nestojí za platenie , je mrte kapiel a malo poriadnych a všeci chcu hrat ,ludia nechcu chodit na koncerty lebo povedzem si na rovinu nieje velmi na čo ajj ked sa pomerne vela hra je to na jedno kopyto všetko ,
Ja to beriem tak že otukat sa na Slovensku a ked hrat a aj si zarobit tak vonka hranice už predsa nie su problém  , festaky hm to už asi nestíhame tento rok
NA slovensku a nakoniec všade robí vela reklama managment a ked chce poriadny obchodník niečo predat v prvom rade musí mat produkt ktorý ma cenu
Ale ide samozrejme hlavne o vlastnu tvorbu , nechcem skončit tak že sa budem hrat na hranie

praveze je to skor naopak, je tolko slusnych kapiel a akcii az su z toho ludia rozmaznani a nikam sa im nechce lebo nejaky fajn koncert je kazdu chvilku
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #460 kedy: 04. Marec , 2015, 16:31:19 »

...NA slovensku a nakoniec všade robí vela reklama managment a ked chce poriadny obchodník niečo predat v prvom rade musí mat produkt ktorý ma cenu...
Veď tá reklama...
Skúšali ste poslať nahrávku do demovnice rádia FM? (hranie v iných rádiách asi nehrozí). Tam keby ste sa chytili, tak je už náznak nejakej "slávy", čo priláka ľudí do klubu.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #461 kedy: 04. Marec , 2015, 16:51:27 »

najprimitivnejsie veci..hm..to je taka barlicka pre ludi co nevedia...zober si Horkyze Slize, roky hrali v krcme v Nitre zadara, genialne texty, vedeli hrat...je tu stale moznost, ze pridete s niecim originalnym a preda sa to ako parky...len s tou expanziou za hranice by som to zatial bral velmi opatrne  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #462 kedy: 04. Marec , 2015, 17:45:46 »

Ok, Stevo, vecer im napisem a prihodim fotky.

Napisal som im.

Uvidime, ci a kedy odpisu.  Na zdravie!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #463 kedy: 04. Marec , 2015, 18:47:23 »

Uz aj odpisali:

Hello,
 
I can assure you that is NOT an authentic BC Rich Guitar.

(preklad: Mozem Vas ubezpecit, ze to NIE JE autenticka gitara znacky BC Rich)
 
Best Regards,
 
Tim Keyes
Product Manager
BC Rich Guitars
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.