Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2017, 22:15:51
Strán: 1 ... 31 32 [33] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 50526 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
Príspevkov: 1837

« Odpoveď #480 kedy: 04. Marec , 2015, 16:31:19 »

...NA slovensku a nakoniec všade robí vela reklama managment a ked chce poriadny obchodník niečo predat v prvom rade musí mat produkt ktorý ma cenu...
Veď tá reklama...
Skúšali ste poslať nahrávku do demovnice rádia FM? (hranie v iných rádiách asi nehrozí). Tam keby ste sa chytili, tak je už náznak nejakej "slávy", čo priláka ľudí do klubu.
Zaznamenané
Stevino179
stály hosť
Príspevkov: 1058

« Odpoveď #481 kedy: 04. Marec , 2015, 16:45:56 »

Rob a koho zaujíma kvalitná kapela  Si píš!!!  , popravde ako píše Miro  Zdravíčko /kuknem dík/ , ludia sa chodia do podniku rozbit rozjebt na šrot vybit z hlavy tie sračky čo zažívaju cely den chcu na chvilu vypadnut vybliakat sa a zabudnut - a to nieje podmiene technicklou zručnostou - a teraz Rob neuraz sa  , čo mam skusenost najlepšie funguju najprimitívnejšie veci , ja sa nehram na extra muzikanta ani niesom ,
všetko je to otom ako sa na tom zabavia ludia a aku tržbu spravia , ja beriem že prve koncerty su za cestak ale ak kapela doklaže rozbehnut podnik že sa bavý a pije nabuduce so už može pýtat lôebo tomu krčmarovi zarobý - a to nieje ototm kto ako majitel podniku je kamarat alebo nie
Zaznamenané

Take neskore 60te roky garazove reznute aj punkom mi to pripomina, trosku west coast scenu tiez.
RobG
inventár podniku
Príspevkov: 3306

« Odpoveď #482 kedy: 04. Marec , 2015, 16:51:27 »

najprimitivnejsie veci..hm..to je taka barlicka pre ludi co nevedia...zober si Horkyze Slize, roky hrali v krcme v Nitre zadara, genialne texty, vedeli hrat...je tu stale moznost, ze pridete s niecim originalnym a preda sa to ako parky...len s tou expanziou za hranice by som to zatial bral velmi opatrne  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #483 kedy: 04. Marec , 2015, 17:03:54 »

Na zdravie! , ved jasne , ja si pametam že napríklad Detva mala niekedy niečo ako družbu s POlskom a chodili kapely s tade sem a naše tam , samozrejme to chce sponzora ale nieje to o extra prachoch , všetko je to otom ako sa budu bavit ludia a samozrejme nečakám žiadne zazraky ale ked sme sa nadreli už platit zo svoj za koncert nebudem , je to kus roboty každy z Vás vie naložit odviest vyložit zahrat zbalit a odviest bespečne domov
a čo sa týka toho že primitívna hudba , niekedy je paradoxne primitívna hudba velmi tažka na hranie a ak ma byt originalna je velmi tažka na komponovanie
Zaznamenané

Take neskore 60te roky garazove reznute aj punkom mi to pripomina, trosku west coast scenu tiez.
crespi
pravidelný návštevník
Príspevkov: 492

« Odpoveď #484 kedy: 04. Marec , 2015, 17:45:46 »

Ok, Stevo, vecer im napisem a prihodim fotky.

Napisal som im.

Uvidime, ci a kedy odpisu.  Na zdravie!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
Príspevkov: 492

« Odpoveď #485 kedy: 04. Marec , 2015, 18:47:23 »

Uz aj odpisali:

Hello,

I can assure you that is NOT an authentic BC Rich Guitar.

(preklad: Mozem Vas ubezpecit, ze to NIE JE autenticka gitara znacky BC Rich)

Best Regards,

Tim Keyes
Product Manager
BC Rich Guitars
Zaznamenané
Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #486 kedy: 04. Marec , 2015, 19:05:00 »

beriem nieje, otázkou naďalej zostava či je to dobra gitara
dik za čas čo si tom venoval crespi
ozaj a Zvukar Andrej dik za typ  Na zdravie!
« Posledná zmena: 04. Marec , 2015, 22:47:29 od Stevino179 » Zaznamenané

Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #487 kedy: 06. Máj , 2015, 11:30:48 »

takže zmontovana , nanovo opražcovana panom Herdom- teda to že ladí netreba ani diskutovat , ramiky od Yngvie , snimače od garde JBJ SD hraju krasne až na to že kobylkový ide asi iba jedna cievka ale najskor som to len zle zapojil asi ich dam zgeneralkovat , teda testoval som to len na krkovom a je to riadny jazzi sound žiadna píla žiadny metal a ked už tak pekne vydret pravou rukou , tie humbuckeri su fakt dost ostre skoro ako single ale to mi vyhovuje , po sediačky na hranie neskutočný konfort ten tvar je vysostne učelový po stojačky ale ak sa na to mam kukat ergonomicky sedi len ked je uplne dole a tam jej to naopzaj sedí vyvažena konfortna  len trocha nezvyk mat gitaru  dole
... je to good nastroj ale ak by mal niekto nejake fajne tele alebo stary strat s hrubym krkom alebo starčy trandačik nad 100W na vymenu možno by som sa dal ukecat

* dgycvbcvybb.jpg (1728.51 KB, 2592x1456 - prehliadnuté 418 krát.)

* cbcvcvyb.jpg (1872.09 KB, 2592x1456 - prehliadnuté 413 krát.)
Zaznamenané

Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #488 kedy: 05. Február , 2017, 19:48:07 »

tak neviem kam ju dat , či do temy kto tu ma akoy Fender , ale dam sem . Teda mam svoj druhy Fender samozrejme japan je to ST62 reiusui z roku 93 , nasledovník slavneho JV a jedna s posledných ST62 čo sa robila v japonsku potom to preniesli do mexica . hra ppči, lepšie ako E serie fender japan čo som mal, je to ako taky maly klavír ...................... a tak som si dnes jamoval ako je nafotku vidno

* day gear.jpg (154.48 KB, 972x729 - prehliadnuté 216 krát.)
Zaznamenané

Stevino179
stály hosť

« Odpoveď #489 kedy: 31. Júl , 2017, 19:15:23 »

https://hudba.bazos.sk/inzerat/75772624/QUEST-by-Aria.php
dalšia skvela japonka čo mi prešla rukami , ak by mal niekto záujem ešte je na predaj , myslím že cena hlavne vzhľadom k kvalite a k tomu čo a za čo sa predáva s nápisom MIJ  je úplne  ok  . zial potrebujem many na aparát na spev tak je to  o menšom zle , popravde hra viac ako strat než roadster ale roadster je mojo
Zaznamenané

Strán: 1 ... 31 32 [33] |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.